Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, dzisiaj jako tako, właśnie zrobiłam sobie przerwę, żeby odpocząć, bo zawroty głowy się zaczęły od latania po chałupie :?

 

-- 28 lut 2015, 13:28 --

 

comatom, hej, :papa: wklejaj, duży jesteś, wolno Ci :mrgreen:

ale przyzwoite...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, nie jesteś z Torunia? czytając ostatnio niektóre wątki widzę ze niektórych ostro po...ło-i te kółeczka wzajemnej adoracji-nie wspomnę o tych którzy dowartosciowują się dowalając komuś ,poniżając -samo życie-a podobno mieli się wspierac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak przytyło Ci się po zimie i zapomniałeś nogi ogolić :P

 

Martw się o siebie, droga koleżanko, martw się o siebie. :P Ja dbam o higienę, systematycznie robię peelingi wszelakie, golę nogi, stopy, nosek, wszystko! Jestem grubiutki, ale schludny i pachnący. :105:

 

A Ty? No napisz prawdę, choć raz!

 

-- 28 lut 2015, 14:13 --

 

 

Ja się nie boję Legendarnego

 

A to błąd, to błąd... :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak przytyło Ci się po zimie i zapomniałeś nogi ogolić :P

 

Martw się o siebie, droga koleżanko, martw się o siebie. :P Ja dbam o higienę, systematycznie robię peelingi wszelakie, golę nogi, stopy, nosek, wszystko! Jestem grubiutki, ale schludny i pachnący. :105:

 

A Ty? No napisz prawdę, choć raz!

 

A czy Ty nie powinieneś spać? Toć zima jeszcze!

 

Ja zawsze mówię prawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, co Ty taki pamiętliwy jesteś? Faktem jest, że wolę pisać niż wymieniać opinie poprzez memy i demotywatory, ale skoro nie lubisz/nie umiesz inaczej się wyrażać (Twoje słowa), to przecież nic się nie stało! Naprawdę nie ma sensu się denerwować takimi pierdołami, wklejaj sobie co chcesz, nic mi do tego. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam :D mam kotełka i piesełka przyganrnęłam no i mam to pierwszy mój kotek wcześniej nie miałam i ktoś go strasznie skrzywdził do dziś jest zalękniona i płochliwa ale taka kochana i grzeczna .Natomiast pies to szaleniec ma temperament straszny ,zawsze miałam psy ale ten pokonał wszystkie :bezradny: jak ktoś miał go w domu ja się nie dziwie ,że nie ogarnął tego .Mam dużo ogród i jeszcze z nim wychodzę i jemu mało taka jakaś mieszanka psia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to piesia :105: Chodź, za rąsię Cię nawet zaprowadzę :105:

 

:105: , i pójdziemy, tak we dwie, w stronę słońca? Trzymając się za ręce i w podskokach? :105:

 

Nie w stronę słońca, tylko do schroniska po piesia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w stronę słońca, tylko do schroniska po piesia 8)

 

Ech, mogłabyś czasem wejść na wyżyny swego romantyzmu i zapomnieć się, choć na chwilkę!

 

Nie dam się zbałamucić! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×