Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, ja tam się tylko martwię faktem, że mięśnie straciłam, tak jakby leki i choroba mi je żżarły. :shock: A jak byłam chuda przez leki, to wyglądałam brzydko, niezdrowo i jakoś chyba staro, bo twarz mi się zapadła. Trochę tłuszczyku trzeba miec, więc na pewno Ci służy. :smile: A jeszcze te seksownie opięte portki... :mrgreen:

 

Jako że z wagą jest dobrze, pożarłam łychę nutelli i wrzucam w siebie właśnie kolejną garśc żurawiny... :D A jutro poranną kawę zrobię sobie z cukrem cynamonowym, o! :105:

 

-- 14 mar 2015, 21:40 --

 

cyklopka, To w jakimś odcinku doktora House'a , który zdarzyło mi się obejrzec , on własnie zapisał na jelito papierosy, ale oczywiście jakąs mini ilośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie przeprszaj no cos Ty , ja wiem ze chcecie dla mnie dobrze i ze kazda rada jest z troski:*********

A ja uwazam ze4 teraz wygladasz dobrzez taka waga jaka masz i z loczkami:)

 

mirunia, wlasnie dostalam namiar na ponoc dobrego lekarza ale prywatnie a wizyta 80 zl wiec nie bardzo mnie stac niestety. :bezradny::bezradny:

 

 

cyklopka, Gdzie Ty masz brzuszek? :shock: ja widzialam tylko szczupla , sliczna dziewczyne :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Ja myślę sobie Plateczkowa, że my jesteśmy akurat. I oby tak nam się udało dalej. Jeśli jednak będzie to ode mnie wymagało jakiś strasznych jedzeniowych restrykcji, a jeśc lubię - to jedna z przyjemności życia , to w cholerę - stawy będą bolec bardziej, kieckę kupię rozmiar większą, ale nie będę się katowac na marchewce i liściu sałaty.

O mam dla Ciebie taki polepszacz humoru -popatrz w lustro i powiedz sobie - jestem zaburzona, ale za to jaka ładna! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór Wszystkim na Spamowej :D

 

Kamilko, gdy czytam o Twoich zmaganiach z życiowymi problemami, przypominam sobie siebie sprzed lat, kiedy zarejestrowałam sie na forum Nerwica. Byłam w stanie okropnym, beznadziejnym, zamknięta w 4 ścianach...okropnie trudny to był czas, beznadziei, zbliżającego się końca...

I właśnie tutaj, dzięki Wioli, Monice, Natalii, Karince, Kai, Kasi i wielu innym wspaniałym kobietom i kilku Panom także :D , odnalazłam siebie. otrzymałam tutaj wsparcie, pocieszenie, pomoc. Wierzę dlatego, że Tobie również -serdeczność, życzliwość, dobra energia od Forumowiczów, pomoże Ci w odnalezieniu drogi do spokoju, sensu, równowagi... :great:

Wspaniałe grono, wprawdzie wirtualnych-choć nie do końca, przyjaciół, znajomych, rozumiejące nasze problemy, może naprawdę wiele zmienić w naszej psychice.

Nie trać nadziei Kamilko :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :D mam takie samo podejscie jak Ty co do katowania sie dietami .Ja mam zaokraglony brzus ale trudno , mam tez duze piersi i ogolnie taka figure klepsydry ale do brzydkich nie naleze chyba :mrgreen: w kazdym razie sporo od kolegow slysze zawsze komplementow :mhm:

I lubie sie stroic :105:

 

jasaw, Aniu :******** Kochana ja tuutaj nasze kobietki spamowe uwielbiam , i daja mi sporo wsparcia , jestescie moimi przyjaciolkamiw niedoli.

Nie mam dzis jednak nadziei na swoje lepsze jutro :bezradny: dobrze ze nie mysle o s jak wczoraj ale humor nijaki , raczej na dole niz na gorze jestem.

Moze jak zanjde lekarza ktoremu zaufam bedzie lepiej.

 

umylam sie czyli przestalam smeirdziec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no jak idę do ludzi, to brzucha nie pokazuję, tylko go trzymam bardziej w sobie.

I powiem, ciężko jest w życiu, jak nie idzie pogodzić tego co człowiek sam widzi, a co widzą inni.

Nie ogarniam siebie, bo większą część życia słuchałam sprzecznych i często nieprawdziwych opisów mojego ciała.

Zacznijmy od tego, że uchodzę za osobę bardzo wysoką chociaż mój wzrost jest równy średniej krajowej :shock:

 

We wtorek będę u psychiatry, obiecała mi polecić jakieś centrum diagnostyczne i mam nadzieję, do końca miesiąca jakieś badania zrobię. Niestety moja lekarka i terapeutka w ogóle nie zajmują się zaburzeniami odżywiania, nie wiem, nie ich specjalizacja czy traktują to jako objaw czegoś innego :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :lol::lol: obśmiałam się z tego śmierdzenia...

Ja czasami funkcjonuję tylko dzięki tej grupie wsparcia na Spamowej ...

 

jasaw, Dobry wieczór, dobrze Cię słyszec! Jak Ci minął dzionek?

 

Też szybko się umyję, bo nie mogę się doczekac nasmarowania się moimi próbkami. A balsamik do ust faktycznie super, usteczka już mam lepsze. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, czasem nie wszystko do nas trafia, musimy się nauczyć słychać innych. To są procesy, związane z rodzącym się zaufaniem, zrozumieniem.

Najważniejsze, byś opanowała ten natłok złych myśli i potrafiła znaleźć radość i zadowolenie nawet w drobiazgach, w drobnych kroczkach.

Ja cieszyłam się, gdy udało mi się zjechać windą na dół i zrobić kilka kroków wokół bloku...eh, to było straszny czas.

Ty jesteś o wiele silniejsza ode mnie, co oznacza, że wyjdziesz z tego mroku...pokonasz depresję, lęki, pesymizm...

 

kosmostrada, i Ciebie też :D U mnie spokojnie...książka, spacer, pranie, sprzątanie, upiekłam sernik, teraz tv i znowu noc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, cio tam?:********jak sie czujesz?

 

 

cyklopka, bo ja w sumie szczupla jestem oprocz tego brzucha i piersi , waze 60 kilo to chyba w sam raz na moj wzrost.

 

-- 14 mar 2015, 23:06 --

 

jasaw, ja wiem ze jestem silna ale nie wiem czy mam sile tak ciagle walczyc o kazda dobra chwile , dawniej mialam je na wyciagniecie reki a teraz potrafie sie dolowac tym ze w sklepie zrobi mi sie duszno , zlapie lęk ale w sumie lek przed lękiem lapie .

Dzis bylam na drugim krancu miasta.Jak ja to uczynilam z taka migrena to sama nie wiem .

 

sernik , jej jakbym zjadla :uklon:

 

-- 14 mar 2015, 23:10 --

 

ogladam "Listy do Julii" , ladny filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie źle się czuję. Nie daję już rady, to wszystko mnie przytłacza, ten cały natłok myśli. Nie mam nawet z kim o tym porozmawiać.

Chcę umrzeć.

Byłem przed chwilą na spacerze i się poryczałem, w sumie to płaczem nie można tego nazwać, a wyciem.

Czuję tak ogromną pustkę i chęć autodestrukcji. Czuję niechęć, wstyd, poczucie winy i gniew wobec siebie i wszystkich, i wszystkiego wokół.

Chciałbym się tak bardzo upodlić w tym momencie, ale nie mogę, nie mogę się nawet upić czy zapalić, bo nie mam ani grosza w portfelu i bardzo mnie to przybija, bo bardzo bym chciał uciszyć ten wewnętrzny ból, by móc nie czuć kompletnie nic. A, pomimo ogromnej chęci, pociąć się nie mogę, bo po prostu nie...

Tęsknię też za swoją pierwszą miłością, pomimo tego, że tak bardzo mnie zranił i minęły już prawie trzy miesiące, to, pomimo tego, że próbuję być silny, jest mi cholernie trudno. Do tego ten skurwysyn może wszystko, do tego ma forum, na którym swego czasu byłem i miałem swój osobny temat, który był jak mój pamiętnik; niestety nie mogę być w tym samym miejscu co on, bo tylko by to pogorszyło mój stan, wiedząc, że on daje sobie świetnie radę i jest cały w skowronkach, kiedy ja tu cierpię.

Nic nie mogę z tym zrobić, muszę jakoś żyć, chociaż nie nazwałbym tego życiem, a raczej funkcjonowaniem. Mam nadzieje, że za kilka miesięcy uda mi się choć w jakimś stopniu ogarnąć swoje życie. Ech.

Przepraszam, że tak tutaj to piszę, ale w sumie nie mam gdzie, bo jak już wspomniałem, na tamtym forum, na którym byłem rok, być nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inmate, zawsze fajnie jak ktoś nowy się pojawia na wyspie, może zabawisz dłużej.

 

Bardzo dużo czasu mi zajęło dojście do tego, żeby nie rezygnować z różnych rzeczy ze względu na kogoś, żeby nie dać sobie zepsuć tego, co mam, ale myślę, że jestem na dobrej drodze.

 

-- 14 mar 2015, 23:33 --

 

A ja sobie oglądam "Twoja twarz brzmi znajomo", oprócz "Tańca z gwiazdami" jedyny program rozrywkowy, jaki paczę. Dawno się tak nie uśmiałam, że ktoś był przebrany i machał nogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja posta sobie pisałam, a tu sryt wyłączyli mi prąd. Znowu. Ale nic, trochę baterii w lapku mam, świeca zapalona i umieszczona, żeby klawiaturę było widac, piszę dalej, naciskam wyślij , no i co? brak internetu. O ja głupia blondyna - Nie ma prądu - nie ma neta. :hide:

Poczytałam przy latarce, no i światłośc znów nastała.

 

inmate, witaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

kosmostrada, polecam olejek do ust z Clarinsa. Boski jest :105::105:

 

-----------------------------------

 

jasaw, U mnie niby ok, tylko gdziers ten strach jest przed nawrotem :roll: Nie potrafie wymazać tego z głowy, zapomniec jak np. o grypie :?

----------------------------------------

 

 

I sezon formuły się rozpoczął :hide::hide:

 

-- 15 mar 2015, 09:13 --

 

[videoyoutube=MYSVMgRr6pw]Co prawda piosenka dwuznaczna i tak uwielbiam ją z rana...........I'll worship like a dog at the shrine of your lies 8)[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Enii, :D zawsze jest ta obawa przed nawrotem złego, ale trzeba iść do przodu. Nie rozpamiętywac, nie "wywoływać wilka z lasu", a pamięć powoli pozbędzie się nieprzyjemnych wspomnień.

 

Ja jeszcze nie spałam :bezradny: . Nie byłam śpiąca, ale chyba jednak zdrzemnę się chwilkę :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :******* :papa:

Juz na prochu od bolu jestem , bo zas w nocy bol migrenowy sie uaktywnil.

Ale chce jak znajde sile podjechac na targi bizuterii i mody.

Maja byc dwie dziewczyny ktore lubie i ktore pieknie projektuja bizuterie , chcialam sie z nimi zobaczyc bo na takich targach zazwyczaj siew idujemy.

 

Jakie macie plany?

Mnie lęki cos dlawia ale to normalne przy migrenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, wg wagi mam 62 kg. Jest ok, chociaż kiedyś ważyłam więcej i lepiej wyglądałam. Ale wtedy to były mięśnie. Teraz mam ograniczone możliwości ruchu, tyle co w domu cwiczenia na kręgosłup zrobię, trochę jogi i spacery z psem... :(

ruszasz się moim zdaniem całkiem ok, ja tylko z psami spaceruje czasem biegam i też na tym koniec, nie cierpię ćwiczyć w domu.

 

Nie liczy się ile czy co tylko regularność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Jakiś sezon migrenowy - dziś otworzyłam oczy z takim bólem łba, że myślałam, że mi oczy wypłyną... Zwlokłam się , wzięłam procha i wyległam z psem, żeby trochę tlenu tej głowie zapodac. Nie dałam rady pójśc na długi spacer. Teraz ciut lepiej, ale cmi nadal. No ale pogoda migrenowa.

Nie wiem, co będę robic, bo trudno mi głowę w pionie utrzymac, mam nadzieję, że na popołudnie trochę przejdzie i zrealizuje swój misterny plan buszowania w szafie.

Idę sobie zrobic kawę, trochę kofeiny nie zaszkodzi zaaplikowac.

 

Enii, jasaw, platek rozy, JERZY1962, Infinity, ********miłego dnia moi drodzy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×