Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, wiesz, że ja widzę Twoją przyszłośc świetlaną, tylko jest jeden warunek - Ty musisz w to też uwierzyc... ;)

 

Czytam sobie, piszę i mam na słuchawkach top tracks for Coldpay , jakie to jest cudowne odczuwac przyjemnośc ze słuchania muzy... Człowiek docenia takie drobiazgi i łapie te chwile jak motyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, wiesz, że ja widzę Twoją przyszłośc świetlaną, tylko jest jeden warunek - Ty musisz w to też uwierzyc... ;)

 

Ta ostatnia część nie jest taka prosta, jakby się mogło wydawać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że masz nad nim przewagę? :>

 

Bo mam, taką teoretyczną. :P Sama użyłaś tego zwrotu przy opisywaniu swoich preferencji. ;)

 

A poważnie, to cieszę się bardzo i miłych chwil życzę. :yeah::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że masz nad nim przewagę? :>

 

Bo mam, taką teoretyczną. :P Sama użyłaś tego zwrotu przy opisywaniu swoich preferencji. ;)

 

A poważnie, to cieszę się bardzo i miłych chwil życzę. :yeah::105:

 

Nie ma czym się cieszyć, bo to pierdoła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie do którego nie wiadomo, czy w ogóle dojdzie ;)

 

Ach, no to mnie zmyliłyście! A w dodatku dopiero wstałem, więc jestem usprawiedliwiony. :angel:

 

Ciekawa pora na wstawanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dzięki :D, śpij smacznie, bez zmartwień! Ja też chyba pójdę znów w kimę zaraz (Makabra, to takie starodawne określenie na sen, nie chcę byś czuła się niekomfortowo, że odszedłem chwilowo od młodzieżowego języka :>). :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dzięki :D, śpij smacznie, bez zmartwień! Ja też chyba pójdę znów w kimę zaraz (Makabra, to takie starodawne określenie na sen, nie chcę byś czuła się niekomfortowo, że odszedłem chwilowo od młodzieżowego języka :>). :papa:

 

Jesteś niedźwiedziem? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do kuzynki, nogi trochę zmęczone, jednak warto wychodzić na cały dzień, lepiej się wtedy czuję, upływający czas tak nie doskwiera.

 

-- 27 lut 2015, 23:55 --

 

I postanowiłam się odciąć od współczesnej filozofii i psychologii, w której rozum ma władać ciałem, albo rozumna dusza postępkami. Dam teraz nogom myśleć, a wątrobie decydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niedźwiedziem? :shock:

 

No wiesz co... Czasami jestem nazywany misiem. :P Choć fakt, raz byłem też niedźwiedziem. No ale ja nie jestem przecież gruby i włochaty. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... Wczoraj już zasnelam...

Źle czuje się psychicznie... Nie wiem czy to już przesilenie wiosenne czy może wychodzi stres... Kiepsko jest... Nie chce wracać do leków... Poza tym zapisałam się na siłownię :) byłam już dwa razy.. Świetną atmosfera i fajny trener:) wszystko mnie boli ale to nic:) pozdrawiam wszystkich :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczarowanaaa, amelia83, witajcie przy sobocie :papa:

 

amelia83, jesteś Zuch Dziewczynka, skoro już ogarnęłaś porządki :great:

Ja dzisiaj nic nie porządkuję, trochę ogarnęłam kuchnię, zrobiłam zakupy i wezmę się za robienie mielonych z żółtym serem w środku.

Przetrę tylko kurze na meblach i to będzie wszystko! Staram się na bieżąco ogarniać i nie bałaganić, :bezradny:

Mam dość sprzątania, pucowania... a później stękania, bo mnie kręgosłup naiwania.... ale mi się rymło! :D

 

Dzisiaj pogoda w miarę pozytywna, chociaż brak słońca, ale nie siąpi i nie wieje, a to już dużo... no i ciepło! chyba wiooosna! :yeah:

 

-- 28 lut 2015, 12:28 --

 

JERZY1962, cześć Jerzyku :papa: wyspałeś się? jak samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niedźwiedziem? :shock:

 

No wiesz co... Czasami jestem nazywany misiem. :P Choć fakt, raz byłem też niedźwiedziem. No ale ja nie jestem przecież gruby i włochaty. :why:

 

Może jednak przytyło Ci się po zimie i zapomniałeś nogi ogolić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×