Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, To mialas dzis calkiem fajny dzionek:):******** :great::great:

jakie to te kiecuszki pokupilyscie razem z kosmo????

kosmostrada, ano calkiem dobrxze bylo i musze wiecej jezcze wychodzic. Chce do pracy , do zycia!

Mam nadzieje ze Ci sie jutrzejsze plany powioda! :105::D

Co porabiacie????

Ja zaraz ide sie plumkac, nogi bola bo w tych kozaczkach to ja malo chodzilam :mhm: i lapki mam nieprzyzwyczajone.

 

comatom, :******* :papa::papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Co na obcasach śmigałaś, czy nie wychodzone jeszcze butki?

Cyklopka nawet zdjęcie wkleiła tych naszych kiecek. Wszystkie byśmy piknie w nich wyglądały, bo twarzowe bardzo. :smile:

 

mirunia, Dzięki Kochana za info o jagódkach, jak jutro się uda ( a mam taką nadzieję) ruszyc dupsko na zewnątrz, to polecę kupic po bibliotece. Zawsze robiłam sobie chociaż ze dwa słoiczki. Ale nie wiedziałam , że suszone też są dobre. Może w tym roku nasuszę...

Dobrze, że naprawiony net, bo znów by Cię odcięło i byśmy tu się martwili i zachodzili w głowę, gdzie zaginęłaś w akcji... :D

U mnie w pracy tylko neska ( czarna, jak mleka nie przywlekę), więc z reguły piję herbatę.

 

-- 05 mar 2015, 21:55 --

 

JERZY1962, Hej Jerzyku, późno dziś jesteś. Co u Ciebie, jak minął dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, To mialas dzis calkiem fajny dzionek:):******** :great::great:

jakie to te kiecuszki pokupilyscie razem z kosmo????

Nom, trochę byłam osłabiona i trochę sama, ale wyciągnęłam z tego coś dla siebie.

Spódnica taka, ja wiem, imitacja skóry, od pasa do kolan dopasowana, a za kolano takie rozszerzenie falbaniaste.

Jedyna normalna długość w przyzwoitej cenie.

 

Jeszcze rozglądałam się za sukienkami w stylu flanelowej koszuli, ale myślę że nie potrzebnie, kupię na szmatach za długą męska, skrócę rękawy, wszyję gumki i będzie kieca, zaoszczędzę co najmniej 150 pieniędzy :great: I będę się czuła, jakbym miała coś po starszym bracie :mhm:

 

W ogóle miałam się uczyć, ale oglądają "Ojca Mateusza ", więc póki grają te melodyjki się na niczym nie skupię, tylko mam ochotę wydłubać sobie uszy. Kiedyś dojdę do tego, kto decyduje o tym, żeby w każdej scenie serialu była muzyczka, taka sama w każdym odcinku, znajdę i skuję mordę, i nastraszę uszkodzeniem nerwów słuchowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ja już od dłuższego czasu szukam flanelowej w kratę na ciuchach, nie udało mi się upolowac... Ale do noszenia do skórkowych spodni, czy dżinsów.

 

JERZY1962, Dobrze, że wieczór daje nam trochę odsapnąc...I dobrze, że wpadłeś na Spamową. :smile:

 

-- 05 mar 2015, 22:11 --

 

Zebrec, Z jednej przyjemności w drugą, ten to ma dobrze... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×