Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Bradley Cooper świetnie zagrał w pamiętniku, to jedna z jego najlepszych ról, jak nie najlepsza.

 

-- 02 mar 2015, 08:48 --

 

Tego snajpera to mi się nie chce oglądać nawet, jestem sceptycznie nastawiony do wszelkich nowości. Zresztą jestem tak wyprany przez depresje, że mało który film potrafi mnie zainteresować, bo z reguły to nic mnie nie interesuję. Z nowych filmów to Whiplsh mnie pozamiatał, siedziałem cały spocony przez cały seans.

 

-- 02 mar 2015, 08:51 --

 

Meg1985, najlepszy polski dramat to "Plac Zbawiciela" lubię takie ciężkie filmy, jak mam doła to lubię się zgnoić jeszcze bardziej takim filmem :) wtedy mam pełnie przeżyć i emocji.

 

-- 02 mar 2015, 08:55 --

 

miał miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie słyszę tylko gra o tron i gra o tron więc obejrzałem kilka odcinków by sprawdzić co to takiego. No i mierne to strasznie jest jak na takie zachwyty ludzi, jak słucham tych dialogów i patrzę na twarze to mi się moda na sukces przypomina, takie przegadana serialowa paplanina bez ładu i składu, ocenił bym to na 5\10. Tylko że ja nigdy za serialami nie przepadałem, bo mi zawsze tandetą zalatują. Wyjątek to "Przyjaciele" i "Różowe lata 70" no ale to takie sitcomy bardziej niż seriale i to pod całkowicie innym kontem oceniam.

 

-- 02 mar 2015, 10:36 --

 

Kątem* noo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym może być wchodzący do kin 6 marca polski dramat pt. "Ciało".

 

Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

(źródło: Filmweb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg1985, polski dramat. To film o zemście podanej bardzo perwersyjnie i na zimno. Z powodu tej perwersji i walenia widza w gębę mi się spodobał. Polskie kino po okresie tandetnych miernot znowu odzyskało pazur. Wg mnie na filmwebie ocenę ma zaniżoną, bo ja mu dałem 7/10. Dobra gra Marcina Kowalczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, przez moje 6 letnie dziecko, wciągnąłem się w animowany serial Kod Lyoko. Strasznie dziwny, postaci z niego są strasznie wyalienowane, niektóre w depresji a rzecz w większości toczy się w wirtualnym świecie Lyoko. Nastrój serialu jest niesamowity, mroczny. Ciekaw jestem czy ktoś z Was trafił na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×