Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo założymy klub kolarski :D. Czytałem wiele ciekawych historii ludzi samotnie podróżujących samotnie po Europie czy po świecie w tym nawet jakiegoś emeryta na jakimś składaku czy ludzi jeżdżących z Warszawy do Krakowa w 1 dzień. Jakby udałoby się kupić jakiegoś trekinga myślałem żeby kiedyś pojechać gdzieś w góry jakby był wolny czas a jak nie to motocykl do 125 cm bo chyba wystarczy B i wiatr we włosach :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie tylko nie wiem czy mój sprzęt wiekowy w piwnicy się już nie rozleciał, strach tym już jeździć :mrgreen: ale jak znajdę pracę mam upatrzony model :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, skończyłaś psychoterapię na Lenartowicza ? Wracasz po urlopie zdrowotnym czy zwyczajnie na kolejny semestr ?

po urlopie, wiec na pierwszy semestr nie chodziłam, bo już go wcześniej zaliczyłam.

Kurde, jaki miałam dziś dobry dzień na uczelni no! Przełamywanie lęków jest takie choleeernie trudne.. ale jak się to w końcu zrobi, to bardzo propsuje :)

no ja nie wiem czy po takiej terapii możemy przyjąć do grona warjatffów :mrgreen: żarcik :P

ejno, ale mam wskazanie do podjęcia następnej terapii, wyraźnie i oficjalnie wpisane w kartę wypisu ze szpitala! :P to nada się jako "wpisowe"? :mrgreen:

[ups, sorry za zgapienie podobnej konfiguracji u-śmieszków]

 

to szkoda, że nie w ten weekend. jutro chętnie bym gdzieś wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, ja rower też:) Ale jeszcze w tym sezonie nie mam swojego bajka w Krakowie (zimują gdzie indziej.....) bo się zastanawiam, czy górski brać czy szosowy:( Najchętniej obydwa, a miejsca w mieszkaniu na żaden. Taki los. Na szosowym lubię pomykać sobie po wioskach, a z kolei górski na miasto się bardziej nadaje. Dylematy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klex, Fajny masz awatar :D

Nie pisz mi takich rzeczy bo samoocena mi spada :D , wcześniejszy nikomu się nie podobał. Próbuje udowodnić że można pokonać siły fizyki.

 

Cognac, do Krakowa lepiej szosowy :)

Zależy gdzie zima była łagodna więc dużo ubytków nie ma (kiedyś się tym zajmowałem), nie mówiąc o kocich łebkach w centrum.

 

comatom, no to się musisz odezwać, bo nikt Ci pisemnego zaproszenia nie wyśle :mrgreen:

Wystosuje do wszystkich apel żeby do ciebie pisali :D

 

-- 04 mar 2015, 22:22 --

 

[quot
no ja nie wiem czy po takiej terapii możemy przyjąć do grona warjatffów :mrgreen: żarcik :P

ejno, ale mam wskazanie do podjęcia następnej terapii, wyraźnie i oficjalnie wpisane w kartę wypisu ze szpitala! :P to nada się jako "wpisowe"? :mrgreen:

[ups, sorry za zgapienie podobnej konfiguracji u-śmieszków]

 

Śmieje się bo wiadomo charakteru nie da się zmienić, terapie zapewne coś tam pomagają niektóre objawy powracają i za jakiś czas zaczyna się drugą. Swoją drogą nie przywiązywałbym aż takiej wagi do ośrodka bo większość opiera się na tej samej zasadzie. Medycyna na nic gwarancji nie daje chyba że rok na wypełnienie światłoutwardzalne :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×