Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, nie było bardzo słodko, bo modyfikuję przepisy do diety cukrzycowej.

To proste do zrobienia słodkości, więc nawet chciało mi się zrobić ;)

Lubie zapach ciasta domowego...

 

zaczarowanaaa, to typowe dla nas zamartwianie, staraj sie panowac nad tym, mozna to pokonac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Tak ranek trzeba będzie przetrwac, ale mam wrażenie, że po takiej fototerapii rozbujamy się szybciej i łatwiej. Absolutnie nie wiem, co będzie jutro, bo mam tendencję do wpadania z jednych stanów w drugie, ale dzisiejszy dzień dał mi nadzieję, że te dobre dni jednak się będą zdarzac.

 

-- 08 mar 2015, 20:06 --

 

Zebrec, To co zrobisz z tak pięknie rozpoczętym wieczorem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wiosna to ostre słońce, które bardzo mnie drażni, źle na mnie wpływa.

Wiosna to zmienne temperatury, nie wiadomo, jak się właściwie ubrać - łatwo o przegrzanie lub przeziębienie.

To pora roku, która niewątpliwie zachwyca budzącą się do życia przyrodą, ale także to okres przejściowy z przytulnych temperatur w mieszkaniach do zimych, nieogrzewanych pomieszczeń.

Mam nadciśnienie, a wiosenne wahania ciśnień, odchorowuję zawsze...zawroty głowy nie opuszczają mnie.

Niby błahe powody, ale utrudniają mi zycie. Nie wspominjąc już o lecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Oj fajnie że wyjdziesz z pracy, bo ja jak nie polatam po biurze (chociaż herbatę zrobic, czy raz na fajkę wyjśc) to potem z krzesła wstac nie mogę, jak babuleńka... Też liczę na ciepły dzień, to rano z futrzakiem zrobimy dłuższą trasę.

 

Wącham sobie właśnie przeguby perfumą w Sephorze popsikane i miło miec taki zupełnie inny nowy zapach na sobie. W sumie nie pogardziłabym kilkoma flaszkami w szafce, każdego dnia otulona w inny zapach. :105: No ale nie narzekam - mam codzienny psik i wyjściowy psik. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie to podoba, łamia sobie kości, naciagaja miesnie, skacza po sobie, albo rzucaja w siebie przedmiotami np drabina, schodami :D

 

To może zamknij się z jakimś zawodnikiem w takiej klatce? Pewnie też będzie tak super! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, nie napisałam że ja też tak chce, tylko że lubie takie walki ogladać, sami sie na to zgadzaja

 

Czego to człowiek nie zrobi dla hajsu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×