Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, :******** glaskam brzusia! Musisz Slonce z robic te badania na jelitka , szkoda sie tak meczyc.

No chciałam się psychiatry poradzić, żeby mi podsunęła gdzie się takie badania robi, bo zwykły gastrolog to nie sądzę, żeby mi coś powiedział mądrego. Jak nie będę miała na papierze, że coś konkretnie mi szkodzi, to będę tylko wysłuchiwać, że ja dostaję domowe delikatne obiadki, a uczucie pełnego brzucha mam pewnie dlatego, że za mało jem :roll:

 

-- 04 mar 2015, 14:06 --

 

kosmostrada, właśnie dlatego. Czuję, że złe emocje idą z brzucha.

I skórę mam straszną :hide: I krzywe nogi :cry: Ale to ostatnie to już nie od tego :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, A ja właśnie gapię się na moje paznokcie. Nie zdążyłam dziś pomalować i po prostu są ohydne. Płytka jest brzydka od ciągłego malowania i w ogóle jakieś takie gołe... Mamy te swoje schizy co? Ty skóra i nogi, ja na dziś paznokcie (choć do wieczora jeszcze może coś znajdę.) :hide:

 

-- 04 mar 2015, 15:31 --

 

mirunia, część Kochana!*****widzę dziś wszyscy w pracy zatęsknili do Spamowej! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak się łudzę, że może ta skóra, podobnie jak ogólne osłabienie ma też coś wspólnego z dietą i kiedyś to się uda ruszyć.

Nogi zaczęłam ćwiczyć, bo poznałam nowe ćwiczenia na rozciąganie, ale na razie to smutno wygląda. Tego pod jakim kątem mam kości w stawach to nie zmienię, ale można delikatnie poprawić kształt mięśni i ruchomość na ścięgnach :uklon:

 

A wieczorem chyba wracam do nauki, bo przyszły weekend już szkoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa:

Jak nastroje?

Ja mam w końcu upragnione 3 dni wolnego i nawet dzisiaj wybrałam się na zakupy :mrgreen:

w ogóle muszę zrobić bardziej szczegółowe badania jeśli chodzi o glikemię, bo coś jest nie tak :evil:

jakiś profil glikemii i doustne obciążenie glukozą, bo już nawet podejrzewano u mnie guza insulinowego, ale to podobno nie ten trop.

W ogóle ten dzień jakiś zmulony, najchętniej cały bym przespała :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie!

Zaraz wychodzę na spotkanie z przyjaciółą, strasznie się cieszę, chociaż fizycznie jest kiepsko. Boli mnie kark (posmarowałam sobie nawet przeciwbólową maścią), jelita wariują, zamułę mam, bo ciągle jestem niewyspana. No jeszcze przetrwac jutrzejszy dzień (rano wizyta u lekarza) i będzie piątek. :yeah:

 

acherontia-styx, Hejo! A co sobie kupiłaś na tych wyczekanych zakupach?

 

Miłego wieczoru wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×