Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

wytrzymałam 1 dzięn terapii :papa: jak się okazało na miejscu to grupa 20 osobowa ale nas świeżaków było 5 :D a reszta to zgrana ekipa, ale ludzie sympatyczni i ciepli i ogólnie taka atmosfera tam panuje na oddziale, dis poryczałam się na rozmowie z psychiatra, nie tylko ja tam beczałam i jak oni mówią ze to naturalne i mamy dać sobie prawo tam pobeczeć ;)

w tym tyg zobaczę moja koteckę :yeah::yeah::105::105::D:D

po drodze z dworca byłam obczaić zoologiczny

:yeah:

oparzyłam sobie dziś język gorącą herbą z tego całego stresu chyba :pirate:

 

muszę nadrobić co u Was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, dziękuję :):***

nie do końca pozytywne cały czas jestem spieta jakas nie umiem wyluzować...ale jak tam rozmawiałam z ludzmi to początki sa mega trudne i dam sobie czas, boje się, że nie pokonam tam w grupie swoich barier i lęków, była na maks przymulona w porównaniu z innymi :oops::roll: takie mam wrażenie

za chilke sasiadka wpadnie na kawe i ciacho

 

-- 09 mar 2015, 17:42 --

 

kawa-w-fi_wneshhp.jpg

 

-- 09 mar 2015, 17:47 --

 

kwiatki-u_wneshra.jpg

a takie pikne kwiatki dostałam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Krinko, chciałam dołączyć do życzeń na fb, bukiet piękny na forum, ale ja już chyba nigdy nie nauczę się tego robić /jestem zła na siebie :hide: /

 

Pierwsze dni na terapii są bardzo trudne, oswoisz się z tym powoli, potrzeba czasu...

 

:D Jeszcze raz wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze Karinko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient mnie się pyta, co ja się denerwuję :hide:

A jak ja mówię, że mnie powiedzieli, że on ma 8 godzin w miesiącu (czyli 2 razy w tygodniu po godzinie), a on mi mówi, że trzy razy w tygodniu, po półtorej, a ja nie mogę w piątki, bo szkoła i się boję, że zaraz zadzwoni do biura, że chce kogoś innego :hide:

A poza tym ja mam lęki i paranoje, a muszę iść sama do nieznajomego człowieka i się zachowywać profesjonalnie :hide:

I zapomniałam mu dać papiery do podpisania :hide:

Pewnie pomyśli, że on jest jakiś onieśmielający :hide:

 

Może ja powinnam mieć jakąś lżejszą pracę, na przykład układanie pudeł z towarem :hide:

Albo kopanie rowów.

 

Rowów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, sto lat sto lat niech żyje żyje nam... Składam Ci życzenia takie na obecną chwilę - żebyś na terapii się rozkręciła i żeby Ci pomogła, no i żeby wreszcie kotecek w Twoim życiu zawitał!!! :smile:

 

Kochani wróciłam z poczty i biblioteki. Żebyście mnie widzieli - szłam jakbym kamienie miała do nóg doczepione. Widzę, że my tu hurtowo dziś na pół gwizdka...To musi byc to przesilenie wiosenne i te zmiany ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient mnie się pyta, co ja się denerwuję :hide:

A jak ja mówię, że mnie powiedzieli, że on ma 8 godzin w miesiącu (czyli 2 razy w tygodniu po godzinie), a on mi mówi, że trzy razy w tygodniu, po półtorej, a ja nie mogę w piątki, bo szkoła i się boję, że zaraz zadzwoni do biura, że chce kogoś innego :hide:

A poza tym ja mam lęki i paranoje, a muszę iść sama do nieznajomego człowieka i się zachowywać profesjonalnie :hide:

I zapomniałam mu dać papiery do podpisania :hide:

Pewnie pomyśli, że on jest jakiś onieśmielający :hide:

 

Może ja powinnam mieć jakąś lżejszą pracę, na przykład układanie pudeł z towarem :hide:

Albo kopanie rowów.

 

Rowów?

 

Spokojnie, będzie wszystko dobrze :) Nie zawsze musi Ci pasować, a papiery podpisze następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Oj miałam dziś taką samą myśl, jak wyszłam z pracy... Zapomniałam zrobic jeden dokument, no po prostu wyparowało mi z głowy. Szef do mnie dzwoni, jak wyszłam, gdzie leży lista, a ja - ups, nie ma. No i przyszło mi na myśl - po cholerę tyle lat nauki, dyplomy sryplomy, kiedy najprostszej rzeczy nie potrafię zapamiętac, mózg mi wyżarło. Nawet do kopania rowów się nie nadaję ze względu na moje zwyrodnienia. :time:

 

Piję herbatę i wściekam się, bo mam przeczucie, że cholerna choroba dokonała nieodwracalych spustoszeń w mojej głowie... :why:

 

-- 09 mar 2015, 20:39 --

 

comatom, Mi się nic nie zmieniło ( od dawna reklama zasłania trochę pw), ale spróbuj wchodzic wg sposobów podanych na forum trzy-sposoby-jak-na-okr-tk-wej-na-pw-t54389.html

 

-- 09 mar 2015, 20:41 --

 

DarkMaster, nie do końca rozumiem, twój szczur w sensie zwierzątko jest chore i musisz uśpic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×