Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk29, nie wierzę! :mrgreen: Uważasz, że kłamię?!

Po co mi czytanie tego co jest napisane w necie, skoro na własnej skórze doświadczam działania tego leku?

-- 15 mar 2015, 16:01 --

 

to że na ciebie tak działa i jesteś w tym 10% mniejszości nie znaczy że te leki nie mają takich skutków , w większości ludzi właśnie takie negatywne skutki występują .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem nawet 10mg paro i było to samo. Ale coś w tym jest, bo u bardzo niewielkiego odsetka ludzi, którzy wpadli w pssd, czy utrzymujace sie stepienie afektu, takie zmiany nastąpiły bardzo szybko, już po kilkunastu dawkach. Niesty są osoby dla których te leki są bardzo niebezpieczne. U większości wszystko wraca do normy po odstawieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego obaj jesteście tak wrogo nastawieni do osób, którym leki z tej grupy pomogły i próbujecie komuś wciskać, że nie ma racji. Ja w przeciwieństwie do Was nie mam potrzeby zachwalania czy wręcz odwrotnie żadnego z leków, nawet benzodiazepin. Staram się nie generalizować i widzieć to z szerszej perspektywy, a nie jednostronnie. Są ludzie, którym te leki pomagają i są ci, którzy się na nich męczą. Wy widzicie tylko jedną stronę medalu. Zresztą wszystko co miałam do powiedzenia w tym temacie napisałam wcześniej i nie chce mi się znowu tego wałkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, benzowiec84, nawet nie mam zamiaru Was przekonywać, bo jesteście jak konie z klapkami na oczach.

 

-- 15 mar 2015, 16:09 --

 

Patryk29, skoro pomógł, to chyba o czymś to świadczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, zgadzam się, ale myślę, że gdyby to był rzeczywiście zły lek, to większość zaznaczyłaby opcję "nie"

benzowiec84, biorę ją 2 rok i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma sensu się kłocić i należy przerwać dyskusje , po prostu nie możesz negować tego że te leki powodują takie skutki uboczne jak anhedonia i apatia,zmęczenie ,jest nawet w skutkach ubocznych na wikipedii wpisane wpisz sobie a na anglojęzycznej piszę jeszcze lepiej że te leki mogą powodować depresję.

 

-- 15 mar 2015, 16:17 --

 

benzowiec84, nie mam zamiaru brać go 5 lat i myślę, że zbyt dlugi okres przyjmowania leku robi więcej szkody niż pożytku

 

 

no a mi psychiatra kiedyś powiedział że mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ale ja nie neguję wcale tego! Kurde czy Wy w ogóle czytacie co ja piszę???? Mam wrażenie, że wcale, albo macie problemy ze zrozumieniem tego, co czytacie. Wróć jeden z drugim do moich wcześniejszych wypowiedzi i przeczytaj tyle razy, aż zrozumiesz.

 

Mój lekarz powiedział, że latem zaczniemy schodzić z paroksetyny i wenli (którą mam włączyć po świętach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przeciwników SSRI. Jaka ja byłam głupia, że zaczęłam brać ten syf...Teraz właściwie nie mam osobowości, czuję pustkę, nie wiem kim jestem. Chciałabym móc zapłakać z żalu nad tym, ale nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, pytałeś niedawno po co welnę!!!!!!!!!!! :evil: Ty nawet nie tyle nie czytasz moich wszystkich postów (co zresztą jest chyba normalne), ale nie czytasz tych, które są odpowiedzią na Twoje pytania :?

Może w końcu zacznij czytać, żeby nie pierniczyć znowu tego samego i nie mieć do mnie pretensji, że się wkurzam?

Ja czytam Wasze wszystkie posty w tym wątku, żeby nie wylatywać co rusz z tymi samymi pytaniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

casablanca, nie trzeba było brać. Trzeba było się męczyć z czym tam się męczyłaś ;)

 

-- 15 mar 2015, 16:32 --

 

podsumuję : te leki to gówno i tutaj nie ma co dyskutować :D :)

 

I co? Ludzie, którzy są teraz w czarnej dupie, bo nie mogą wyjść z domu, albo ruszyć się z łóżka mają wywalić je do kosza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

casablanca, nie trzeba było brać. Trzeba było się męczyć z czym tam się męczyłaś ;)

 

-- 15 mar 2015, 16:32 --

 

podsumuję : te leki to gówno i tutaj nie ma co dyskutować :D :)

 

I co? Ludzie, którzy są teraz w czarnej dupie, bo nie mogą wyjść z domu, albo ruszyć się z łóżka mają wywalić je do kosza ?

 

ładnie pocieszyłaś casablance.

 

tak wyjebać to w pizdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, do mnie masz pretensje?! Spójrz co sam w kołko wypisujesz! Dziewczyna wyraźnie napisała, że żałuje, że weszła w to bagno więc o co Ci jeszcze chodzi????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×