Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a gry komputerowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm zapytam się was czy granie w gry was bardzo stresuje?????ja naprzykład nie polecam Gry internetowej o nazwie Hellbreath to tak zwany zawałowiec dla nerwiciwców napewno co niekózy wiedzą co mam na myśli mówiąć o tej grze.W niemczech podobno zabronili ludziom do 21 roku grac w tą gre bo ona powoduje straszne nerwy i nabawienie sie nerwicy!Dlatego przestrzegam lepiej nie grać ja grałem nałogowo i zawsze po tygodniu czasu atak za atakiem przez tą gre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, aż odechciewa się człowiekowi czytać. Chłopczyku, na prawde czujesz lęki na tle tego co ci monitor podaje? Właśnie tutaj możesz robić wszystko i nie dostać ataku, możesz pojeździć samochodem :lol: , zfragować sąsiadkę, albo sam zostać zfragowanym :twisted: , przecież to jest płaskie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie rozumiem jak mozna bac sie gier komputerowych, potrafie nieraz przesiedziec cały dzień przed monitorem i zapomnieć o bozym świecie......

 

....jednak jest jedna gra do której mam uraz. Nie chodzi o to ze sie jej boje, czy coś podobnego. Jest to "Zakon Świtu". Grałem w nią przed spacerem z psem, na którym złapał mnie pierwszy atak. Nigdy jej nie skończyłem. Do dziś kojaży mi sie ona z tym niemiłym wydażeniem.... Dlatego pozbyłem sie jej........

 

Teraz zagrywam sie grami z Game Boya Advanced...... I czekam oczywiście na nastepnego Tomb Raidera z sexowną Larcią.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reirei ja nei czuje lęków jak gram w gry tylko czasem się strasznie wkurw......am jak gram w jakąś gre jak mnie naprzykład zabije coś 100 razy i utykam w jednym miejscu.Złość u mnie podnośi ciśnienie tętno i to prowadzi mnie do ataku nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie przesiadywanie przed kompem przy grze może jak najbardziej wywołać atak nerwicy!

Nawet będąc zdrowym po całym dniu(lub kilku:) grania, człowiek czuje się otumaniony, występuje czasem ból głowy, koncentracj jest utrudniona, w zalezności od rodzaju gry i wydzielanych emocji może występować nadmierne pobudzenie etc. Dodatkowo, grając w jakieś rts'y np WIII mózg pracuje na wysokich obrotach (wzmożona koncentracja) a nam się wydaj,że się odprężamy - bzdura...zasadniczo absolutnie nie polecam maratonów (nie wspominając o stracie cennego czasu), max poł h , wtedy żeczywiście może być to froma relaxu.

 

greets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywałem online w Unreal Tournament 2004, ale po kilku godzinach takiej ciągłej jatki, ciągłego stresu, zauważyłem że zwiększają się moje lęki.

Zauważyłem, że zawsze gdy się czymś stresuję, to prawie na pewno, później będę miał dzień pełen lęków.

Olałem gry, i pomimo tego że mnie do nich ciągnie, to wolę teraz proste, takie jak warcaby i tym podobne.

Radzę wszystkim wyeliminować krwawe, szybkie gry i przesiąść się na coś lżejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w counter-strike :) jak cos mi zaczyna nie wychodzic to normlnie kre mnie zalewa i mam ochote rozniesc komputer .....

 

Jak wypuscili gre Half-Life jakis japonczyk badz chinczyk zamkniety w pokoju gral cala noc a potem znalezli go rano z glowa na klawiaturze martwego ... stres? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet będąc zdrowym po całym dniu(lub kilku:) grania, człowiek czuje się otumaniony, występuje czasem ból głowy, koncentracj jest utrudniona, w zalezności od rodzaju gry i wydzielanych emocji może występować nadmierne pobudzenie etc.

 

Pamietam, ze kilka lat temu, jak jeszcze nie mialem netu czesto chodzilo sie do kafejek pograc wlasnie w cs'a. Smieszne, ale stresowke mialem wtedy niewaska ;) Teraz co prawda w cs'a sie juz nie gra, generalnie gra sie malo, ale jak juz, to stres zastepuje czysta zabawa i dystans do wszytkiego. Imho wazne jest samo podejscie do wszystkiego oraz osoba z k2ra sie gra (pozdro Shad ;>). Wynika to z tego, ze sie nie anagazuje tyle co kiedys i ew. porazki albo 'weszly w krew' albo sie z nich smieje ;) Skrajnie patrzac to niebespieczna jest tez gra w szachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak chwilka gry w Planescape: Torment. Mam fioła na punkcie tej gry. Przeszedłem ją kilkanaście razy. Niesamowicie wciągająca fabuła.

Uwielbiam wszelakie RPGi. Dungeon Siege 2 i inne.

 

W CS'a też czasami gram i w zwykłego HL także. :) Ta gra jest nieśmiertelna i miło jest się po kilku miesiącach ponownie zagłębić w tajemniczy i mroczny świat Black Mesy. :]

 

Gra ktoś w MU Online lub Ogame? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem P:T tylko raz. Z jednej strony gra jest genialna pod względem fabuły i dialogów a zdrugiej mierzi mnie prymitywny system walki.

Bardzo lubiłem też Fallouty i Baldury, chociaż do tych ostatnich mam to samo zastrzeżenie co do P:T.

 

W ogóle, to bardziej niż graniem pasjonuję się modowaniem gier.

Pracowałem nad TC do BG2:ToB, do, której tworzę własny świat fantasy.

Zrobiłem moda do Falloutów, który zwiększa obrażenia zadawane przez broń.

 

Teraz grywam w Close Combat V i robię TC w stylu Sci-Fi lat pięćdziesiątych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×