Skocz do zawartości
Nerwica.com

Troszkę o seksualności.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

O w mordeczkę jeża, ale się nie wyspałam :mrgreen: A wszystko przez Ciebie Rid, łobuzie jeden. Scart zaprotokołował, że od 12 chciałam iść spać :mrgreen:

 

Ka_Po powodzenia i czekam na wieści, buziaki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordeczkę jeża, ale się nie wyspałam :mrgreen: A wszystko przez Ciebie Rid, łobuzie jeden. Scart zaprotokołował, że od 12 chciałam iść spać :mrgreen:

 

Ka_Po powodzenia i czekam na wieści, buziaki :smile:

Pewnie jak już coś się stanie to na mnie zwalić najlepiej winę :roll: a ja taki biedny robaczek niewinny ,jak się chce iść spać to się mówi dobranoc i nie żegna 2 godz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem, nawet w temacie szkolnictwa, po co ta złość, i wybuchy nerwów...ciekawe, co niby masz takiego, że w innych zbudzasz zazdrość? Bardzo proste pytanie, suzak skup się i odpowiedz na miarę swojej inteligencji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszne to jest...czy zawsze i wszędzie musi być ten sex?jakoś mam uraz do sexu.po pierwsze mam pretensje do moich rodziców że mnie zrobili.po drugie inni zadali mi cios w serce wykorzystując moją desperacje spowodu samotności dla własnego dobrostanu psychicznego.niespodziewnie dali mi to...na stare lata.ale to nie było to o czym wszyscy tak pozytywnie mówili...znam rzeczy wiele przyjemniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk nie wiem na jakiej podstawie klasyfikujesz się do upośledzonych. Znam Twoją historię i nie powinieneś za takiego się uważać. Więcej wiary w siebie. Potrzebujesz pracować nad swoją samooceną zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak bym spotkał osobnika który mówi do mnie:odetnij mi noge bo tego chcę.ja chwytam za siekire i obcinam mu noge.wszystko w imie przyjazni.

 

nie rozumie naprawdę o co Ci chodziło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic zawsze wiedziałem że sex niszczy każdego.przynajmniej mnie w takim przekonaniu wychowali.wiem też że za gwałt można dostać dożywocie bez żadnego ułaskawienia.wiem też że to jest zródłem wielkich problemów.np.16 latka ulży sobie z kimś i ma już całe życie zrujnowane,albo ktoś sobie ulży,dziecko urodzi sie niepełnosprawne,nieodpowiedzialni ''rodzice'' oddadzą to dziecko do przytułku lub będą je gnoić przez całe życie.a ja nie życzyłbym sobie żeby ktoś ingerował w moje ciało.to inni żadali tego odemnie i im to odpowiadało.a ja czuje sie tak jakbym odcioł komuś noge na jego własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkAngel, heh w modzie jest mówić teraz o piersiach suzak29 taki "mały" temat przewodni :mrgreen:

 

 

nieboszczyk, dalej nie rozumiem ale to wynik już mojej inteligencji chyba :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ida 3 kobiety do nieba przed brama stoi św Piotr i pyta w jakim stopniu i do czego używały swoich narządów płciowych?

1-mówi 90% do seksu  10% do sikania, na to św Piotr "no dobra idź do nieba",

2- 50% do seksu 50% do sikania, na to święty Piotr "nooo dobra też idz do nieba",

3- 90% sikanie a 10% seks na to św Piotr odpowiada "stanowczo Do piekła! "

kobieta zdziwiona pyta "dlaczego? przecież ja taka święta byłam", a sw Piotr na to "moja droga to jest raj a nie toaleta!"

 

 

Spotyka miś zajączka w lesie który ma prezerwatywy na uszach zdziwiony pyta "ej zając co jest grane? po co ci prezerwatywy na uszach

- bo jestem smutny, mam kiepski humor,...

-no dobra ale po co ci te prezerwatywy na uszach?

-bo podkreślają mój chujowy nastój

 

no właśnie też mam chujowy nastrój :( co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×