Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nekrofilem?


TesullPDRS

Rekomendowane odpowiedzi

Kim jestem?

 

 

Na forum jestem od niedawna i jak już pewnie niektórzy zauważyli jestem brutalnym i obcesowym egoistą, napisałem parę pełnych nienawiści komentarzy, bo lubię się wyżywać.

Często się wyżywam na innych, ale nie o tym chciałem...

Chyba jestem introwertykiem, bo nikogo do siebie nie dopuszczam; jak ktoś czegoś ode mnie chce to od razu reaguję agresją i przemocą. Nie pozwalam sobie, aby ktokolwiek mi zadawał ból, ale w domu sam sobie go zadaje: wmawiam sobie,że jestem ciotą i się samo okaleczam, Więc pytam się kim jestem; chodzi mi o pojęcie (nie jestem samobójcą jak kiedyś myślałem, bo nie chcę swojej śmierci, tylko tego bólu; pięknego bólu)

No i druga sprawa : uwielbiam krew, zabijanie, masakrę itp. Ale czy jestem nekrofilem, bo nie działa to na mnie w sposób podniecający, prowadzący do orgazmu, ani nie rucham też trupów.

Zna ktoś odpowiedzi?

Ja sam jestem brutalny, więc jeżeli ktoś mnie skomentuje brutalnie, to nie będę płakał, obrażał się, ani coś podobnego; piszcie śmiało i szczerze. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże czego to ludzie nie wymyślą. Zapomniałam, że te wszelkie dewiacje to nie tylko w filmach, ale i w rzeczywistości również. Według mnie, nie jesteś żadnym nekrofilem, tylko najzwyczajniejszym w świecie masochistą, bo lubisz zadawać sobie cierpienie. Ale w celu profesjonalnego sprecyzowania powinieneś udać się do specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim jestem?

szukajcie a znajdziecie.

A tak właściwie to oni tego chade znaleźli?

 

-- 06 mar 2015, 10:05 --

 

Kim jestem?

 

A szukasz tylko słów, które Cie określą, czy po prostu przyczyny dlaczego jesteś taki jaki jesteś?

Szukam tylko tych słów, bo czemu taki jestem to chyba wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jara cie seks z trupem? Nie? To nie jesteś. Bach, załatwione.

 

Chcesz mówisz jakąś łatkę/etykietkę do tego kim jesteś?

to ok, jak spytasz społeczeństwa, to za same myśli dla bezpieczeństwa gdzieś pójdziesz siedzieć.

jak nas, to jeden ci powie że pokurwień*em, a drugi ci powie że szalonyś ty, a ja np. ci powiem że cie mocno kumam i kibicuję.

 

Ile ludzi tyle łatek dostaniesz, a do czego ci to potrzebne? W tym świecie nic ci dobrego z tego nie przyjdzie, nie ma tolerancji dla takich jak my, lubiących krew, hardcore, gore nie na okładkach metalowych kapel tylko w real'u. Ludzie się boją takich jak my.

 

No chyba, że chcesz łatkę bo jak to nazwiesz to łatwiej to wyleczyć... no to tu już ci nie pomogę, nie chcę leczyć akurat tego, kim byłem od zawsze w mojej głowie, bo społeczeństwo takich nie lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi w tym temacie o to, że sadysta to ktoś kto lubi zadawać ból innym; masochista to ktoś kto lubi dostawać ból, a jak się nazywa ktoś kto zadaje ból sam sobie?

 

Czemu wymyśliłem tą nekrofilię to właściwie sam nie wiem... :bezradny:

 

Nekrofilia to parafilia z trupami, natomiast nekromania to jest wtedy jak lubisz patrzeć na zwłoki, ale to też chyba nie, bo na przykład trzymać trupa w pokoju bym nie chciał. :shock:

 

Tak, temat chyba powinien być inny ale niech już zostanie...

 

Czy wie ktoś jak się nazywa przeciwieństwo pacyfizmu? Czyli radowanie się przemocą? (Taki chyba właśnie powinien być temat)

 

P.S.

Wierzy ktoś z was w opętanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok,nie jesteś nekrofilem ale na zombiaka brutalnie spuściłbyś się?

na zombiaka by się spuścił gdyby areszt śledczy z którego ucieka obwiązany splecionym sznurowadłem którego przed spacerem nie wymacała służba więzienna sąsiadował bezpośrednio z cmentarzem.nie jeden grób jest rozkopany a że by uciekał na łeb na szyje niczym piesek który urwał się z łańcucha miałby to w dupie czy się spuszcza na zombiaka czy obok niego.no coż.by się spuścił na zombiaka to by się przewrócił z uwagi różnicy wysokości 2m między głową zombiaka a ziemią na wzór samobójcy który spadł z 10ego piętra na dziewczynę łamiąc jej kręgosłup.

czemu nie zatrudnisz się w domu pogrzebowym?podobno tam pensja 5000zł miesięcznie za balsamowanie trupów i łamanie im rąk kiedy nie mieszczą się w trumnie wskutek niesymetrycznego stężenia pośmiertnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi w tym temacie o to, że sadysta to ktoś kto lubi zadawać ból innym; masochista to ktoś kto lubi dostawać ból, a jak się nazywa ktoś kto zadaje ból sam sobie?

Podniecanie się zadawaniem bólu samemu sobie to autosadyzm lub automasochizm, w zależności czy podnieca to, że czuje się ból, czy akt jego zadawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×