Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, a ja się dzisiaj obkupiłam w ciuchy w Lidlu nurkując między babami co wywalały wszystko z oryginalnych opakowań. Polactwo w pełnej krasie :great:

 

Co kupiłaś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, osz ty odważna, ja tam muszę kieckę przymierzyc, parę ruchów biodrem zrobic, żeby zobaczyc jak leży... ;)

A ja dzisiaj bohatersko kupiłam spodnie bez mierzenia, niby można do 7 dni oddać, ale są ok.

 

Jasne spodnie, prawie białe.

 

Czerwoną bluzkę z baskinką (trudne słowo).

 

Koszulkę z długim rękawem w czarno-beżowe paski i kwiatki.

 

Sukienkę granatową w białe paski, luźną, nad kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, osz ty odważna, ja tam muszę kieckę przymierzyc, parę ruchów biodrem zrobic, żeby zobaczyc jak leży... ;)

A ja dzisiaj bohatersko kupiłam spodnie bez mierzenia, niby można do 7 dni oddać, ale są ok.

 

Jasne spodnie, prawie białe.

 

Czerwoną bluzkę z baskinką (trudne słowo).

 

Koszulkę z długim rękawem w czarno-beżowe paski i kwiatki.

 

Sukienkę granatową w białe paski, luźną, nad kolana.

 

Obkupiłaś się :mrgreen:

 

 

 

Kosmo, sprawdź privka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, i tak dyrdałam do kasy tuląc to co udało mi się wyciągnąć, bo ja tych dużych wózków nigdy nie biorę.

 

Mówię, praktycznie 2 lata jak nie więcej w ogóle ubrań nie kupowałam i chodziłam głównie w mamy rzeczach, to teraz udało mi się co nieco zgromadzić i może będę ewentualnie ładna na wiosnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, i tak dyrdałam do kasy tuląc to co udało mi się wyciągnąć, bo ja tych dużych wózków nigdy nie biorę.

 

Mówię, praktycznie 2 lata jak nie więcej w ogóle ubrań nie kupowałam i chodziłam głównie w mamy rzeczach, to teraz udało mi się co nieco zgromadzić i może będę ewentualnie ładna na wiosnę.

 

W małym koszyku się nie zmieściłaś? No ładnie :mrgreen:

 

Ja jakiś czas temu schudłam i praktycznie całą szafę musiałam wymienić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie biały, czerwony, granatowy bdb kolory dla mnie. Mam czerwone szpilki, co w zeszłym roku kupiłam. Tylko nie nadają się do noszenia przy facetach średniego wzrostu ;)

 

Naucz mnie chodzić w szpilkach :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, chyba z tą ładnością to do wiosny czekac nie musisz, obawiam się że to już stało się faktem... :D

 

Troszkę dziś ciuszków przytuliłaś, dawno już nie wypadłam ze sklepu z takim naręczem dla siebie (bo obkupywania młodego od stóp do głów nie liczę) , ostatni raz chyba jak jeszcze w lumpkach było w czym wybierac, będzie kilka lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie biały, czerwony, granatowy bdb kolory dla mnie. Mam czerwone szpilki, co w zeszłym roku kupiłam. Tylko nie nadają się do noszenia przy facetach średniego wzrostu ;)

 

Naucz mnie chodzić w szpilkach :uklon:

ja już od dawna nie chodzę w szpilkach, stawiam na wygode, tak lubię

kiedyś szalałam na szpilkach :shock: jak ja dałam radę...kwestia przyzwyczajenia

od kilku lat chodziłam w płaskich butach a teraz na zime mam botki na klocuszku 2-3 cm i nawet na takie musiałam sie przestawić :D lubie wygodnie sprawnie a nie męczarnie nie dość ze w głowie to jeszcze na nogach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie biały, czerwony, granatowy bdb kolory dla mnie. Mam czerwone szpilki, co w zeszłym roku kupiłam. Tylko nie nadają się do noszenia przy facetach średniego wzrostu ;)

 

Naucz mnie chodzić w szpilkach :uklon:

1. Nigdy nie kłaść ciężaru na pięcie, tylko całą stopę albo samo śródstopie.

2. Tę nogę, na której jest w danej chwili ciężar oparty trzeba całkowicie wyprostować.

 

:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, chyba z tą ładnością to do wiosny czekac nie musisz, obawiam się że to już stało się faktem... :D

Jeszcze chodzę nieuczesana w szarych swetrach, taki kamuflaż :mhm:

 

-- 02 mar 2015, 21:50 --

 

amelia83, ja mam wszystkie możliwe wysokości butów, najlepiej mi się chodzi w niskim obcasie, ale nie była bym sobą, jakbym sobie znowuż nie odmieniała, że raz tak, raz tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie biały, czerwony, granatowy bdb kolory dla mnie. Mam czerwone szpilki, co w zeszłym roku kupiłam. Tylko nie nadają się do noszenia przy facetach średniego wzrostu ;)

 

Naucz mnie chodzić w szpilkach :uklon:

1. Nigdy nie kłaść ciężaru na pięcie, tylko całą stopę albo samo śródstopie.

2. Tę nogę, na której jest w danej chwili ciężar oparty trzeba całkowicie wyprostować.

 

:uklon:

 

Będziesz mnie odwiedzać w szpitalu, jak się wywalę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×