Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

AAA! Pochwalę się. Póki co nie biorę propranololu. Wczoraj choć pół dnia spędziłam poza domem, dobrze się czułam, nie trzęsłam się.

 

-- 27 lut 2015, 15:58 --

 

Zebrec, cudna pogoda na bieganie bo nie ma tyle alergenów w powietrzu :D

 

amelia83, bieganie to na dziś już odpuszczę, ale na spacer pójdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wrocilam do domu i juz mam dol i lęk i wszystko do kitu.

Poza domem bylo ok.

Nie ogarniam sama siebie , raz mi super w domu , innym razem dom jest bleee a ja sie lepiej czuje poza nim.

Gotuje makaron i zjem reszte moich klusek z tym pesto z wczoraj.

 

kosmostrada, ciesze sie z Twojego udanego wyjscia wczoraj wieczorkiem :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wietrzę po smażeniu placków i tak pięknie ptaszek śpiewa, aż koi duszę...Zaraz pójdę z psem wywietrzyc kaca ( :shock: ), pochmurno u nas, ale co tam...

 

platek rozy, Kochana dziękuję, fajnie było wyjśc jak za dawnych czasów, a wino wchodziło aż miło... ;)

Tak myślę, że nie wszyscy lubią mieszkac samemu i czasami trudno się tym cieszyc. Może jakiś sympatyczny osobnik płci męskiej przydałby się w Twoim życiu? Jaki masz do tego tematu stosunek?

 

DarkMaster, Teraz ja mam focha, bo nie odpisujesz mi na posty... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, już to kiedyś słyszałem... Warto wówczas rozważyć rozstanie, a nie szukać pocieszenia w innych ramionach i gdy już się nasycimy, to wracamy do swojej beznadziei, tylko dlatego, że boimy się zmian i wolimy smutną stabilizację. To taka ogólna konkluzja, zupełnie niepowiązana z platek rozy (wolę uprzedzić, żeby potem nie było na mnie ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×