Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł Wszystkim!!!

 

A ja wróciłam właśnie od fryzjera, fryzura odświeżona, odrostów brak, no bogini... :mrgreen: Rano przeżyłam swoje przed terapią, zmęczona jestem. Poza tym u mnie pogoda fiknęła koziołka, rano zimnośc, potem pięknie, a potem znów chmurzyska, słowem cyrk akurat na ból głowy. Nie zliczę, ile kaw wypiłam...

Kupiłam sobie dżinsy na jakiejś wiosennej :shock: przecenie w h&mie, boyfriendy, bo już mnie rurki znudziły. Idę jutro do pracy w nowej fryzurze, nowe spodnie, marynareczka, obcas, no po prostu wiosenny look. ;)

Teraz zasłużona herbatka i relaks...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ulalalalala :********** kochana no to koniecznie nowe spodenki pokaz :uklon::uklon::uklon: ciekawam ich . Ja dzis przed terapia tez sie zle czulam , roztrzeslo mnie na maxa , wzielam hydre potezna lyzke i wyszlam z domu w swoja codziennosc ...

amelia83, uwielbiam robic kolczyki a 21 ide na gielde mineralow :yeah::yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, Czytałam, że u Ciebie pracowity, ale udany dzień, no i jeszcze atrakcje przed Tobą. Podziwiam, że masz jeszcze siłę nogę wystawic.

 

amelia83, Słonko, widzę,terapia ruszyła z kopyta. I Kotecek coraz bliżej... Wiesz już jakie będzie miał imię?

 

Tak jakoś dużo dobrej energii dziś na Wyspie, trochę ciepła i promyków słońca, jak niewiele trzeba. Napawajmy się, bo prognozy są na zimnośc, no jak to w marcu, będzie się zmieniac co chwilę pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No to Ty kochana już wieczorna bogini też jesteś... ;)

 

platek rozy, Też idę na targi pod koniec marca, już się cieszę. Odkładam kasę, żeby znów jakiś kamyków nakupowac. :yeah:

Spodnie - zwyczajne dżinsy typ boyfriend, zapinane na guziki, takie do noszenia z podwiniętą nogawką, fajne że miękkie niegrube, więc wygodne. No i nie wrzynają się pod kolanem gdy siedzę, jak rurki, co istotne w pracy - żeby mi nogi nie uschły z braku krążenia. ;)

 

Makabra, będzie oj będzie lepiej, bo ten czas co ci minął, to tak go mało w porównaniu z tym , co przed Tobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nooo baaaa takie targi to rzecz fajnista ! :105: ja jeszcze czekam bo zona kolegi zainwestowala i sprowadza wlasnie z Chin kamykow za 30 tysiecy , ponad 300 kilo wiec jak bedzie miala takie jak potrzebuje to od niej nabede po taniosci :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i nowe bizu tworzyc bede :105:

 

-- 10 mar 2015, 21:05 --

 

mam ochote na sledzia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ona ma już imie Karmen więc tak chyba zostanie , więc podobne imiona mamy :D

teraz kilka miłych telefonow miałam aa i lekarce chce powiedzieć ze ja dopiero do zywych popołudniu dochodze a rana przymulona na maxa i na zajęciach taka obecna ciałem i to mi przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, platek rozy, Pewnie dziewczyny, wiosna - to jak bez fryzjera? Nawet mojego psa też zapisałam. :D (najbliższy termin był na połowę kwietnia :shock: )

Ja nie mam specjalnego odjazdu z fryzjerem, bo to moja kumpelka więc pogadam, dobrej kawy mi zrobi i ma cały stos pisemek , więc jak siedzę z farbą, to robię przegląd z życia celebrytów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ano u koelzanki to tez bym sie czula dobrze , szkoda z e zadna z moich na fryzjerke nie poszla :why: a tak zawsze mam jazde i leki bo jestem sama na fotelu z lwasnymi myslami i do tego nie moge wstac bo jak wariatka nie polece do domu z polowa obcietych wlosow :mrgreen:

wole dentyste :mhm::mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, och jak Ci zazdroszczę :why: , wpadłabym w takie 300 kilo kamyków w amoku, a jeszcze mówisz po taniości, to chyba ekstazy nerwowej bym dostała. :D

 

amelia83, Karina i Karmen - pięknie! :105: Lekarka się nie zdziwi, bo ten poranny zamuł to taka chyba przypadłośc nas wszystkich...Lekarze biorą na to poprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Gdybym miała tak tylko siedziec, tobym chyba też strachała... Moja dentystka mnie zagaduje

( zawsze mnie zastanawia jak mam z nią konwersowac z otwartą paszczą...) i się chichra, więc też ok, a z moją kosmetyczką też przeszłam na ty, żeby móc z nią gadac, bo inaczej byłaby kaplica. Taka sprytna jestem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×