Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


fulma

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jestem tu pierwszy raz ale widzę że to miejsce dla mnie, choć bardzo bym chciał aby tematy tu poruszane mnie nie dotyczyly. Wydaje mi się że mam fobię spoleczną. Czytając wasze posty często widzę dokladnie siebie. Niestety nic ze sobą nie robię. Wizja wizyty u psychologa czy psychiatry jest dla mnie przerażająca. Mój stan wyraźnie się pogarsza i dlatego zaczynam szukać jakiejś pomocy…..chyba dla tego trafilem na to forum.

 

Pozdrawiam Wszystkich z problemami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej miło Cię poznać. Ja też tu niedawno trafiłam w akcie... chyba rozpaczy. Nie wiem co dokładnie może mi dolegac, ale na pewno nie jest w porządku. mnie męczy duże poczucie winy, niechęci do siebie, izolowania się od znajomych. Też się nie leczę ale powoli zaczynam się do tego przekonywać, bo dłużej nie wytrzymam takiego stanu. Nawet dziś próbowałam zapisać sie do psychologa (co nie znaczy, że to w końcu zrobiłam :D) czytając wypowiedzi innych można mieć nadzieję, że nawet jak jest bardzo źle, to można z tego jakoś próbować wyjść. Pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Fulma!

 

Jaki jest powód strachu przed wizytą u psychologa/psychiatry?

 

Pozdrawiam.

 

Hej Hans,

tak chyba jest przy fobii społecznej, sam nie wiem. W każdym razie mam totalną blokadę. Nawet pójscie do internisty stanowi dla mnie pewien problem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej fulma, miło Cię poznać. Blokadę można usunąć - pogadaj na forum to się przekonasz, że wcale nie jesteś taki bezsilny. I wbrew wszystkiemu postaraj się jednak skonsultować ze specjalistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×