Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

benzowiec84, do mnie masz pretensje?! Spójrz co sam w kołko wypisujesz! Dziewczyna wyraźnie napisała, że żałuje, że weszła w to bagno więc o co Ci jeszcze chodzi????

 

to może by tak lekarze uprzedzili że tak możę się stać?

 

a potem ty masz pretensje i się dziwisz że ludzie negują SSRI a neguja właśnie z tego powodu , że lekarze nie uprzedzają co się może stać . ale nie ty napiszesz że "nie trzeba było brać"

 

-- 15 mar 2015, 16:38 --

 

wpadłaś we własne sidła i tu się kończy dyskusja z tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, męczyłam się ze stanami lękowymi i na to SSRI pomogły. Te leki dają wiele dobrego, ja nie twierdzę że nie. Pomogły mi. Doprowadzają jednak do nieznośnego stanu zobojętnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, nie chce mi się już z Tobą dyskutować, bo najpierw czepiasz się mnie, a później zaczynasz od innej strony. Chyba jednak to SSRI by Ci się przydało :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia ze swoimi lekami , mam nadzieje że cię nie dopadnię anhedonia i apatia jak większosci ludzi i że się nie zakręcisz w tych lekach i w miarę szybko odstawisz.

 

-- 15 mar 2015, 16:40 --

 

wolę żyć na trzeźwo a nie w serotoninowym "raju" z klapkami na oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

casablanca, napisałaś, że żałujesz, więc odebrałam to jednoznacznie. Nic nie napisałaś, o tym, że Ci pomogły. Co do anhedonii, to piszę to już po raz nie wiem który - mam taką świadomość, że to się zdarza, ale są tu inni, którzy uważają, że to się przydarza KAŻDEMU, a jak nie, to ten ktoś zwyczajnie łże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, nie chce mi się już z Tobą dyskutować, bo najpierw czepiasz się mnie, a później zaczynasz od innej strony. Chyba jednak to SSRI by Ci się przydało :pirate:

 

to ty się mnie czepiasz jak neguję SSRI i oświadczam wszem i obec ,dopóki jestem na tym forum będę równał z ziemią te gówniane leki które tylko szkodzą a nie leczą , a ty wtedy się mnie nie czepiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Ty dalej to samo. Klapki to masz Ty i Tobie podobni, o czym wyżej wspomniałam pisząc o Waszym jednostronnym spojrzeniu. Żrę te pieprzone leki nie dla własnego widzi mi się, tylko chcę w miarę normalnie funkcjonować i nawet jeżeli po tych 12 latach kiedyś trafi mnie anhedonia, to wolę to, niż 3 miesięczne nie wychodzenie z domu, czy tracenie przytomności ze strachu i wizyty na SOR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, brałam SSRI 2 lata, niedawno z nich zeszłam, ostatnia była paroksetyna. Teraz biorę trójpierścieniowy Anafranil i kwetiapinę. Nie wiem czy to też nie syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jebać ssri tyle w temacie :DD

 

-- 15 mar 2015, 16:46 --

 

benzowiec84, brałam SSRI 2 lata, niedawno z nich zeszłam, ostatnia była paroksetyna. Teraz biorę trójpierścieniowy Anafranil i kwetiapinę. Nie wiem czy to też nie syf.

 

też syf , ale to trojpierścieniowce nie działają tylko na serotonine . więc lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też o to . niech psychiatrzy uświadamiają a nie kłamią że można brać latami bez żadnego ryzkyka uzależnienia,przyzwyczajenia i skutków ubocznych.
jak szkolenia mają finansowane przez firmy farmaceutyczne, to wcale im się nie dziwię, że tak mówią. To ogromy biznes, no ale to było tysiące razy wałkowane na forum.

Najgorzej mnie boli to, że płacę 100 zł za wizytę w renomowanym prywatnym gabinecie, oczekuję za tą kase jakiejś merytorycznej rozmowy, chcę się doradzić, czegoś dowiedzieć np. w sprawie zaburzeń seksualnych, jak to było w moim przypadku, a lekarz mi wciska że to niemożliwe, bo te leki bardzo rzadko takie skutki uboczne powodują. Po czym bierze jakąś książeczkę, duma kilka minut i proponuje mi fluwoksamine :D bo se z tabelki wypatrzył, że pod tym skutkiem ubocznym ten lek ma najmniej plusików.

Zgadzam się z tym, że za takie coś trzeba tych lekarzy jebać ostro za przeproszeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiliście na mega chujowych lekarzy i nietrafione leki/dawki/czas przyjmowania i stąd Wasze frustracje. Ja to rozumiem, ale Wy z kolei nie potraficie zrozumieć drugiej strony. Smutne to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, uparles sie i jak Ci tutaj magnolia napisala, masz klapki na oczach. SSRI powoduja wiele szkod, ale nie zawsze i nie u kazdego. Tak jak kazdy lek, ma swoje uboki. Ale zrozum, ze moga powodowac tez wiele dobrego, jak wlasnie wyleczenie lękow, a dla niektorych zobojetnienie[male] moze tez okazac sie plusem, gdy emocje sa zbyt silne. Otworz sie troche na szersze spojrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, ale ja Ciebie rozumiem. A lekarzy przerobiłem z dziesięciu i zdanie na ich temat mam jakie mam.

 

edit: i ja się nie frustruję, bo jestem w takim stanie że mi zwisa już wszystko i to całe leczenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, uparles sie i jak Ci tutaj magnolia napisala, masz klapki na oczach. SSRI powoduja wiele szkod, ale nie zawsze i nie u kazdego. Tak jak kazdy lek, ma swoje uboki. Ale zrozum, ze moga powodowac tez wiele dobrego, jak wlasnie wyleczenie lękow, a dla niektorych zobojetnienie[male] moze tez okazac sie plusem, gdy emocje sa zbyt silne. Otworz sie troche na szersze spojrzenie.

 

ale ja to rozumiem i już o tym pisałem, ale jak ja napisałem o co dokładnie mi chodzi to magnolia mi napisała że to nie oto mi chodzi i nie mam odwracać kota ogonem :D mi chodzi o lekarzy i ich podejście do SSRI właśnie jak kot piszę .

 

ja tam z magnolia nie będę dyskutował tylko z poważnymi ludźmi .

 

-- 15 mar 2015, 16:56 --

 

a jak ktoś nie czai oco mi chodzi to pozostaje mi to olać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, wróć do naszej wymiany zdań i zobacz, czy rzeczywiście chodzi Ci o lekarzy, czy o leki. Nie rób z siebie durnia proszę. Co do ostatniego zdania, to udowadniasz własnie jaki to Ty jesteś poważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, wróć do naszej wymiany zdań i zobacz, czy rzeczywiście chodzi Ci o lekarzy, czy o leki. Nie rób z siebie durnia proszę. Co do ostatniego zdania, to udowadniasz własnie jaki to Ty jesteś poważny.

 

kurczę magnolia , to ty wiesz oco mi chodzi a ja nie wiem :) super jesteś. sorki ja nie wiem o co mi chodzi , magnolia wie lepiej o de mnie , zamilcz kobieto lepiej :) śmieszna to jesteś ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale ja to rozumiem i już o tym pisałem, ale jak ja napisałem o co dokładnie mi chodzi to magnolia mi napisała że to nie oto mi chodzi i nie mam odwracać kota ogonem :D mi chodzi o lekarzy i ich podejście do SSRI właśnie jak kot piszę .

 

ja tam z magnolia nie będę dyskutował tylko z poważnymi ludźmi .

 

-- 15 mar 2015, 16:56 --

 

a jak ktoś nie czai oco mi chodzi to pozostaje mi to olać :)

 

Tak spojrzalem 1[tylko 1] strone wczesniej na Twoje wypowiedzi:

 

 

 

to ty się mnie czepiasz jak neguję SSRI i oświadczam wszem i obec ,dopóki jestem na tym forum będę równał z ziemią te gówniane leki które tylko szkodzą a nie leczą , a ty wtedy się mnie nie czepiaj.

 

jebać ssri tyle w temacie :DD

 

I jeszcze, cytujac Twoj podpis:

Jebać SSRI!

 

To w koncu o lekarzy chodzi, czy o ta grupe lekow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×