Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

zima, i to się nazywa OT :lol: ( mnie nie przeszkadza ... no, może trochę :roll: )

Zauważyłam, że obrazki wrzucane od czapy jakoś tak innych nie denerwują. Czyżby ilustracje działały lepiej niż słowo pisane :roll: ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieci,może ktoś ma podpisany cyrograf z pomarańczami na tel komórkowy i nerwostrade,czy wynikają z tego jakieś korzyści/pakiety/whatever?

(obecnie mam tel kom - 90 pln miesięcznie i net mobilny 20 pln),to 2 osobne umowy,nerwostrade muszę na siebie wziąć bo w domu rodzinka fochy strzela.

 

Może kto co wie,jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani ,przede wszystkim swoje problemy powinniście zgłosić do odpowiedniego specjalisty.Wątpię, żeby tu na forum ktoś taki się znalazł;/. Sama z chęcią bym Wam pomogła. Jedyne co mogę zrobić to polecić Wam specjalistów z kliniki Psychomedic.pl w Warszawie. Warto zadzwonić, zapytać się o szczegóły, doradzą Wam i dobiorą specjalistę. 22 299 11 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam dla przeciwwagi wątek podobny do wątku Monka.

Co by jednak nie mówić JA i pozostała stanowiąca wiekszość społeczeństwa częśc prawicowo-katolicka zaczynamy sie czuc terroryzowani przez lewice i wszelkiego rodzaju zdeprawowane lewactwo we własnym kraju.

Po pierwsze nie życze sobie finansowania in vitro i zabijania poczetych zarodków z moich podatków.

Po drugie nie zycze sobie legalizacji związków jednopłciowych, adopcji przez nich dzieci oraz uznania de facto dewiacji za normalność.

Ja tam nikomu do łóżka nie zaglądam jeśli ktoś chce byc homo prosze bardzo. Nie znaczy jednak że trzeba z tego wzglegu dawac ludziom przywileje. Niech kazdy pilnuje własnej alkowy we własnym domu.

Po trzecie nie zycze sobie by dzieci w Polsce były uczone w szkole ideologii gender, zmieniania płci, zboczonych ról społecznych a przede wszystkim tego że z płcią człowiek sie nie rodzi tylko moze sobie ja sam wybrać. To jest szkodliwe chore i po prostu nienaturalne biologicznie.

Po czwarte nie zycze sobie rozkradania i rozgrabiania polski przez lewice spod znaku PO.

To by było na tyle. Taki mój mały manifest :D

Miejmy nadzieje ze nadejdzie nowa ekipa rzadowa która tak zmieni konstytucje i prawo w polse by ideologia gender mogła sobie o Polsce tylko pomarzyc.

Pierwsze co to powinni wypowiedziec zboczona konwencje. Miejmy nardzieje ze tak sie stanie :mrgreen:

 

-- 22 mar 2015, 17:45 --

 

W skrócie mówiąc życze sobie by było tak jak dawniej by na 1 miejscu był naród i rodzina a nie jakies stany zjednoczone europy które nie istnieja i gender wprowadzajace zboczenie.

Nie powinno być także tak by wiekszość katolicka była obrażania ponizana i poniewierana we własnym kraju.

Trza bedzie to wszystko kiedys zmienic, naprawic by było jak kiedyś.

Musi wrócic normalnosc która była zanim po Europie zaczeło szalać lewacko-genderystyczne zboczenie jak dżuma w sredniowieczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tych postulatów, do normalności wiele nam jeszcze brakuje. :(

 

Ja wprowadziłbym jeszcze zakaz produkcji prezerwatyw, zakaz pracy w niedziele (zamiast tego zorganizowałbym na miejskim targu jakieś uciechy dla publiczności, np. palenie na stosie innowierców czy torturowanie osób, które obcowały ze sobą przed ślubem).

 

No i trzeba by wyplenić to lewactwo ze szkół, słyszałem, że w niektórych instytucjach zajęcia nie zaczynają i nie kończą się modlitwą. Przecież to wylęgarnia przyszłych dewiantów życiowych. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, nie ma się czego bać, to tylko emotka :mrgreen:

Ale fakt faktem, że dzisiejsze społeczeństwo zmierza donikąd, bo nie ma odpowiedniego przywódcy. Za Gierka chociażby na Śląsku ( i nie tylko ) był porządek ...

a teraz co mamy :roll: ? To co obecny rząd wyprawia, to jedna wielka kpina :pirate: ( a piracik musi być ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×