Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Dsrk Knight u mnie po dodaniu 2 odsypanych tableteczek do 225 wkrecaja sie juz bardzo duze lęki. To jest dla mnie max jezeli chodzi o ten lek.

 

-- 08 mar 2015, 14:58 --

 

Ja wkręty mam jak jestem na dworze, podejrzewam z tad ta meczliwosc. Po zwiekszeniu sa mega.

 

Jakie wkręty masz bo nie rozumiem za bardzo? Każde wkręty mają swoje wykręty ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy jak przestane jesc wenle to strace na wadze ? bo masakra zaczynam się stresowac tym, że utyłam a wcale nie jem wiecej niz wczesniej...

z kolei ja chudne na wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ciezko powiedziec czego dotyczą. Ja to czuje jako napiecie, bicie serca, niedosyt. Ma to zapewne zwiazek z ludzmi.

 

-- 08 mar 2015, 16:57 --

 

Kortyzol jest i tak podkrecony, a zaczyna szalec.

To musisz dojść do tego co z tymi ludźmi nie tak, na tym polega terapia właśnie. Wtedy cię puści.

 

A ja z kolei się zaczynam czuć naprawdę zajebiście. Aż chyba zbyt zajebiście bo zaczynam się obawiać że to chwilowy progres który pryśnie niczym czar. Od rana do wieczora mam właściwie dużo energi i chęci do działania. Chodzi o to że nie jestem już tak okropnie ciągle zmęczony i dlatego chce mi się, chce mi się chcieć. Te dni są teraz strasznie długie normalnie masakra jakaś jakby na jakąś inna planete poleciał, wstaje 6-7 rano i zapierniczam jak maszynka do 22.Nie śpie w dzień bo mi się po prostu nie chce, są jeszcze spadki energii po południu ale leciutkie. Wcześniej to żem po obiedzie obsiadał jak statek na mieliźnie. Jedyne właśnie czego chciałem w tej mojej depresji to to żeby nie być tak OKROPNIE zmęczonym i to CIĄGlE! KOSZMAR. Resztę se terapią poustawiam ten mój zryty charakterek. Mój koszmar się skończył.

Tylko ten apetyt ... ale to może od biegania bo zacząłem biegać np. dziś 10km, słońce wiatr wszystko takie piękne, nie taki sztuczny radosny promień jak np. po fluoksetynie. Te słońce takie ciepłe, takie prawdziwe ... normalne. Nie razi, a gdy czuję te powietrze świerze to normalnie ...I libido wcale nie leży ;d Rano jest wręcz przeciwnie, panowie wiedzą chyba o co kaman ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzilem na terapie indywidualna 6 mcy. Grupowa chodze juz 5. Nie jest latwo cos rozkminic. Ludzir tam przychodza z konkretnymi problemami zyciowymi. Widac te emocje. U mnie za bardzo nie ma o czym mowic, czy rozpatrywac bo ja malo czuje. Odnosze sie rozumowo, ale emocjonalnie jest zero. Ja nie wiem czasami o czym oni tam mowia. W sensie widza takie zaleznosci ktore sa abstrakcja. Jak mowie ze zle sie czuje wsrod ludzi, czuje proznie, duskomfort oni nie maja sie do czego odniesc bo to temat rzeka. Nie moge tez na kazdej grupie poruszac sprawy z ktora przyszedlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jeeeezu to ja myślałem w drugą stronę że od słaczki ;d O to bym się bardziej martwił ;d Nigdy i tak z tym nie miałem problemu albo mi się chcę albo nie idę na kibel i szybka piłka. Chyba że inaczej rozumiemy zaparcia. Miałem kiedyś zaparcia jeszcze jak fluoksetyne brałem, ale to po 3-4 dni nie chodziłem na kibelek, lecz i tak jak już dochodziło do tego to chlas pras i ni ma. Od zaparć to raczej mnie głowa bolała.

Jak dla mnie wenla działa w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewgf, związek jest taki masz problemy z trawieniem ---> zaparcia ---> bolesne oddawanie stolca ---> pękniecie błony sluzowej --> hemoroidy

 

na pewno terapia pomoże :great:

Się śmiejesz ale zdziwiła byś się jak bardzo psychika jest połączona z fizjologią. Nigdy z nerwów nie miałaś biegunki? Jeżeli stres jest długotrwały to się mogą robić zaparcia ot tak sobie, bez żadnej chemi... Nawet głowa boli jak zdusisz złość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewgf, widzisz różnie ta wenla działa... lekarz też mi mówił ze po niej raczej przyspieszona przemiana materii... a ja mam odwrotnie tyje i dupacja

 

-- 08 mar 2015, 20:08 --

 

Ewgf, tak psychika jest ogromnie związana z fizjologią...

prosty przykład nie bolał was nigdy brzuch przed egzaminem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×