Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, dla mnie ubokow malo co miala przy zaczynainiu a i odstawienia praktycznie nie odczulam. Przez pare dni bralam i pristq i duloksetyne (zmniejszajac jej dawki) i nie bylo zle. Od czasu do czasu wieksze rozkojarzenie i jakies tam "trzaski" leciutkie. Nic wielkiego.Pare dni i po klopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu w Niemczech jak i w Polsce ten lek traci swój patent, więc jest szansa, że na jesieni pojawi się jakiś generyk,

oby, ja stawiam, że nie będzie to szybciej jak w przyszłym roku.

 

Za granicą lek zyskał pierwsze generyki o nazwach:

 

Ariclaim

Xeristar

Yentreve

Duzela

Dulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie przejrzystość myślenia po tym leku, no ale jak wenla działała mi na lęki to może być jeszcze gorzej z lękami. Mi się nawet ciężko składa zdania jak piszę na tym forum.;) jak sobie pomyśle że sobie to wkręcam, roje to złość mnie bierze i myśle sobie o nie nie ja sobie roje? dam rade. Ale to nie tak łatwo powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devnull, to nie sa generyki tylko nazwy w innych krajach. Moja duloksetyna sie nazywa Xeristar i nie jest zadnym generykiem i cena bez recepty to 50euro jakos.

 

-- Wt sie 19, 2014 3:08 pm --

 

Jak ktos chce duloksetyne to jeszcze moge kupic bo za pare dni bede w Polsce to bym przywiozla. Priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat

 

dziś 5.11 biorę pierwszą tabletkę Cymbalty 30 mg

 

Będę opisywać co się ze mną dzieje i jak działa ( zdecydowałam się na ten lek gdyż wenlafaksyna dobrze na mnie działała, ale przestała)

 

Jak się nie powiedzie z tym lekiem wchodzę na MAO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już tak kolorowo nie jest, czuje się fatalnie zdecydowanie zjazd w dół

 

-- 10 lis 2014, 10:53 --

 

Nic z tego nie rozumiem. Jestem na 20 mg fluo i paro (schodzę) i 30 mg cymbalty. Wczoraj czułam się strasznie źle. Na noc zapomniałam wziąć te leki (wszystko przyjmuje na noc) i dziś obudziłam się czując się fantastycznie. Nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej kupiłam podróbę z Indii i przestałam to brać bo mi się zdawało, że to jednak nie to. Teraz przyjmuje już Cymbalte przepisana przez lekarza. Na 7 dni miałam wypisane 30 mg, a teraz jadę już 60 mg, od dwóch dni, więc na razie za krótko by powiedzieć jak się czuje. Cena 7 tabletek 30 mg: 27 ł, 28 tabletek 60 mg 131 zł (apteka niezapominajka)

 

-- 21 sty 2015, 21:21 --

 

Skutki uboczne : póki co brak, nie ma walenia serducha i potliwości jak po wenlafaksynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialam duzo zapalen jezyka po niej, opryszczki itd. Jak przestalam brac to przeszlo dlatego uwazam, ze to po cymbalcie.

Teraz jestem na Pristiq i uwazam, ze lepiej dziala chociaz nie pobudza tak sztucznie jak cymbalta. Wiec to dobrze bo nie lubilam tego uczucia. Niektorzy mowia, ze to ten sam lek ten moj pristiq co wenla ale ja wenle bralam dlugo i uwazam, ze jest lepszy. Chyba to najlepszy lek jaki bralam.

 

A od 2 dni experymmentuje z super poprawa chumoru. Dostalam na problemy z kregoslupem Tramadol, zanim mi rezonans zrobia mam brac, i kurcze super sie czuje. Ten tramadol niezly jest hehe. WIem, ze w polaczeniu z antydepresantami niektorymi to nie jest zbyt dobrze ale nie dogrzebalam sie czy z Pristiq tez sie nie powinno brac. Ale ten tramadol to super lek na depreche, szkoda, ze nie jest zbyt polecany na dluzsze kuracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od 2 dni experymmentuje z super poprawa chumoru. Dostalam na problemy z kregoslupem Tramadol, zanim mi rezonans zrobia mam brac, i kurcze super sie czuje. Ten tramadol niezly jest hehe. WIem, ze w polaczeniu z antydepresantami niektorymi to nie jest zbyt dobrze ale nie dogrzebalam sie czy z Pristiq tez sie nie powinno brac. Ale ten tramadol to super lek na depreche, szkoda, ze nie jest zbyt polecany na dluzsze kuracje.

 

:brawo::brawo::brawo:

Super , super ,,, daje radę , nie . ;)

A tak poza tym , jak już połnięłaś ten haczyk ,to serdecznie zapraszam Cię do Forumowego klubu samobójców trrrrrramalallalallowycch w słonecznym rytmie ABBY . :time:

 

na początku z Tramem jest tak :

 

---co w przekładzie znaczy : ( a tym Królem jest właśnie Tram )

Możesz tańczyć, możesz pląsać, przeżywając najlepsze chwile swojego życia

Spójrz na tą dziewczynę, obserwuj tę scenę, delektując się tańczącą królową

 

Piątkowa noc, światła są przyćmione

Szukasz miejsca, do którego mogłabyś się wybrać

Gdzie grają dobrą muzykę, zaczynasz się kiwać

Przyszłaś tu poszukać króla

Każdy może być tym gościem

Noc jest młoda, a muzyka jest na poziomie

Z nutką rocka, wszystko jest w porządku

Jesteś w nastroju do tańca

A kiedy nadarza się okazja…

 

Jesteś Królową Tańca, młodą i słodką, zaledwie 17-letnią

Królową Tańca, czujesz rytm tamburyna, och, tak

Możesz tańczyć, możesz pląsać, przeżywając najlepsze chwile swojego życia

Spójrz na tą dziewczynę, obserwuj tę scenę, delektując się Tańczącą Królową

 

Jesteś kokietką, podniecasz ich

Pozostawiasz ich rozpalonych, a potem znikasz

Szukasz następnego, każdy się nada

Jesteś w nastroju do tańca

A kiedy nadarza się okazja…

 

Jesteś Królową Tańca, młodą i słodką, zaledwie 17-letnią

Królową Tańca, czujesz rytm tamburyna, och, tak

Możesz tańczyć, możesz pląsać, przeżywając najlepsze chwile swojego życia

Spójrz na tą dziewczynę, obserwuj tę scenę, delektując się Tańczącą Królową

Delektując się Tańczącą Królową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, hehe nie wiem o co chodzi z Abba, albo juz jest pozno i nie zaskakuje albo jestem odurzona hheh

 

Znam piosenke i znam dobrze slowa.

 

A ten Tramadol to jak lekarz mi dawal na bol krzyza to nic nie wspomnial, ze ma tez inne wlasciwosci. Poprostu inne leki slabsze nie dzialaly. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, totalna porażka, lek jest już poza patentem ale żadna firma nie raczy wypuścić generyku. Lek jest cholernie drogi. Oby nie było jak z bupropionem gdzie jest jeden produkt i cena z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem innego zdania, duloksetyna dla mnie działa lepiej, gdyż nie wywołuje przynajmniej u mnie skutków ubocznych jak wenlafaksyna. W Stanach też częściej jest stosowana niż wenlafaksyna. Jak byłam na paroksetynie to nie czułam niczego, jakby mnie kto w ryja dał to pewno bym nic nie zrobiła, a na dulo przynajmniej czuje emocje. Daje ostro po kieszeni przy dwóch tabletach dziennie 270 zł na miesiąc + wizyta prywatna u lekarza. Dla tych którzy mają niepełnosprawność umiarkowaną, gdy wydaje się miesięcznie na leki ponad 100 zł, Urząd skarbowy odda Wam nadwyżkę powyżej tej kwoty i trzeba faktury imienne z apteki zbierać.Pristiq nie ma w Polsce, to chyba jest deswenlafaksyna,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×