Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej Ludkowie!!!

 

Wypiłam wczoraj "aż" dwie lampki wina i dzisiaj chodzę licha i ścięta z nóg. :shock: No ale to brak wprawy i chyba zmieszanie z lekiem. Ale humor dobry, bo przynajmniej wiem, dlaczego tak kiepsko się czuję... ;) Właściciel knajpy jak nas zobaczył, to oczy ze zdumienia przecierał (tak dawno nie byliśmy) i powitał nas tekstem - Kogo widzę, we mgle zabłądziliście, że tu trafiliście? :D ( a mgła w nocy wczoraj była nieziemska i mroczna - jak z horroru)

 

PannaNatalia, Moim zdaniem dobrze że zmieniłaś T., bo to było nieprofesjonalne, za takim olewactwem nie szłoby nic konstruktywnego. Mówiłaś, że ta druga jest ok, więc fajnie , że do niej na terapię będziesz chodzic.

 

DarkMaster, Jak tam dzisiaj, humorek zdeczko lepszy, sercowo poukładało się trochę?

 

amelia83, Hej Skowroneczku, brawo z fajkami, 2 dni to już jest coś!!! :great:

 

Marcin2013, Ja Ci w nudzie nie pomogę, bo nie wiem co to jest... ;)

 

Enii, Zdrówka Kochana!!! Grunt, że zwolnienie masz i sobie pochorowac spokojnie możesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hej

 

U mnie też mgliście było. Dzis słonko cos się przedziera :D

 

Na dodatek jeszcze przypalętał mi się dziś@. Kosmo tylko w tamten poniedzialek wrociłam z 2,5 tyg. urlopu :roll: Zapewne to wina klimatyzacji a że w bunkrze pracuje to i okna nie mam by przewietrzyć :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, To lichutka dziś jesteś, jeszcze @ na dokładkę do choroby...Oj nie lubię klimy ( od razu mnie nos boli od środka), no chyba, że jest ok 30 stopni na zewnątrz, to ulga ( ale też łatwo się przeziębic ;) ) To dzielna jesteś , że bez okna pracujesz, ja może widoku nie mam specjalnego, ale chociaż wyjrzę, jaka pogoda jest i klaustrofobicznych klimatów nie łapię...

 

-- 27 lut 2015, 15:15 --

 

Marcin2013, Jak ja bym przyjechała, to byś od razu przestał się nudzic - bo kawkę musiałbyś podawac, po okolicy oprowadzac, opowiadac historię swego życia,umęczyłbyś się... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no fajnie by bylo to bym sie faktycznie nie nudzil :-)

 

-- 27 lut 2015, o 15:20 --

 

amelia83, przyjecie wszystkie tak bedzie najlepiej :-)

 

-- 27 lut 2015, o 15:21 --

 

Ugozzcze was zupom grochowom

 

:-)

 

-- 27 lut 2015, o 15:25 --

 

Nieujcie sie nie ja gotowalem

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, grochówkę lubię.... :105:

Chyba czas ugotowac, bo dawno nie było...

 

amelia83, Noo, nuda to stan mi obcy, zawsze sobie znajdę jakieś zajęcie (jeśli w ogóle mam czas na szukanie sobie zajęc), ewentualnie mogę porozmyślac przy kawce czy herbatce, ale do zamyślenia niestety najlepiej mi pasuje papieros...

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana spróbuj przetrwac kolejny dzień. Ja od kiedy pamiętam, całe moje dzieciństwo mój ojciec rzucał, podejśc miliard, sposobów również (łącznie z próbą palenia fajki ;) ), ale wreszcie mu się udało, coprawda w okolicach 50tki, ale nieważne - nie pali i nie ciągnie go nawet (a jego żona pali, więc fajki w domu są). Więc kiedyś Ci się uda, może tym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×