Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

WKURZA MNIE to że ojciec który jest tylko darmozjadem, nie utrzymuje swojej nieletniej córki (oj, przepraszam, czasami daje jej 50 zł) śmie jej mówić że jest skończona bo robi mu awanturę za palenie w miejscu które powinno służyć do JEDZENIA i wypomina mu swoje problemy z płucami. ŚMIE grozić że już nic się nie dołoży, i w odwecie na groźbę alimentów mówi 'powodzenia', a ja i tak wiem że nic nie mogę bo jest schorowany z przechlania... Piękne polskie prawo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to ze nie jestem w stanie robić tego co mowie ze będę robił. Wkurwiaja mnie moje problemy z pamięcią a leki od neurologa nie bardzo pomagały. Nie jestem w stanie zapamiętać tego co mam kupić w sklepie 4 przystanki od domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza, gdy mój współlokator w pokoju nie może zasnąć, dopóki ja nie zasne.

Kręci się w tym łóżku jak kurczak na rożnie, sapie, wzdycha i się poci.

No i przecież ja dobrze wiem, że on cały ten czas nie śpi - a jednak ja sam nie mogę chodzić spać równo z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy którzy ustępują pierwszeństwa samochodowi na podporządkowanej, mimo że za nim nic nie jedzie. Nie myśli DEBIL że zanim się zatrzyma, zanim pokaże że ustępuje, zanim ta osoba z podporządkowanej zrozumie jego zamiary, to on jadąc z pierwszeństwem dawno byłby już u celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×