Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna tak mam że jak odwrócę wzrok np. na schodach to tracę równowagę. Ostatnio zauważyłam że mam problem z ocenianiem odległości. Hipochondria? Możliwe, bo ostatnio głupieje na puncie zdrowego odżywiania i sposobu życia. Acha, wczoraj gotowałam kaszę jaglaną. Obrzydliwa, ale Pęti zajadała się aż uszka jej się trzęsły :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

U mnie buro... :( Zjadłam śniadanie, przeszłam się z psem i na razie jelitka ok, jest szansa, że dziś wyjdę na wieczór na spotkanie towarzyskie.

Gotuję krupnik, sprzątam, piorę, słowem dzień domowy. Pójdę po prezent i wino na wieczór, może biblioteka, zobaczę jak siły pozwolą, bo licha jestem po sensacjach jelitowych.

 

Infinity, Kaszę jaglaną bardzo dobrze kilkakrotnie płuczę w misce, potem jeszcze przelewam wrzątkiem, dopiero gotuję i ma całkiem ok smak.

 

Enii, Moje koleżanki bardzo zadowolone z Revitalashu, faktycznie rzęsy im się wydłużyły. Co ty masz za tajemniczy zakup z douglasa?

 

amelia83, Amelko, możesz byc faktycznie rozstrojona od tego braku fajek... Ale już od poniedziałku terapia, czekam z niecierpliwością na relację. :great:

 

Megi_, Oj to smutek, że jutro do roboty, zawsze tak masz, że sobota pracująca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, te zawroty w głowie przy odwracaniu głowy mi minęły, miłam jakiś czas ostatnio, dzwoniłam do carmen i dziś wieczorem ma zabieg sterylizacji ale w międzyczasie jedna babka dzwoniła i ja zadzwoni na dniach to ona ma pierwszeństwo żeby ja adoptować no i zobaczymy, jak nie Ona to inny kotecek będzie, jest tyle zwierzaków które czekaja na ciepły domek,

i oglądam transportery dla kotów, kuwety w necie

Aluś, hej :smile:

megi dziś tez do 15 ? to jeszcze 2 godzinki :yeah:

kosmo wolne masz dziś???? to masz zaplanowany dzionek od rana do wieczorka trzymkaj się ;)

 

od dziś bodyciało w kinach ja się wybiorę na pewno, temat mnie interesuje

 

-- 06 mar 2015, 13:01 --

 

Infinity, we wtorek gotowałam kasze jaglanke i połowa poszła dla ptaków :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, No to chociaż, następny weekend Twój! :smile:

 

amelia83, Tak, piątki mam z reguły wolne, ale jakoś zawsze coś jest do roboty i polenic się nie mogę... ;) Czekam na kotecka i jego fotę na Spamowej!

 

Zebrec, Hej luzaku! ;)

 

 

Płyta na prezent kupiona, wino też, nie ma wyjścia teraz trzeba nogę wieczorem wystawic...

Kupiłam sobie na promocji w empiku ( za dwie dychy) Katarzyny Miller Byc kobietą i wreszcie zwariowac - zapis prawdziwych rozmów z terapii grupowej. Więc nie idę już do biblioteki, bo na weekend mam co czytac. Będę miała cel wyprawy na poniedziałek. ;)

 

-- 06 mar 2015, 14:33 --

 

Enii, Patrzyłam na stronie, to co, już ich nie ma? Pooglądałabym sobie chociaż... To wierzę, że jesteś ekstatyczna, bo to przyjemnośc sprawiłaś sobie wielką. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, Dobry cytat... Mi też w ogródku powyłaziły kwiatuszki, ale za zimno żeby porządki wiosenne porobic... :(

 

U mnie też siąpi... Chciałabym jutro trochę słońca, to ogródek bym ogarnęła, nie ma to jak praca na świeżym powietrzu na głowę. A tak znów jakiś plan na siłę i pewnie domowe zajęcia, nie będzie pretekstu żeby je odłożyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Hej kochana, już chciałam dopytywac się o Ciebie... Dobrze, że jesteś. :smile:

No cóż, tak z tym szukaniem pracy jest, ale wreszcie się uda, zobaczysz. Ja na swoją czekałam baaardzo długo ( niestety czas spędzony z młodym w domu nie działał na moją korzyśc), ale było warto. A jak ogólnie się czujesz?

 

-- 06 mar 2015, 16:49 --

 

Zalatana23, o, już napisałaś jak się czujesz. Tylko się nie poddawaj proszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, amelia83, Zalatana23, Ahma, :******* Hey Kobietki

 

A ja wlasnie bede zajadala spaghetti ktore robilam przed chwilka ( miesko podsmazylam , do tego pucha pomidorkow w zalewie i duzo przypraw ---- oregano , bazylia, papryka slodka , jarzynka i pieprzswinka.gif)

Po pracy poszlam na zakupy juz na weekend bo przeciez jutro na tym festiwalu bede calyd zien . Taka byla niegramotna kobieta na wedlinach i miesie ze az mnie nrwy zlapaly jak cholera :time::time::time: nie mam cierpliwosci do stania w kolejkach :why::why::why:

Ale kupilam wszytsko co chcialam , miesko mielone do spaghetti i piekny kawal karczku na promocji oraz serek iwedlinke i do domku przygnalam.

Dzis mam gorszy nastroj jak wczoraj....

 

Co bedziecie porabiac?

mirunia, Jaki tusz nabylas?

Tez musze do rosska bo nie mam chusteczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Jakoś się trzymam, chociaż wściekle walczę z napadami lęków przed niektórymi wyjściami. Trzymam kciuki za szkolenia!

 

mirunia, Hej Słonko!!! Tak, ja znów na spotkanie towarzyskie, zapraszają to idę. :D Ciężko, ale się zawzięłam, bo wiem, że mi to wyjście do ludzi potrzebne. Najwyżej szybko wrócimy, blisko mamy.

No ja raczej w piżamce na ogródek to niekoniecznie, bo przy ulicy, w środku miasta, a i sąsiedzi by mi pod szlafrok zaglądali z okien. :D Ale popołudniową kawkę z fajką i gazetą jak najbardziej.

 

-- 06 mar 2015, 17:16 --

 

platek rozy, Witaj Plateczkowa!!! To robotny dzień dziś miałaś, praca, zakupy, pichcenie... Jutro nastrój Ci się polepszy, bo zarobic pójdziesz, a i wśród ludzi pobędziesz. Tylko ubierz się dobrze i butki wygodne weź. :smile:

 

Idę myc głowę i pazury malowac... Przyznam się, nie chce mi się wychodzic, choc tak bardzo lubię gospodarzy... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×