Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

benzo to rozwiązanie doraźne, w przeciwieństwie do antydepresantów

 

to teraz posłuchaj siebie . Jak długo leczysz depresję i czy się wyleczyłaś? ja leczę się 8 lat przerobiłem wszystkie leki i wychodzę w stanie opłakanym,jak zaczynałem brać miałem taką zwykłą depresje [bez leków bym przeżył] , antydepy też powinny być doraźne aż depresja puści . ludzie leczą się całe życie i to jest głupota , bo po co brać całe życie leki skoro nie pomagają. skoro biorą cały czas to znaczy że cały czas mają depresje tak?

Klona brałem ponad rok i zszedłem bez problemu , poprawił moj stan depresyjny , pod tym względem że byłem pewny siebie,niczego się nie bałem i po prostu było spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie tak jest, ja potrzebuje wyleczyć lęki ja nie mam depresji samej w sobie.. ja mam depreche jak lęki mnie przerastają i tu się rozchodzi tylko i wyłącznie o lęki gdyby nie lęki to ja bym nigdy nie wpadła w żadną depresje.. a ja sama nie jestem w stanie funkcjonowacc bez lekow bo mam taki lęki że powiesić się idzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, gdybym nie miała względnie długiej remisji, to pewnie podzielałabym Twoje zdanie, ale wiem, że trafiony antydepresant działa cuda i to nie doraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, a benzo to nie błędne koło? Działa dopóki bierzesz, później już nie. Nie wiem naprawdę co gorsze/lepsze

 

dumps, tak. Spróbuj poprosić o nie rodzinnego wspominając o terapii (możesz wziąć ze sobą paro, żeby było bardziej wiarygodnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, a benzo to nie błędne koło? Działa dopóki bierzesz, później już nie. Nie wiem naprawdę co gorsze/lepsze

 

błędne ale przynajmniej skuteczne i po sobie wiem że nie powoduję anhedoni,apatii,depresji,trybu zombie jak ssri.

przerobiłem wszystkie , były remisje ale co z tego jak wychodzę z jeszcze gorszą depresją,z sennościa,apatia,brakiem zainteresowań,nie mam siły na nic. nigdy takiego stanu nie miałem i to nie od depresji a od non stop zaniżanej dopaminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, dlaczego Relanium? Przecież jest bardziej nasenne. Alpra jest wg mnie bardziej na lęki

 

dlatego , ponieważ na początek zalecam jako lekarz rozsądny słabsze benzo. by nie marnować potem potencjału lepszych benzo. i najłatwiej odstawić.

 

i długo trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ja się leczę od III klasy liceum i do tej pory na anhedonię nie narzekam. Fakt, że akurat paro mocno wytłumia, ale przy mojej nerwicy lękowej i fobii to akurat dobrze. Co do dopaminy to racja... w tym przypadku wenla była super, ale wątpię, czy znowu będzie.

Brałeś milnacipran?

dumps, zapytać nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, ja się leczę od III klasy liceum i do tej pory na anhedonię nie narzekam. Fakt, że akurat paro mocno wytłumia, ale przy mojej nerwicy lękowej i fobii to akurat dobrze. Co do dopaminy to racja... w tym przypadku wenla była super, ale wątpię, czy znowu będzie.

Brałeś milnacipran?

dumps, zapytać nie zaszkodzi

 

nie brałem , mam w szufladzie wellbutrin i jego będę brać , mam nadzieje że pomorze. będę brał solo,bez zbędnej serotoniny+ ewentualnie Klona:)

 

-- 11 mar 2015, 16:28 --

 

magnolia84, SNRI mogą zwiększać dopaminę w korzę przedczołowej poprzez własnie noradrenalinę , ale zmniejszają w innych częsciach mózgu. Kora przedczołowa odpowiada za anhedonie. dlatego uważam SNRI za lepsze leki od SSRI. brałem wenle ale było tragicznie.źle tolerowałem.

 

-- 11 mar 2015, 16:30 --

 

magnolia84, teraz żegnam się raz na zawsze z lekami co wpływają na wychwyt zwrotny serotoniny. za bardzo jestem zalany serotoniną. dopaminy 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×