Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja tradycyjnie rooibosa Kalahari cały dzbanek wlałam w siebie, pogadałyśmy, było fajnie tylko jelitka mi dokuczały...Zresztą dziś też nie jest w tym względzie najlepiej. :(

Zapisała mi doxepin (podobno dobrze na jelito działa), mój doktor też ten lek sugerował, ale zaczynał od 10mg na noc, a ona zapisała mi 3x 25 mg. Nie ma bata żebym to wzięła w takiej ilości. Dzwonię dziś do doktora, zapłacę za wizytę, ale podejmę jakąś decyzję.

 

Z kim idziesz na szokoladę?

 

Megi_, Hej , jak tam dziś u Ciebie, już spokój w pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no to dawka faktycznie spora :bezradny::bezradny:

Ja poki cos zukam lekarki.

Ide z kolega , takim ktory kiedys mi pomagal w korepetycjach . I oczywiscie co? niedobrze mi z nerwow.

Ciekawam tej herbatki ktora dostalas.

 

cyklopka, Kochana :******** dokladnie dlatrgo ja sie bojam jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Okropne z tymi lękami, człowiek pokorzystać z życia nawet spokojnie nie może... :bezradny: Ale ja wyszłam wczoraj i Ty też wyjdziesz. Mi doktorka powiedziała, że pogłębienie się ostatnie lęków i jelito to prawdopodobnie przez terapię, bo tak to zwykle się dzieje. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, rozumiem :( ja mam tak rano ze sie codziennie budze po 5 i koniec spania. Nie zasne juz a nie jestem wyspana. Pewnie tez dlatego tak szybko padam wieczorem.

 

kosmostrada, dzis pierwszy od 2 tygodni dzień normalny :) wyjde normalnie i wszystko zdaze zrobic. Ale nie wiem czy to przez to ze juz przyzwczaiłam sie do ciagłej bieganiny czy jak bo zle sie dzis czuje jak mniej biegam i nie jestem na ciagłym dopalaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Hej , Ferdziu chyba Ci podeślę mojej herbatki na nerwa... :D na całe szczęście to nie na stałe, bo kiedyś te studia wreszcie skończysz...

 

Megi_, Może spróbuj sobie przesuwać te godziny, co wieczór o troszkę później położenie się spać?

Ale ja w pracy też tak mam, że lepiej się czuję jak jest zapieprz.To taki chyba mechanizm obronny, odwrócenie uwagi, lepiej jak nie ma czasu na myślenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, a o ktorj sie kladziesz?

 

kosmostrada, Slonce smacznego ! Ja mialam mrozone truskawy , ktore sobie rozmrozilam , zblendowalam na taka mase z wiekszymi kawalkami i to na ryz i smietanke z cukrem waniliowym na to:)

 

Ide Kochani sie pakowac i mykam , oby mnie wymoty nie dorwaly na tej chokoladzie :shock::uklon:

 

Do pozniej !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak już zasne to spie i mogłabym spać i spać :zzz:

gdyby nie leki jakie biorę na noc to bym pewnie zle sypiała

moja mam serwuje dziś zupę brokułową

czuje się niewyrazna jakby mnie choroba brala, gardło taka połamana, mięśnie bola bleee ,spiczniała znowu jestem

 

kochane do której pracujecie? ;) ciekawe kiedy ja znajdę prace, będę szukała pewnie po terapii

 

-- 05 mar 2015, 14:26 --

 

platek rozy, :papa: :******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hej Słońce , Ciebie mi brakowało!!! :smile: Ale nie mam zrobionych jagód w tym roku ( w sezonie jagodowym byłam w strasznym stanie) :why: Gdzieś się kupuje, np. suszone? Łyknęłam smectę i jakoś w pracy jest ok.

U mnie też zrobiło się czarno, a było rano takie słoneczko...

Masz ekspres w pracy, że latte możesz sobie zrobić?

 

-- 05 mar 2015, 15:52 --

 

No zaraz na spacer z psem i do domku, mam nadzieję, że nie chluśnie...

 

Megi_, Ja też do 15tej :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że są leki, po których się śpi dłużej rano, ale nie ma takich, po których człowiek jest rano wyspany.

 

Teraz selerzę i czytam książkę, za godzinę wychodzę, muszę podejść do biura w drodze na tańce. Wolałabym zostać w łóżku, ale trzeba robić rzeczy.

 

Osłabiona się czuję, chyba kawusi z fusami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×