Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zdrada i jej konsekwencje


Rekomendowane odpowiedzi

cadarxx ... ale wszyscy faceci koło 60 są łysi albo grubi ... albo i to i to :P

 

To mój ojciec jest chyba kosmitą, bo za 4 lata stuknie mu 60-tka, a skubany nadal ma czarne włosy(no kilka siwych też by się znalazło ;) ) bez oznaki łysienia, odpowiednią wagę, 38 cm w bicepsie przy niezłej rzeźbie ciała. Co śmieszniejsze, to nie stroni on od alkoholu, je byle co, rzadko kiedy coś ćwiczy. Dobra genetyka i tyle. Jak nie jestem "dzieckiem listonosza", to powinienem mieć podobnie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie miałem faceta 30/40 lat ty bardziej dziewczyny :mrgreen:

może powinienem spróbować ale większość pewnie dziewczyn w tym wieku uznaje gości w moim wieku za szczeniaków :roll:

 

Jak masz odpowiednią sytuację finansową, to dasz radę.

Cad ale co ma kasa do tego i tak zauważyłem że jak jestem w towarzystwie starszych znajomych to dziewczyny mają mnie za przytulankę a nie za poważnego gościa :roll:

 

Korba, taaa chciał bym tyle mieć ale jak pomnożysz razy 2 to będziesz mieć wynik prawie idealny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cad ale co ma kasa do tego i tak zauważyłem że jak jestem w towarzystwie starszych znajomych to dziewczyny mają mnie za przytulankę a nie za poważnego gościa :roll:

 

Bardzo dużo, bo większość kobiet w wieku 30-40 lat ma już co najmniej jedno dziecko, więc faceta bez dochodu na dłuższą metę nie będą chciały, a jedynie na krótki romans. Wogóle to nie wiem po co sobie robić problemy z wiązaniem się ze starą, dzieciatą kobietą, skoro można mieć młodszą, bezdzietną i stworzyć z nią własną rodzinę.

 

Jaki jest idealny wiek dla faceta to na to zależy pod jakim kątem rozpatrujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bee84, 18 optymalnie wszystko od nowa można by było rozegrać :roll:

 

cadarxx, hehe Cad to tak jak ja bym się postawił w sytuacji tych kobiet i był w jakiś sposób gorszy bo też mam córkę a ,że w życiu się komuś nie ułożyło to naprawdę czasami nie nasza wina ;) a poza tym czy dziecko=problem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Cad to tak jak ja bym się postawił w sytuacji tych kobiet i był w jakiś sposób gorszy bo też mam córkę a ,że w życiu się komuś nie ułożyło to naprawdę czasami nie nasza wina ;) a poza tym czy dziecko=problem :?:

 

Ja nie mówię, że są gorsze, bo powody rozwodu mogły być różne, jednak w życiu bym się nie zdecydował na związek z dzieciatą kobietą. Z tego może wyniknąć mnóstwo problemów jak choćby to, że taka starsza, posiadająca dzieci kobieta może po prostu nie chcieć nowych, a wychowanie cudzych bachorów to nie jest szczyt moich marzeń. Nawet jeśli taka kobieta będzie chciała mieć z Tobą dzieci, to pojawi się kolejny problem- jej dziecka NA PEWNO nie pokochasz tak jak własnych i NA PEWNO jej dziecko to odczuje. Zapewne wielu powie, że by kochało wszystkie dzieci tak samo, ale mówić to jedno, a uczucia to drugie. To jest tak samo jakby ktoś powiedział, że macochę pokocha tak jak kochał swoją rodzoną matkę a przecież każdy wie, że tak się nie stanie.

 

No i ogólnie po co sobie robić problemy już na starcie? W życiu każdy ma wiele problemów, po co sobie stwarzać kolejne już na samym starcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×