Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :********* :papa::papa:

Wstalam najpierw o 5 , wypilam herbatke , a pozniej wstalam po 7 . Jestem nijaka , zdolowana , jednym slowem dzien jak co dzień.

Ide zaraz do Madzi , pozniej planuje isc na zakupy bo lodowka swieci pustkami a dzis powinnam dostac pieniazki za pilnowanie wyzej wymienionej.

 

Milego dnia Wam zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja frustracja sięgnęła dziś zenitu! Poszłam na terapię indywidualną,na 8rano.Siedzę,czekam,o 8.25podchodzi do mnie pani z rejestracji i mówi,że właśnie dostała informację,że pani M dziś znowu nie będzie. Trzy spotkania odwołane pod rząd,bez jakiegokolwiek uprzedzenia(pewnie znowu musiała iść na masaż). Dziś miałyśmy ustalić terminy spotkań na marzec bo do tej pory miałam ułożony plan tylko do końca lutego. Wkurzyłam się niesamowicie i przepisałam do innej T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka :****

wczoraj pojechałam do mojej doktor, wszystko udało mi się pozałatwiać :D wrocilam to kolezanka wpadla na herbatke i siedziała i nawijala 3 godziny a mnie wczoraj na maxa czlowieki (jak mawia nasza cyklopka) drażnili i przed 21 położyląm się spać, miałam ochote na fajke pobeczałam az z tego powodu :twisted::pirate:

dziś wstałam niechętnie, teraz trochę lepiej

 

PannaNatalia, Megi_, hejka dziewczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Marcin2013, nie za dobrze Tobie ;)

 

amelia83, najwazniejsze że się nie łamiesz :great:

 

PannaNatalia, ja mialam podobna sytuację. Z tym że co prawda dzwoniłyale do innej dziewczyny o tym samym imieniu i nazwisku co ja ( a że dziewczyna nie odebrała to nie zauwazyły ze pomyliły się :shock: ) Moja T przez kilka wizyty zapominała przynieśc opisanego testu co robi sie na początku- tez zrezygnowalam ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, JERZY1962, Marcin2013, :***

wzięłam się coby nie myśleć o pirdołach

sesja jogi wstałam jak połamana nie ćwiczyłam już 3 dni, od razu lepiej, wyschły mi kudły :P ogarnęłam pokój

chciałam przesadzac kwiaty ale mama twierdzi żebym poczekała jeszcze tydzień

to herbatke piję w ulubionej filiżance :105:

Enii, od kiedy siedzisz w domku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, od wczoraj ale oficjalnie od dzisiaj (wczoraj day off :D to i do lekarki poszłam bo tak to nie ma szans) Antybiotyk tylko w czasie wysokiej gorączki mam.

 

 

U mnie w mieszkaniu to mało kwiatów bo kotka lubi je jeść. Trawę dla kotów jej kupiłam kilka razy to nawet nie skubneła :?

 

Marcin2013, niby mozna ale wiesz jak to w domu zawsze znajdzie się cos do robienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×