Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochani!

Widzę że dziś nikogo pogoda nie rozpieszcza... Ciśnienie mnie trzepnęło w pracy, mój kolega aż musiał się położyc i krew buchnęła mu z nosa. :shock:

 

Megi_, Trzymam kciuki za pomyślne załatwienie spraw i mimo wszystko miłego wieczoru!

 

platek rozy, mirunia, Dziewczyny, wróciłyście? Jak tam u Was po południu?

 

Zebrec, Wszystkiego najlepszego, aby przyszłośc przynosła Ci piękne chwile!

 

Marcin2013, Trzymaj się, grunt że mama pod opieką.

 

tosia_j, A co złego w pożarciu rogala? W końcu zawsze to jakaś drobna przyjemnośc... ;)

 

amelia83, Chociaż Ty Skowroneczku dziś w jako takiej formie jesteś... :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana wróciłam z pracy, słaba jestem i otępiała, łeb boli, ale dobrze że nic nie muszę robic, to odsapnę. Menszowi odgrzałam flaki, młodemu dam pierogi ze sklepu, dziś po najmniejszej linii oporu... ;)

 

Jelitka dziś u mnie szaleją, więc kawy nie piłam. Ale teraz muszę dziabnąc, bo inaczej się przewrócę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sąsiad następny zresztą robi remont jak w tamtym tygodniu wiercili teraz to, muzyką próbuję zagłuszać ale nie mam tu takiego sprzątu a poza tym moim staruszkom odpuszczam takich rozrywek,

 

ide tez po małą kawke

piłam dziś dwie, ale jedna malutką a druga late ale jakoś senna sie zrobiłam

siorbiemy? kto posiorbie jeszcze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, f3859d79ea095d1efc4282390c1a58e9.jpg

 

 

kosmostrada, Hey Kochana:********* wrocilam , nie mam humoru , telepawka minela ale coz jak jutro bedzie aj waj to samo.

mam zamiar kilka slow cieplych powoedziec jutro moje pani psychiatrze.

Teraz siedze , mam akwe i probuje sie nie rozplakac chocia mam wielka ochote.

Jak Ty sie czujesz?

amelia83, tosia_j, :********* buziaczki Dziewczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalam wreszcie dezycje z Mops , niestety luty juz zostal bez wyrownania , w marcu dostane d odatkowo 60 zl na lekarstwa.

Wkurzaja mnie ludzie ktorzy dzis po raz enty sie pytaja czemu nie jestem wesola i czemu sie nie usmiecham??? !!!! Pobyl by sobie jeden z drugim w mojej skorze to juz widze jakby im sie michy cieszyly!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Plateczku!******* Tulam! Dobrze, że telepawka choc minęła... To jutro masz wizytę? Ciekawe, co Ci powie, napisz koniecznie. Ja idę do nfz-owskiej w czwartek i też zagadam, że może odstawic ten Sulpiryd, czy co. Bo truję się, a działania już nie ma.

Jak pisałam Amelce, pogoda mi dowaliła, licha jestem. Ale do zniesienia, bo na całe szczęście mogę sobie już pokocykowac i jakoś dzień minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki i Chłopcy :papa::papa:

 

kosmostrada, platek rozy, co za dzień koszmarny dzisiaj... i pogodowo i samopoczuciowo!! :bezradny:

Wróciłam z ochotą do domu i po obiedzie pod kocyk. Kawy już niestety o tej porze nie pijam, w pracy opiłam się jak bąk i dalej spałam nad biurkiem :time:

Pogoda "pod zdechłym azorkiem"... z pół godziny temu grad sypał i lało.

 

kosmostrada, dzisiaj Ciebie jelitka mordują? Piję smectę i jest ok. Ta jelitowa drażliwość potrafi wymęczyć :time:

Jak się teraz czujesz, dalej osłabiona?

 

amelia83, hej Kochana :papa: a mogę herbatkę z Tobą posiorbać? Cieszę się, że masz dobry nastrój :great:

 

Zebrec, naaajlepszego z okazji 18 tki :D ... zdrowia i sukcesów!

 

Marcin, rozumiem Twoje obawy o Mamę, ale bądź dobrej myśli, jest w dobrych rękach!

 

tosia, cześć Tosiu, a skąd masz marcinki? Dzisiaj Heleny, nie Marcina :D to masz chyba helenki :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, psycholog tez tak sadzi ,lepsza zlosc bo w niej jest sila a w depresji i otepieniu nie ma zadnej.

 

mirunia, Ja juz mam na dzis dosc , nie chce mi sie nic , mam gary do mycia , mam obiad do zjedzenia ale nie mam ochoty.

Nic kompletnie.

Moze Ty odzyjesz w domku?

Zebrec, :*********a Ty jakies lekarstwa bierzesz?

 

-- 02 mar 2015, 18:27 --

 

tak_wyrosla_brzydula_z_rodziny_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg z "usmiechu" wypisz wymaluj ja od jakiegos czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Tak jak Ty leżę pod kocykiem, na to mnie tylko w tej chwili stac... A łeb boli... Muszę jednak potem wypełznąc, po smectę do apteki, bo już nie mam. Ale już wolę ciśnieniową "zgniłowatośc", od nerwicowej telepawki. Przeraziłam się tylko na początku w pracy jak mnie sieknęło (słabo, poty, dreszcze, miękkie nogi). A teraz ze stoickim spokojem po prostu to znoszę... ;)

 

platek rozy, Mam wrażenie że ten lek już chyba nie działa. Ale czytałam nawet na forum, ludzie piszą , że za drugim razem brania, po m-cu ,dwóch już nie widzą efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No właśnie w tym problem, że nie chcę, bo się tak strasznie bojam, że będę miała powtórkę z wakacji, gdy miałam najgorszy klimat w swoim życiu przez niepasujące leki. Muszę to przegadac z tą lekarką i moim doktorem i przemyślec. Bo może jak odstawię, to gorzej nie będzie, a przynajmniej @ mi wróci. No nie wiem, co robic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a jaki masz lek?

platek rozy, tuuuuuule mocno Kamiluś wiem, ze w takich chwilach gofno warte to ale tyle mogę, kochana złość się, wypłacz nie zatrzymuj tych emocji, tak jak piszecie to naprawdę lepsze niż depresja i niemoc :********

mirunia, siorbiemy :***potem sobie pokrzywke sparzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×