Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Nicholas1981, ja nigdy nie zapominam :P

 

-- 14 mar 2015, 00:00 --

 

Artemizja, powiedz mi kiedy zostanę modem, bo już nie mogę eis doczekać? :mrgreen:

 

Nigdy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, nooo...

Albo jak sie sni jedzenie... ja potrafie sie obudzic o 3 w nocy i tosty robic :P. Chwala wszystkim bogom ze nie odbija sie to na mojej figurze bo gdyby bylo inaczej to latwieh byloby mnie przeskoczyc niz obejsc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierogi albo naleśniki ze szpinakiem i sosem grzybowym - to mógłbym zjeść (oczywiście nie teraz, bo już późno)

 

i fetą albo mozarellą... :105:

 

-- 14 mar 2015, 00:29 --

 

Artemizja, oj tam... przekonałabys sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie...co do jedzenia, to pewnych rzeczy nie znoszę od dziecka i nie da rady mnie do nich przekonać.

Ja tak mam właśnie z wszystkim związanym z mlekiem. Trauma dzieciństwa - jak zmuszali mnie do jedzenia kaszki. Ile ja się nad nią upłakałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!blah!, nie... taki olej to jeszcze świezy... najlepsze są takie po 40 smazeniach... :lol: (a fuj) :mrgreen:

 

ale fryty z maka tez lubie i narobiłAs mi ochote i jutro se pojade i se zjem...o !!! :mrgreen:

 

-- 14 mar 2015, 00:38 --

 

Artemizja, o fuj...sok z bananów :lol: Menda zielona jak u nas byla koniecznie chciała mi go kupic... ale pewnie zeby witaminki mi posłuzyly bo zapewne nie z czystej złośliwosci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, obys znalazła co co Ci bedzie bardziej pasowac i prace z ktorej bedziesz zadowolona :)

 

ja spadam spac... jutro na szczescie jeszcze wolne ale dzien rozplanowany od rana do wieczora ;) a w niedziele praca:)

 

Spokojnej nocy Kasiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×