Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


SilentStorm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Kaśka i mam 23 lata. Obecnie studiuje na 3 roku pierwszego stopnia Turystyki i Rekreacji. Jestem trochę jak cicha woda która rwie brzegi :D Łącze w sobie naprawdę cichą, nieśmiałą i spokojną osobę z wulkanem emocji, nerwów, wybuchowością a czasem nawet "przebojowością".

Znalazłam się tu ponieważ od pewnego czasu szukam bardzo intensywnie odpowiedzi na pytania związane z moim wnętrzem, moimi zachowaniami, dlaczego tak, a nie inaczej. Interesuje się wszystkim i niczym, ale chyba najbardziej fascynuje mnie umysł człowieka.

 

Około rok temu zauważyłam u siebie pierwsze symptomy depresji, nie została ona zdiagnozowana u mnie, ale patrząc wstecz i porównując je z symptomami mojej mamy, która miała ją stwierdzoną doszło do mnie, że należy sie tym zainteresować i przeciwdziałać.

Pochodzę z rozbitej, hm patologicznej rodziny, wiem że wiele rzeczy teraz musi wynikać z faktu mojej przeszłości/dzieciństwa, ale odtłumaczanie sobie to w racjonalny i logiczny sposób nie przynosi mi ukojenia. Wiem, że musze dopuścić emocje i zrozumieć przeszłość.

Obecnie chodzę już kilka miesięcy do psychologa i staram sie sobie pomóc zrozumieć siebie. Niestety czasem czuje, że nie o wszystko mogę zapytać psychologa, mam obawy i nie do końca jestem przekonana. Stąd moja obecność tutaj. Również mam nadzieje, że moja dotychczasowa wiedza sprawi, że być może choć trochę, pomogę komukolwiek.

Jeszcze raz witam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×