Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, z takimi jak ja, czyli z jakimi?

 

Takimi, którzy mnie obrażają.

 

-- 08 mar 2015, 23:45 --

 

Makabra, z takimi jak ja, czyli z jakimi?

 

Takimi, którzy mnie obrażają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Kiedy Cie obraziłem? Wtedy? Przecież przeprosiłem. to Ty głównie mi ciśniesz.

 

A potem poprawiłeś. To jeszcze nie jest ciśnięcie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :papa: znowu w weekend mnie nie było :( weekendy zawsze sa trudne dla mnie. Brak zaplanowanego dnia włacza mi leki...

 

http://kobieta.interia.pl/uczucia/psychologia/news-michael-sanderson-przygladajmy-sie-naszym-myslom,nId,1684034 - nawiązałam kontakt z tym facetem i wybieram sie na kurs :) jak tylko zorganizuja kurs we Wroclawiu ma mnie poinformować ( w sumie chcial zeby sama zorganizowała a on tylko przyjedzie ale to nie dla mnie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszlam do wnioskuz e wole dentyste od fryzjera :shock::hide: jestem nienormalna.

Mogę pójść za ciebie :angel:

 

Teraz mi się włosy ładnie układają, jak trochę jeszcze odbiją, to wtedy chyba też machnę grzywkę.

 

Będę teraz przegrywać płyty na angielski dla nowego klienta. Pierwsze dwa spotkania są zawsze drętwe, jeśli klient przetrzyma, to będę miała od przyszłego tygodnia więcej pracy :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

No i zgodnie z tradycyjną sinusoidą dzisiaj dzień bezenergetyczny kompletnie. :( Fakt, że pogoda kiepska, buro, zimno i wilgotno. Ciśnienie pewnie siadło. Ale czas sobie do głowy wbic, że dzień w którym nie furkocę bez opamiętania skrzydełkami nie jest wcale z defaultu złym dniem. Po prostu zwyczajny dzień...

Idę robic obiadek, chłopaki nieśmiało zasugerowali , że zjedliby coś zwyczajnego, tradycyjnego np. mielone... :P Niestety zupełnie tradycyjne nie będą, bo wołowiny nie dostałam, więc mieszam wieprzowinę z indykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×