Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, przykro mi :( a co sie dzieje?????

Moze to ta aura jakas bo wiekzxosc z nas sie zle czuje.

kosmostrada, Slonce a dorwalam od kolezanki ta ksiazke Millerowej co TY kupilas i mam kolejna ksiazke do czytania :)

 

Ukapalam sie , umylam wlosy , wymalowalam pazury u nog i tak sie czuje do kitu i fizycznie i psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Bardzo dużo przemyśleń mi daje ta książka, jestem ciekawa Twojej opinii. Myślę, że fakt, że chodzę na terapię, lepiej mi pozwala łyknąc tą pozycję. Na pewno przeczytam jej coś jeszcze, tylko muszę mamę poprosic, żeby mi u siebie wypożyczyła , bo u mnie nic nie ma. Bardzo chciałabym pójśc do Millerowej na warsztaty...

Właśnie zrobiłam sobie przerwę w czytaniu na refleksyjnego papierosa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu dzisiaj dzień na planie w TVNie, ale chyba ostatni w sezonie, bo mam szczerą nadzieję, że będę miała lepsze rzeczy do roboty i wcześniej niż w wakacje moja noga tam nie postanie.

 

Jutro praca i taniec, a mnie noga boli od głupiego statystowania. Ludzie mnie zaczepiali niemiłosiernie, wyjątkowo bucowaty skład był na planie. I reżysera nie poderwałam :mhm:

 

Tylko jadąc tramwajem rozmawiałam z nowo poznanym kolegą, fajnie się gadało, ale się nie wymieniliśmy telefonami, ani nic. W sumie on niewiele o sobie powiedział, raczej umiał słuchać :oops:

 

Ale dało mi to trochę pewności siebie, że można tak w ogóle pogadać i że to może być naturalne i w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, hania33, pink_hope, witajcie:*********

 

U mnie nadal pogoda kiepska , ale przynajmniej pospalam 6 godzin.

Nie mam jednak nastroju , chcialabym zdrowa byc i swoje zycie przezywac pelniej a nie tak jak teraz.

Nie umiem sie cieszyc tym ze przeciez jakos funkcjonuje .... chce funkcjonowac jak dawniej.

 

Co w planach macie?

Ja zaraz ide cv w dwa miejsca zaniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, przykro mi :( a co sie dzieje?????

Moze to ta aura jakas bo wiekzxosc z nas sie zle czuje.

kosmostrada, Slonce a dorwalam od kolezanki ta ksiazke Millerowej co TY kupilas i mam kolejna ksiazke do czytania :)

 

Ukapalam sie , umylam wlosy , wymalowalam pazury u nog i tak sie czuje do kitu i fizycznie i psychicznie.

 

A dzieje sie to że mieszkamy z alkoholikiem :( i to trwa juz 30 lat to znecanie sie nad nami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, hey :******** masz chociaz zajecie :)

I kaska wpadnie.

 

Ahma, znam to z autopsji bo moj ojciec tez alkoholikiem jest , ja po prostu po smeirci mamyz abralam mlodsza siostre , jego zasadzilam o alimenty a z siostra siew yprowadzilam .

Ojca na przymusowe leczenie mozecie zglosic i ja bym to uczynila a nie czekala czy mu sie odmieni bo mu sie nie odmieni z wlasnej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×