Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobieta w związku


Rekomendowane odpowiedzi

"Zgadza się - mogłem trzymać wacka w spodniach lecz nie wiem czy Ty byś to wytrwała? Dostałem wczoraj od niej telefon z pytaniem dlaczego jej rozpierdalam życie - "Jakie to Rzymskie" obiecałem ,że nie będę pisał więc muszę zamknąć temat. Taki chu j ze mnie , że dotrzymam słowa. Następnym razem kupię sobie dotyk za 100zł i nikt się o tym nie dowie"

 

Pitus, nie wiem czy bym wytrzymała czy nie, ale jezeli dokonuje błednych wyborow nikogo za to nie obwiniam, to sa moje decyzje i zwiazane z nimi ryzyko. Zadajac sie z kims to normalne, ze znajomosc moze nie wypalic z tysiaca roznych powodow.Tym bardzie jezeli zdecydowales sie zblizyc do kogos w zwiazku, bardzop rawdopodobne ze ta osoba zdecyduje sie jednak nie rozbijac starej relacji.

Co do zamkniecia tematu to powinno byc oczywiste od razu :roll:

 

bittersweet kochana koleżanko ja tu piszę o zdradzie dwóch facetów , a Ty swoją odpowiedzią sugerujesz powrót do swojego faceta i zachowanie starej relacji - coś czuję ,że Ty też dobre ziółko jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pituś, jak o zdradzie dwóch facetów? Sugerujesz, że ta laska zdradziła i ciebie i tego kolesia z którym jest (bodajże męża) Otóż jeśli tak sądzisz to jesteś w błędzie bo zdradziła tylko jednego bo z tobą nigdy nie była tylko się przespała,a że szukała przygody czy tam jej na przykład nie spasowałeś to już nie jest niczyja wina. Ty wiedziałeś co jest grane, a poszedłeś w to.

 

-- 19 sty 2015, 15:57 --

 

Arasha, zapewne z naszego. Oj zdziwiła byś się jakie tu są ziółka i akcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, z tego, co czytam, to do niczego nie doszło, więc o co ten szum ? .

 

Jesteś pewna, że przeczytałaś właściwy wątek. Radze wrócić do tekstów o trzymaniu wacka w spodniach:) Przecież nawet napisał, ze został "wybzykany":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pituś, trochę się kompromitujesz. Wyjeżdżasz z takim wątkiem, niby piszesz, ze robisz to tylko z czystej chęci pomocy. Jak to niby ma pomóc tej kobiecie? I jeszcze piszesz, ze dwóch facetów zdradziła... A to wezwanie do tego, żeby ujawniła się na forum i sama sprostowała i jeszcze przeprosiła i Ciebie i męża, to już żenada. Naprawdę. Bardzo niehonorowo. I po co to całe ględzenie o tym, jak to nie chciałbyś o niej pisać, że nie chcesz jej zaszkodzić, bla bla bla... Pewne rzeczy ludzie załatwiają między sobą, a nie upubliczniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nie jest zabronione, a szkoda... W Regulaminie powinien widnieć punkt dotyczący spamu, w którym byłoby napisane, że posty nie wnoszące wartości merytorycznych zostają usuwane. Większość Twoich postów zaśmieca wątki merytorycznie i nie wnosi żadnej wartości.

Pisanie dla pisania niewiele ma wspólnego z prowadzeniem profesjonalnie merytorycznej konwersacji. Od takiego pisania są wątki w off topie, chociaż nie jestem ich zwolennikiem. To nie to forum.

 

Wolfx pozdrawiam również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nie jest zabronione, a szkoda... W Regulaminie powinien widnieć punkt dotyczący spamu, w którym byłoby napisane, że posty nie wnoszące wartości merytorycznych zostają usuwane. Większość Twoich postów zaśmieca wątki merytorycznie i nie wnosi żadnej wartości.

Pisanie dla pisania niewiele ma wspólnego z prowadzeniem profesjonalnie merytorycznej konwersacji. Od takiego pisania są wątki w off topie, chociaż nie jestem ich zwolennikiem. To nie to forum.

Monika, nie bądź taka zasadnicza. Czasem pisanie o głupotkach pozwala się oderwać od szarej, nierzadko dość ciężkiej rzeczywistości. To taka swoista terapia, więc chyba pasuje do tematyki forum. Czemu uważasz, że to coś złego? Lepiej pisać tylko o lekach i marudzić, że jest źle? Myślę, że na tym forum jest spora grupa ludzi, która nie ma innego życia, tylko to forumowe. Więc powinno być w nim wszystko, aby zaspokoić wszelkie potrzeby :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, tylko że na forum są odpowiednie wątki, w których można te swoje "potrzeby" zaspokajać. Wrony, spamowe wyspy, prawiczki i kupa innych podobnych topiców czeka.

Właśnie tak, a nie z każdego wątku robić to samo , czyli jeden wieki burdel. No i zakladanie tysiąca nowych , które się niczym poza tytułem nie róznią , też jest bez sensu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie te związki. Czy Was do reszty popieprzyło?? Zajmijcie się czymś pożytecznym a nie jakimś sztucznie wymyślonym tworem jakim są związki. Te całe bieganie jak ze sraczką w poszukiwaniu partnera/partnerki, śmiechu warte. Normalnie jak jakieś zwierzęta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ale mnie nie chodziło o to, żeby z każdego wątku robić burdel, tylko o to że wątki z głupotkami też są potrzebne. Oczywiście pod warunkiem, że służą rozrywce, odstresowaniu się a nie durnym kłótniom, które tu ciągle mają miejsce. To chyba bardziej zaśmieca forum niż te nowe wątki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha większość Twoich postów zaśmieca wątki merytorycznie i nie wnosi żadnej wartości.

Nie pozwolę się obrażać ( zwł. że bardzo dużo osób robi podobnie i nikt się ich nie czepia ). Dlatego poproszę konkretne przykłady, cytaty, a nie ogólnikami rzucać. Jak dostanę konkrety, to się do nich odniosę. Proszę nie robić ze mnie idiotki !

 

Owszem, bardzo często w wątkach, które zakładałam był spam, ale to nie ja byłam jego autorką i nie do mnie te zażalenia. Ja każdemu pozwalam na wolność słowa, o ile innych nie obraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, Na forum jest cała masa śmieciowych wątków, cały dział off top. Osobiście zablokowałabym możliwość tworzenia nowych, w konwencji śmieciowej. Jeśli ktoś chce rozrywki to prawdopodobnie fora pomylił. Są inne, gdzie można się zabawić. Z tego forum pomału robi się śmietnisko.

Rozumiem stany chorych użytkowników, ale czasem odnoszę wrażenie, że raczej ozdrowieli czytając co wypisują.

 

Arasha... to, że się obrażasz to już Twój problem. Krytykę powinnaś potraktować w kategorii konstruktywnej. Wskaż proszę miejsce, w którym nazwano Cię idiotką. Ja nie umiem doszukać się postu, w którym takie określenie istnieje. Robisz jak zwykle z igły widły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, prosiłam o przykłady, w których rzekomo zaśmiecam merytoryczne wątki ! W żadnym miejscu nie napisałam, że nazwałaś mnie idiotką. Czytaj ze zrozumieniem. Prosiłam jedynie o nierobienie ze mnie idiotki, wmawiając mi coś, czego nie robię tak często ( bo prawie w ogóle ), jak mi się to zarzuca ! A teraz tłumacząc się Tobie, akurat OT robię :bezradny:

I wyobraź sobie, że zgadzam się z tym, że zbyt wiele jest na forum off-topów i wzajemnych przepychanek ( nawet ostatnio była z tego powodu afera, na szczęście bez mojego udziału ). Uważam, że przede wszystkim powinno się ukrócić chamstwo, które od jakiegoś czasu nagminnie się w niektórych tematach ( nie mających w sumie większego sensu, jak choćby Wkurza mnie ) szerzy. Ale nie czepiam się, bo nie muszę wcale tego czytać. Dobrze by było, gdyby inne osoby miały podobne podejście.

 

Nie miałabym w ogóle żadnych pretensji, gdyby nagle wszyscy modzi się mnie nie przyczepiali ( za wyjątkiem Sławka ). A obrażać się nawet nie jestem w stanie, bo w większości za bardzo Was lubię ;) ( mimo ciągłych ataków na moją osobę w ostatnim czasie ). Trudno, jakoś będziecie musieli z tym żyć, że lubię od czasu do czasu założyć temat, który mnie interesuje i na który chciałabym porozmawiać :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem stany chorych użytkowników, ale czasem odnoszę wrażenie, że raczej ozdrowieli czytając co wypisują.

A może przestałaś ich rozumieć, bo sama nie masz już problemów z psyche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×