Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, oj ja bym się bała , że chciałby się poprzytulać z kimś innym w ten sposób, np. 80 letnią sąsiadką z psią fobią :D Nasza została wręcz oduczona, bo wszędzie ją zabieraliśmy, więc musiała być mega niestresująca dla człowieków. Taka ironia losu - jej ludzie się bali, choć ich uwielbiała , wręcz czuła się częścią ludzkiego stada, a każdy chce głaskać aktualnego futrzaka i tylko czekam aż kogoś dziabnie, bo często sobie nie życzy. A Twoje jak do obcych?

 

-- 04 mar 2015, 13:54 --

 

Marcin2013, Zebrec, Cześć chłopaki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:yeah: Ide w sobote na Beer Festival , bo kolega ktory bedzie tam mial stoisko potrzebuje barmanki , dorobie sobie 200 zl

 

kosmostrada, :********* Kochana buziaczki , jak sie czujesz???/

DarkMaster, Zebrec, Hey Chlopaki , macie buziaki :********* :D

 

Jeszcze godzinka i do domku . Madzia zaabsorbowana ukladanka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drukuję materiały na dzisiejszą lekcję.

 

Brzuch mnie trochę boli i matka mnie przyłapała, jak się mierzyłam i na mnie od razu, że ja ją obwiniam, że źle gotuje, a ona gotuje same normalne rzeczy, które 3-letniemu dziecku można podać, a ja sama jestem sobie winna, bo się za mało gimnastykuję, za późno wstaję, nie jem śniadań i kupuję czipsy (kurwa, dwa razy do roku).

Na prawdę mam ochotę sobie flaki wypruć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Cześć Kochana!!!******* - :great: Kaska wpadnie i w ogóle w fajnych okolicznościach.

Kochana dzień będzie do przodu, bo już ranek przetrwałam, w pracy ok, potem wracam i mam w domu też robotę, a wieczorem wychodzę na herbatkę z przyjaciółką.

A Ty jak dzisiaj? Co będziesz robiła po pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, O to widzisz ja mam dzis dzien sprzatania i prania w domku . Musze nastawic reczniki i takie poscielowe rzeczy . Obiadek ugotowac i ogarnac kuchnie bo mam nieogarnieta od przedwczoraj (wczoraj caly dzien mnie nie bylo) No a pozniej chce zrobic pazurki i ksiazke doczytac .

I tyle.

Na herbatke knajpiana idziecie?

 

-- 04 mar 2015, 14:28 --

 

DarkMaster, fotkowy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, e e e ! Ani dzień dobry ani nic? Prosze wyjść, zapukać, przedstawić się i zacząć raz jeszcze !

 

A tak na poważnie, jeśli masz jakieś problemy odnośnie diety czy treningu, to tak jak wspominałem, zapraszam do mnie :)

Niestety jestem średnio wychowana, a terapeuta też nie super niania :hide:

 

No raczej mam problem, że nie mogę robić brzuszków, bo mi się koszmarnie źle leży na plecach na podłodze, te kości od krzyża mi się obtłukują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Hej! Flaków nie wypruwaj! :nono: Podobno to nie serce, a brzuszek jest siedzibą naszych emocji...

 

platek rozy, dasz radę jako barmanka, bo to frajda będzie, zobaczysz...

Tak, idziemy do naszej ulubionej miejscówki na herbatkę, bardzo się cieszę, taka przyjemność na dziś. :105:

Pracowite domowe popołudnie, jak u mnie.

 

Właśnie zjadłam lunch, tradycyjnie owsiankę. No dobra, trzeba trochę popracować, muszę napisać umowę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×