Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam. Gdzie jest hooain ?! Ją to by się ruchało już za samą tą jej złośliwie inteligentną złośliwość ... :D No i dziołcha ze wsi, to pewnie też i ileś hektarów w posagu ... - a moda na ziemiaństwo ostatnimi czasy wraca na salony ;)

Ehh, Wy Moderatorzy nigdy nic nie kumacie - skasuje taki jeden z drugim posta, hooain nie przeczyta, nie uśmiechnie się, nie zaiskrzy, nie daj boże jeszcze definitywnie opuści foruma ... no i gdzie ja drugą Taką znajdę, he ? ;) O Wy ... - chcieliście zdeterminować mi życie !!! :D

 

Nihil , zoltan ktoś coś wie ?

IMHO trumna herm :D No bo zastanówcie się przez chwilę, co laska jej pokroju miałaby robić na tym forum ? ;) Jest jeszcze koncepcja, że w dzieciństwie była tym puszystym kaczątkiem ( :D ) i do teraz ma traumę ... - heh, jeszcze tego nie rozgryzłem :P

 

Btw. Jako iż trumna należy do tych dziewczyn, co to prędzej czy później zawsze wybuchają o nie krwawe wojny i rewolucje, aby temu zapobiec, razem z hobbitem otwarcie postulujemy o jej uforumowienie. "Trumienka dla każdego !!!" :D No dobra, może i nazbyt przedmiotowe potraktowanie, no ale czego nie robi się by uniknąć rozlewu krwi ? - trumna będzie musiała zrozumieć ;) Żeby usprawnić cały proceder, proponuję (oczywiście uwzględniając wyżej wymienionej libido :D) emisję odpowiedniej liczby ticketów/tokenów i rozdanie po równo wszystkim zainteresowanym. Można by nawet ustanowić na ich podstawie taką forumową quasi-walutę. Haha, ticket "na trumienkę" lepszy od bitcoina xD

 

kupmitrumne, Pisałem Ci ostatnio co u mnie, ale Modzi usunęli posty. Ogólnie rzecz ujmując, Nihil zmiażdżony mocą wszechpotężnego rozkurwu, gapiąc się nieprzytomnie w TV (komp się spierdolił, a dostępu do innych multimediów nie posiadam :P), w stanie na wpół katatonicznym, dniami i nocami w swym plugawym barłogu zalega ... :P Generalnie wyczekuję na lepszą koniunkturę psycho-neurologiczną ;)

 

Nihila to chyba wcięło wpizdu. Ciekawe czy pomogli mu się powiesić osoby drugie i inne ubecy ? a może został jakim więżniem politycznym ? :D

Nihil novi. Jak to z forumowymi ubekami - posty kasują, ślady wcześniejszej aktywności zacierają, bany na ip zakłądają itd. :P

 

też jestem ciekawa, co u Nihila. Ma ktoś z nim kontakt na fb albo inny pozaforumowy? Lewaki do paki, jesteś Nihilem podającym się za Tomcia króla buców?

Tak, pasuje do mnie, swego czasu takie akcje robiłem, ale tym razem to raczej faktycznie nasz Tomcio był (no chyba, że inny podszyw ? :D) :P

 

Btw. To już nie Satori ? ;) Odkąd to swego czasu, mocą przenikliwego spojrzenia, pod maską bezczelnego degenerata, ujrzałaś tego bezbronnego Odkleja, do teraz czuje się nagi ;) W ogóle uważajcie na nią - podobno szuka tu kandydata na mężą ! :D

 

Nihil był ostatnio, ale chyba za bardzo polecieliśmy, bo naszych postów nie ma xD no chyba, że za dużo ćpania i wcale z nim nie gadałam.

Ehh, co ten Acodin ... :D Gzieżby nasi umiłowani Modzi skrycie całe strony postów kasowali, gdzieżby wypowiedzi cenzurowali, wybranych userów notorycznie bez powodu prześladowali, co nie ? :D Tajne loże, kółka wzajemnej adoracji - przecież w takie spiski to tylko paranoicy pokroju mnie, czy Tomcia wierzą :P

 

Artemizja, Proponuję zawarcie może nie tyle traktatu pokojowego (na to jeszcze przyjdzie czas ;)), co 6 miesięcznego zawieszenia broni z możliwością przedłużenia o kolejne 6 miesięcy. W tym czasie zobowiązuje się do nie hejtowania Modów, Adminów (zwyczajnym userom i tak nigdy nie jechałem), a także ograniczenia trollingu do niezbędnego minimum ;) IMHO znaczna część winy leży również po Waszej stronie :P Chyba nie myśleliście, że po owej niefortunnej interwencji, po tym nieuzasadnionym zbanowaniu całkiem oswojonego już Nihila6 za tylko z leksza zaognioną wymianę zdań w dyskusji politycznej z deader'em, obejdzie się bez akcji troll-odwetowych, co ? :D

 

W zamian oczekuję z Twojej strony zwolnienia następujących więźniów politycznych:

 

- Relatywista

- Nihil

- Odklej

 

(no ale od biedy wystarczy sam "Nihil" ;))

 

Także ten, ustosunkuj się jeśli możesz (czy tam podeślij tego pomniejszego masona wraz z wszelkimi niezbędnymi pełnomocnictwami :P ) - ostatecznie posiadanie aktywnego konta na forumie w perspektywie codziennego trwania w permanentnym obłędzie, to zawsze jakiś punkt odniesienia ;)

 

Bez odbioru ...

 

P.S. Pozdrawiam wszystkich buków, muków, Sukkuby, Wilkory, ... inksze Potwory itd. :D

 

Aranjani, wybacz, ale chyba będę zmuszony zaprzestać adorowania Twojej osoby. Wiesz, żeby nie było, niczego Ci nie brakuje itd., ... ale ostatnio przeglądałem fotki na Mistera Forum no i Davin ... :105::105::105:

 

Werty, pisałem Ci, co i jak, pytałem co słychać itd., ale usuneli posta. Jakby co, odezwij się na PM - jeżeli tym razem mnie nie zbanują, może uda mi się odczytać ;)

 

P.S.2 O, jest Magnolka ! Wróciła ! :mrgreen: Heh, to mówisz ostatnimi czasy czym tą swoją rozbuchaną do granic przyzwoitości chuć pacyfikujesz ? :D Btw. Magnolka, a czy Ty kochasz mnie jeszcze ?! Magnolka kochaj mnie !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aranjani, wybacz, ale chyba będę zmuszony zaprzestać adorowania Twojej osoby. Wiesz, żeby nie było, niczego Ci nie brakuje itd., ... ale ostatnio przeglądałem fotki na Mistera Forum no i Davin ... :105::105::105:

 

 

Jakos przeżyje :mrgreen:

a apropo Davina... fajne ciacho??? :mrgreen:

 

btw... miło Cię widzieć 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, ja gościa nie znam, więc nie mam na jego temat zdania, bo moje konto jest jak dotychczas pierwszym i jedynym. Ale może przynajmniej nudno nie będzie :mrgreen: Ludziom trzeba dawać szansę, a w razie gdy nadmiernie podskakują ustawiać do pionu ... inna sprawa, co z tą szansą owi osobnicy robią :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BylSobieTroll, to pozostanie moją słodko-gorzką tajemnicą póki co :mrgreen:

Cieszę się, że wróciłeś :yeah: Trzym się w ryzach, co byś znowu nie musiał się dawać zakuwać w dyby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, Imho wszyscy jesteśmy podszywami :D Mało tego - takimi grubą nicią podszytymi ;) Btw. To mówisz, co mnie zdradziło ? :P

 

Ale...z racji tego, że proponujesz cywilizowane zachowanie, to Twój powrót na Forum zostanie poddany pod głosowanie.

Tajne ? Jawne ? ;)

 

Jestem za tym, żeby dać Ci szansę, ale w tej kwestii muszą się określić pozostali.

Głos Admina liczony x2 ? :D A nie, przecież dopiero co Wszechmocny Amon wrócił, to się wyzeruje :P

 

Uważamy, że mimo swoich wyskoków masz klasę i dlatego w ogóle rozważamy opcję powrotu.

Klasę ? Weź, nie po to konsekwentnie reprezentuję sobą tą mentalną biedę i gimbazę, żebyś mi teraz takie rzeczy mówiła :P;)

 

Do momentu decyzji możesz pozostać na Forum posługując się obecnym kontem.

Spoko ;) Ale żeby nie było - siły podziemia może i zostały przetrzebione, ale wciąż wiele trolli pozostaje w gotowości i - gdybyście zamierzali Nas wykiwać - tylko patrzeć, jak kolejne wybuchy shitstormu nastaną :D Bierzcie przykład z Rządu Brytyjskiego - nie mogąc poradzić sobie z bojownikami z IRA, koniec końców przystąpili do rozmów, wynegocjowano zawieszenie broni, no i po dziś dzień mamy tam względny spokój. Także ten, bądźmy rozsądni :D Forum to nie Belfast, imho nie ma powodu, żeby tych wszystkich postronnych borderów chaotycznymi działaniami odwetowymi narażać ;)

 

kupmitrumne, Na dniach, jeśli zwarzywienie z leksza odpuści, planuję wybyć w miasto, coby jakieś zapasy opio i benzo skołować (pierdole, przegrałem życie :P), to może po kafejkach internetowych i czytelniach miejskich z dostępem do netu coś pospamuję ;)

 

a apropo Davina... fajne ciacho??? :mrgreen:

Misiak-Pysiak :mrgreen: Heh, jakim to zrządzeniem losu upolował takiego jak Ty Bestyja, pozostaje dla nas tajemnicą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="BylSobieTroll

a apropo Davina... fajne ciacho??? :mrgreen:

Misiak-Pysiak :mrgreen: Heh' date=' jakim to zrządzeniem losu upolował takiego jak Ty Bestyja, pozostaje dla nas tajemnicą ;)[/quote]

 

:mrgreen:

bo ja tak na prawde to spokojna owieczka jestem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×