Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani!

Jaki dziś ruch na Spamowej od rana... ;) U mnie też pogoda okropna - deszcz ze śniegiem, wróciłam rano z psem cała przemoczona. Pies jak brudna szmata, musiałam go suszarką potraktować i wyczesać, żeby mu się kołtuny nie porobiły, no ale nie ubrałam mu płaszczyka to mam za swoje.

Siedzę w pracy, dziś luźniejszy dzień po dwóch ostatnich dniach zapieprzu. Wcale się nie cieszę, bo wolę jak się coś dzieje. :bezradny:

 

DarkMaster, Moim marzeniem też był owczareczek i też je spełniłam, mój pierwszy pies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, O Kochany, to nie jest żadna psia zabawka, 9 kg mięśni (plus teraz kudły ;) ), wyhodowany jako pies myśliwski. Mały, a szczęka prawie jak u owczarka... Jedyne co , ale to już urok terierów, że owczarek to czytał mi w myślach i wykonywał moje polecenia, zanim dobrze je wyartykułowałam, to ten okaz swoją niewątpliwą inteligencję przeznacza na kombinowanie, jak tu robic to, na co on akurat ma ochotę. :D Asertywna bestia. No i nie bawi go aportowanie, typ wąchacza. Na polowaniu to byłby niezły duet - łeścik by zająca wytropił i osaczył, a owczareczek dogonił i przyniósł. ;) ( Nie , nie jestem za polowaniami , to tylko taki przykład)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, No ja akurat mam Onka i mieszańca terriera. Czasem brakuje mi tej więzi gdzie byłem ja i Onek, bo teraz mały się wpierdziela i jeden zazdrosny o drugiego, ale gdy są sami, kochają się jak bracia :) Młody adoptowany pół roku temu ze schroniska jako szczeniak, generalnie mnóstwo energii i do tego przytulaniec, robi wszystko żeby wejść na kolana i być głaskanym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, Znaczy masz zestaw na polowanie ;) Och zazdroszczę, dwa psiaki i to tak różne... mój terier też straszny miłośnik, pierwszy raz mam takie tulenie, bo owczareczka w zupełnie inny sposób miłość okazywała -bardziej posłuszeństwem, szacunkiem, oddaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×