Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

->>>facet lat ~50=MISTRZ, za 60zł był w stanie przepisać wszystko na 3 miesiące w max. dawce na podstawie wzmianki czy po pokazaniu opakowania i wciśnięciu, że się to brało i było dobrze

 

u mnie tak samo

odradzam kobiety, chyba ze znajdziesz jak ja internistke ktora przepisze wszystko na biala recke co tylko chce ( raz na 2 lata zaniose jakis koniak w ramach podziekowania za opieke nad moim zdrowiem %-) ), choc ostatnio powiedziala ze te klony to mi bardziej pomagaja na glowe niz na miesnie i ze posadza ja za to hahahahaha

 

paru magikow wybranych dobrze miec tylko wystarczy pochodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam kobiety, chyba ze znajdziesz jak ja internistke ktora przepisze wszystko na biala recke co tylko chce ( raz na 2 lata zaniose jakis koniak w ramach podziekowania za opieke nad moim zdrowiem %-) ), choc ostatnio powiedziala ze te klony to mi bardziej pomagaja na glowe niz na miesnie

No, rzeczywiście Amerykę odkryła ... ale liczy się empatia i zrozumienie dla pacjenta :mrgreen:

 

A długo już tego Clona bierzesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobity są wredne,czepiają się. Wole lekarzy,facetów ok 45 lat i więcej. Są ogarnięci, nie boją się łączyć leków. I nie są benzofobami.Mlodzi magicy się boją połączeń ,są benzofobami.Kobieta 30+wygłosiła mi pogadanke na temat szkodliwości benzo.Mlodzi mają jeszcze ideały, jak być powinno,a życie jest niestety inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem w południe 2 mg, wyspałem się, ale lęki nadal są, od czego, jak myślicie?

 

-- 15 mar 2015, 19:55 --

 

Wziąłem w południe 2 mg, wyspałem się, ale lęki nadal są, od czego, jak myślicie?

Jeszcze powinienem żreć Furosemidum na odwodnienie i Kaldyum jako osłonę - bo z faceta mającego 178 cm i 69 kilo wagi przeistaczam się powoli dzieki Zolafrenowi w monstrum stu kilowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiam ;/ to gowno przynajmniej probuje bo poki co 3 dni bez i czuc ze cos jest tak duze napiecie nie wiele brakuje do ataku ;/ paniki czyli prawdopodobnie znowu wezme ale tylko 0.5 i znowu przerwa 3 dni i postram sie zejsc do zera a odstawiam z tego wgledu na dziwny guzek na odbycie ;/ krepujacy temat ale co zrobic na poczatku myslalem ze hemoroidy ale to jakis guz i bialy nalot do okola troche sie wystraszylem wiem ze klon strasznie rypie po watrabie moze to byc od tego lub jakies zmiany skorne tez sa wymienione jako uboki ktos mial podobny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiście Amerykę odkryła ... ale liczy się empatia i zrozumienie dla pacjenta :mrgreen:

 

A długo już tego Clona bierzesz ?

 

Kilka lat z przerwami, ciagne klony non stop tylko od niej i dopiero zaczela uwazac na twn lek.pewnie rozmawiala z jakas lekarka, wspomniala ze ma takiego jednego uzaleznionego i naopowiadala jej troche o tym leku (oficjalnie dostaje to na rozluznienie miesni plecow po operacji).Kobieta niedouczona poprostu.

 

 

I muszę to jednak jeść = moja matka - niedoszła lekarka zmierzyła mi ciśnienie mam 138 na 87 puls 115 :why:

 

to i tak masz dobrze, ja mam 100-130 puls w spoczynku przez leki (zbadane) a jaki jest przy wysilku - wole nie wiedziec.klon za wiele nie pomaga choc na nim CZASEM spada nawet do 80.

takie funkcjonowanie na codzien przy takim pulsie nie jest zbyt zdrowe, pomierz codziennie puls przy roznych czynnosciach, potem moze jakas wizyta u kardiologa by sie przydala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwny ten puls troche bo przeciez bierzesz propranolol w odpowiedniej dawce.

w psychiatryku nie badaja czynnosci zyciowych, wiec jesli to wina serca to nic taka wizyta w zamknieciu ci nie da.ja bym zrobil na twoim miejscu echo i test wydolnosciowy bo samo ekg co robia w psychatrykach nic nie wykaze.

nie koniecznie tylko psychika na ten twoj stan wplywa, moze byc na odwrot np. problemy z tarczyca i podwyzszony kortyzol lub podwyzszone wydzielanie hormonow nadnerczy.

 

napewno TSH+kardiolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie internet, to całkowicie bym się załamał, w takim jestem stanie

Zolafren 10 mg 1 - 0 - 1

Haloperidol 5 mg 1 - 1 - 1

Akineton 2mg 1 - 2 - 1

Propranolol 10mg 1 - 1 - 1

Clonazepam 2mg 0 - 0 - 1

Decaldol

Plus vitb6 complex

Furosemidum 2 - 1 - 0

Kaldyum 1 - 1 - 1

Setaloft 100 mg 0 - 1 -

Masz dość mocny koktajl - 15 mg haloperidolu w dodatku do 20 mg olanzapiny. Rzekłbym mocniejszy od mojego. Nie próbowałeś czegoś zamiast haloperidolu- np. risperydonu?? Chyba, że ten haloperidol na krótką metę - to może pozostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swistak2112, musiałbyś przeczytać ostatnie 10 stron, żeby zorientować się w sytuacji buszujacegowtrawie. Myśmy to już grupowo analizowali, ale niewiele da się na chwilę obecną zrobić, bo jego lekarka jest niereformowalna i nie liczy się w ogóle z pacjentem ( dla jego dobra ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×