Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, no mi też go szkoda tak naprawdę , najsmutniejsze jest to że ma taką starą babe lekarza ma 90 lat prawie i jest nawiedzona stare jakieś metody leczeni - Haloperidol . niedługo mu elektrowstrząsy zapoda. No i rodzice są związani z tą babą a chłopak nic nie może musi brać grzecznie leki i czekać na cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, tja... Spróbuj trochę czytać między wierszami, plis ;) Podstępni rodzice do spółki z przebranym za kobietę doktorem Mengele próbują zniszczyć życie synowi, bo ich denerwuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, tja... Spróbuj trochę czytać między wierszami, plis ;) Podstępni rodzice do spółki z przebranym za kobietę doktorem Mengele próbują zniszczyć życie synowi, bo ich denerwuje?

 

ja tylko mówie co on pisał . a jak jest to nie wiadomo . może lekarka jest spoko a on jest mega wariatem a leczenie jest skuteczne.

 

-- 13 mar 2015, 14:22 --

 

to się faktycznie wjebał ,,,

 

jak goły w agrest :D

 

-- 13 mar 2015, 14:23 --

 

niedługo do mnie przychodzą świeże paczuszki klonazepamu z fabryki :D będzie szama , już zacieram rączki :)

w końcu to wątek o klonazepamie więc nie spamujcie :D

 

-- 13 mar 2015, 14:25 --

 

trzeba troche pożartować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, teraz to Cię nagle wyrzuty sumienia wzięły chwilowo w nocy, że przegiąłeś ( ale to się trzeba zastanowić wcześniej, zanim się coś napisze ).

 

buszujacywtrawie, nie miałem zamiaru cię urazić . to prawdą napisałem co nie co , ale nie dla tego żeby ci pocisnąć ale dlatego że widzę w jakim kierunku zmierza twoje leczenie , przeczytałem o tym co pisałeś tutaj na forum(tak nie znam cie, nie wiem co ci jest dokładnie) i z tego co piszesz nie jest tak źle żeby szamać tyle leków.

Zastanów się , teraz dostajesz haloperidol w zastrzykach i co , czekasz na wybawienie?? myślisz że to jest obojętne dla twojego mózgu , z mojego doświadczenia wiem że im mniej leków tym skuteczniejsze leczenie. leki ok. stan wymaga brania leków. ale jak najmniej a skutecznie.

jak na przykład ktoś ma depresje i mu starcza 10 mg paroksetyny niech szama to 10.

jak ty masz depresje urojeniową niech szama 1 neuroleptyk + 1 np SSRI.

Ty szamasz 3 neuroleptyki,1 betabloker,1 przeciwparkinsonowski(osłona przeciw neuroleptykom) 1 benzodiazepine.

To co szamasz nie jest obojętne dla zdrowia psychicznego a niektóre leki moga nawet powodować depresje z tego co szamasz. to wszystko jest bez sensu.

Arasha oczywiście będzie z tobą gadać i pisać ciepłe słowa , a ty będziesz grzecznie wpieprzać leki a 90 letnia rozkładająca się lekarka będzie wypisywać ci kolejne recepty na masę psychotropów, ale co z tego , jak to droga do nikąd.

Posłuchaj lepiej mnie i weź swoje papiery i idz do innego lekarza.

mój pocisk nigdy nie jest po to by był pociskiem bo mam potrzebe pocisnąć komuś i czuję się lepiej. nie jestem jakimś gówniarzem mam 31 lat i swoje przeszedłem i wiem co to ludzkie problemy. uwierzcie z nie jednego pieca chleb jadłem.

Zastanów się czy chcesz brać grzecznie masę leków , tylko nie dziw się że za 5 lat wystapią u dyskinezy i tiki i rożne nieciekawe zachowania.

Czy zastanowić się nad przyczyną i zmienić leczenie na bardziej cywilizowane a nie jak pacjent zamknięty na stałe w zakładzie psychiatrycznym. Haloperidol w dupę , uwierz mi ludzie na odwykach zgrzytali zębami na samą myśl o tym[ za karę to dawali] to nie zmieni twojego statusu. w ogolę o czym tu gadać,chłopie za młody jesteś na takie eksperymenty.

 

O 5 rano, to ja się nie dziwię :? szkoda, że nie pamiętasz swojej wcześniejszej wypowiedzi :

buszujacywtrawie, jak nie działa to zwiększyć dawkę do 4 razy w dupala :) zaproponuj doktorce na pewno się zgodzi :) niedługo będziesz miał dupsko jak byś do ula wsadził :D
reprezentującej poziom gimbazy :blabla: No, ale wtedy to miałeś niezły fun i ubaw :pirate:

 

A jak chcesz wiedzieć, to Arasha wcale nie jest od głaskania wyłącznie po głowie ( co nie znaczy, że tego nie zrobi, jak widzi potrzebę ), a Ty nie jesteś pierwszą osobą, która zachęcała buszujacegowtrawie do zmiany lekarki. Zrobili to zarówno kot_, cytrynka84, Patryk29, slow_down, elfrid, jak również ja sama, więc teraz sobie nie przypisuj zasług ... poza tym liczy się forma, w jakiej podajemy informacje !

Tylko nie chodzi o to, żeby nadawać na babę, której nie znamy, ale znaleźć jakiegoś sensownego lekarza dla chłopaka, bo jego rodzice na pewno tego nie zrobią ! Liczy się działanie, a nie pieprzenie !

 

-- 13 mar 2015, 17:08 --

 

buszujacywtrawie, ile masz lat? weź papiery nie słuchaj rodziców , działaj sam , twoje zycie , będziesz słuchaj się starych , przeczytałem na innym poście że pilnują cię byś łykał tabletki od swojej lekarki , oni cię wykończą. zbieraj dupe w troki puki czas , bierz papiery idz do innego lekarza.

A gdzie ma się Twoim zdaniem wyprowadzić :shock: ? Póki co jest zależny zarówno od rodziny, jak i lekarki, która jest niechętna nawet na psychoterapię. Jak taki człowiek ma zacząć żyć na własny rachunek w takim stanie ? Zdrowi sobie nie radzą ...

 

-- 13 mar 2015, 17:30 --

 

Patryk29, na bank . wchodzą i głosują na tak na wszystkie SSRI a zaniżają benzosom . :)

Jasne, nie mają nic lepszego do roboty ... tylko zakładać konta na nerwicy ( może jeszcze multikonta :mrgreen: ), żeby zniechęcać do brania benzo, które sporo z nich przepisuje :lol: ... to się kupy nie trzyma. Przestańcie snuć teorie spiskowe !

 

Jak ktoś weźmie Clonazepam czy inne benzo i mu pomoże, to nie będzie się sugerował jakimiś durnymi statystykami, bo każdy organizm inaczej reaguje na leki ... co z tego, że esci ma niezłe statystyki, jak powoduje beznadziejne uboki i dodatkowo zamułę i nawet jakby miał 100% zadowolonych userów, to i tak go nie będę brała ( póki co ) ;)

 

Znowu się niepotrzebny rozgardiasz w wątku narobił, czym na pewno nie pomożemy chłopakowi, a tylko dodatkowo zdezorientujemy nowe osoby, które będą chciały zasięgnąć informacji na temat Clona, a nie sensu podawania haloperidolu. I po co kolejne złośliwość z Twoje strony

ja się dziwie że mu serce biję :D
albo to
no to świry , żadne użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za nich.

Takie teksty to zachowaj dla siebie, jeżeli się czujesz lepszy od tych "świrów", których zresztą nie znasz !

 

Polecam zakończyć OT, a jeżeli jakieś rady, to sensowne, podane w przystępnej formie i przede wszystkim na temat :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, za to Twoja inteligencja powala :mrgreen: I gdzie tu moją prostotę widzisz ? Że potrafię Ci wypunktować, jak łatwo zmieniasz zdanie i jaki jesteś empatyczny w stosunku do innych ? A Ty nie masz mi nic do zarzucenia poza tym, że jestem prostą babą ... oświeć mnie, na jakiej podstawie wygłaszasz takie sądy ? Bo napisać coś jest bardzo łatwo, ale trzeba jeszcze potrafić dowieść swojej racji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Ty bez kitu jesteś nawiedzona. I masz obsesje na punkcie tego forum. I nie trybisz prostych żartów. Omg.

 

 

o to chodzi , nie łapie żartów ani nie czyta ze zrozumieniem :) dlatego napisałem że jest prosta jak cep.

 

nie łapie ironii i tak dalej. i chcę żebym ja jej teraz uświadamiał po co jak nie zrozumie :)

 

-- 13 mar 2015, 18:08 --

 

z takim delikwentem lepiej zakończyć dialog . z debilami nie dyskutuje :)

 

-- 13 mar 2015, 18:09 --

 

nic dziwnego że jest aseksualna , i ona sobie wkręciła że to ona jest aseksualna a to nie prawda to system obronny . ona jest aseksualna dla innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Ty bez kitu jesteś nawiedzona.

Nie bardziej niż cała reszta ekipy :mrgreen:

 

Jeżeli dla Was osoba, która próbuje zaprowadzić gdzieś porządek, stara się łagodzić konflikty i staje w obronie osób, z których inni mają bekę, jest dziwna i głupia, to ja współczuję Waszemu podejściu do życia.

 

Nie stać Was nawet na kilka słów wyjaśnień, bo przyjmujecie wszystko a priori. Więc dyskusja z Wami rzeczywiście ma SENS !

 

-- 13 mar 2015, 18:22 --

 

benzowiec84, Ty za to każdego od razu ocenisz - ten jest świr, ten głupi, ten nawiedzony, a ten nic nie wie.

Za to Ty jesteś mądry, życzliwy, wszystkowiedzący i znasz każdego lepiej niż on sam - dlatego tak łatwo wygłaszasz sądy na temat innych osób, w ogóle nie licząc się z czyimiś uczuciami. żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upraszam o spokój, luz i positive energy

Niestety niektórzy nie potrafią :bezradny: Ja o to proszę od samego początku ... o wzajemny szacunek, o nieocenianie innych na podstawie kilku wypowiedzi i nie wrzucanie chamskich odzywek i durnych gifów, które tylko wprowadzają niepotrzebny zamęt.

 

Od początku optuję za tym, żeby w wątkach merytorycznych wypowiadać się na temat, a jeżeli już coś chcemy komuś doradzić, to żeby robić to z taktem, mając na uwadze specyfikę zaburzeń psychicznych i wrażliwość innych użytkowników. Dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, dokładnie ,często to przerabiałem , młode też mogą być złe , ale mogą też być spoko , a u wszystkich starych które byłem niestety nie mają pojęcia o lecznictwie , zdobyły papier za komuny i siedzą w swoich starych lekach i nie uczą się bo po co , zapisują to na czym mają opinie wyrobioną . weszłem kiedyś z taką w dyskusje , jej argumenty zbiłem każdy jeden a baba i tak myślała że to ona ma racje .

 

-- 13 mar 2015, 19:42 --

 

a jak traktują pacjentów to koszmar , ty 5 minut , ciach ciach jak jest ok damy to , przyjdz za miesiąc . do widzenia. chamstwo i prostactwo ,pierdzą w stołek i dorabiaja. byłem u młodszej powiedziałem jej co myślę o tym całym lecznictwie i przyznała mi racje [co jest dziwne] ale już ma u mnie plus . nie napiszę co mi poleciła brać itp . kazała po prostu odstawić SSRI. przyznała rację że sert zaniża dopaminę. taką lekarke to ze świecą szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ja mam zupełnie inne doświadczenia. Młode, u których byłam upierały się przeważnie przy srajach, a dwóch starszych lekarzy plus trzeci neurolog ( ale bardzo konkretny i do rzeczy gościu ) nie dość, że poświęcili mi sporo czasu, słuchali, co mam do powiedzenia, jakie mam obawy przed braniem leków i bez problemu przepisali mi benzo ( w sumie każdy z nich co innego ). Dodam, że byli to wszystko lekarze po 60 ( jeden w okolicach 80 ), a moje wizyty u nich były w dość sporych odstępach czasowych. Dodatkowo dwóch z nich sami zaproponowali ( a wręcz nalegali ) kontakt tel. i relację jak się czuję po lekach. Tak więc jak mam dobre doświadczenia ze starszymi lekarzami ... inna sprawa, że to byli faceci :mrgreen:

 

edit : zapomniałam, że jeszcze jest 4, u którego obecnie się leczę ( coś koło 55-60 lat ), bardzo otwarty na propozycje z mojej strony, z tego co słyszałam relacje innych pacjentów, każdego traktuje podobnie ... nic dziwnego, że ma takie tłumy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, dokładnie ,często to przerabiałem , młode też mogą być złe , ale mogą też być spoko , a u wszystkich starych które byłem niestety nie mają pojęcia o lecznictwie , zdobyły papier za komuny i siedzą w swoich starych lekach i nie uczą się bo po co , zapisują to na czym mają opinie wyrobioną . weszłem kiedyś z taką w dyskusje , jej argumenty zbiłem każdy jeden a baba i tak myślała że to ona ma racje .

 

-- 13 mar 2015, 19:42 --

 

a jak traktują pacjentów to koszmar , ty 5 minut , ciach ciach jak jest ok damy to , przyjdz za miesiąc . do widzenia. chamstwo i prostactwo ,pierdzą w stołek i dorabiaja. byłem u młodszej powiedziałem jej co myślę o tym całym lecznictwie i przyznała mi racje [co jest dziwne] ale już ma u mnie plus . nie napiszę co mi poleciła brać itp . kazała po prostu odstawić SSRI. przyznała rację że sert zaniża dopaminę. taką lekarke to ze świecą szukać

 

 

Dokładnie jak piszesz . Ostatnio byłem u nowej szamanki baba ok 70 lat wszedłem chciałem porozmawiać o lekach i w ogóle a ona po 7 minutach dosłownie już mi diagnozę postawiła depresje psychotyczna i skiewrowanie na odział . Już więcej nie pójde do niej czarwonica jedna nie dała do słowa dojść. Dziękuje dowidzenia tyle było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, po przeprowadzeniu szybkiej analizy-

babka lat ~60-70=głąb

->>>babka lat ~30=głąb, w dodatku benzofob

->>>facet lat ~50=głąb

->>>facet lat ~40=ultra-głąb

->>>facet lat ~50=cud, miód i orzeszki, mega ogarnięty i elastyczny

->>>babka lat ~90= tragedia, wrak z zaczątkiem parkinsona i chyba alzheimera, powinna teoretycznie wg. mnie już nie żyć, a przynajmniej od dobrych 30 lat siedzieć na emeryturze, a nie przepisywać "10mg hydroksyzyny na nerwicę natręctw"

->>>facet lat ~50=niekoniecznie ogarnięty, ale mega elastyczny i zainteresowany, uwielbiał dyskutować o tych farmakologicznych pierdolnikach i jak mu sprzedawałem jakieś nowinki, z lekami też elastyczny

->>>facet lat ~40=ogarnięty, rozsądny, nowoczesne podejście

->>>facet lat ~50=MISTRZ, za 60zł był w stanie przepisać wszystko na 3 miesiące w max. dawce na podstawie wzmianki czy po pokazaniu opakowania i wciśnięciu, że się to brało i było dobrze

->>>babka, lat ~30= jak na razie pełen ogar, elastyczna też, nie jest benzofobką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od dłuższego czasu widzę, że zdecydowanie lepiej leczyć się u psychiatry faceta ... są bardziej kumaci, elastyczniejsi na propozycje, nie zasłaniają oczu na wzmiankę o benzo, poświęcają pacjentowi więcej czasu i uwagi ... piszę to zarówno na podstawie własnych doświadczeń, jak i wielu opinii przeczytanych na forum, także osób, z którymi mam kontakt. Ja doświadczeń z kobietami nie mam najlepszych ... jedna widząc mnie w silnej depresji dobrych kilka lat temu stwierdziła, że nie ma pomysłu, jak mi pomóc :shock: , inna zaproponowała mi niewielką dawkę anafranilu, żebym jednocześnie mogła chodzić do niej na psychoterapię ( byłam parę razy i o te parę za dużo ) ... trafiłam na jedną sensowną w wieku 30 paru lat, jak byłam w totalnej rozsypce i po 3-letnim braniu alpry ( z której mnie wyciągnęła przy pomocy mirty i estazolamu, a nie jak się powszechnie stosuje diazepamu ), niestety w dłuższej perspektywie nie miała mi nic więcej do zaoferowania poza fluoksetyną ( przy której się niezmiennie upierała ), kontynuacją mirty i jak najszybszym znalezieniem sobie psychoterapii, nastawiając się na wieloletnią pracę. Tak więc ja skłaniam się do tego, że faceci zdecydowanie bardziej nadają się do tego zawodu, aczkolwiek zapewne jakieś wyjątki w jedną czy drugą stronę zawsze się trafią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×