Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rok na forumie - Co sądzicie o Arashy ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek_44, Moderatorzy na tym forum są zwykłymi , zaburzonymi userami i nigdzie nie jest napisne , że nie mają prawa mieć swoich czyli subiektywnych poglądów. W tym wątku zarówno ja , jak mniemam DP , zabieralśmy głos jako użytkownicy , nie jako funkcyjni.

 

Dyskusja na temat wątku chyba nie ma większego sensu , wszystko zostało napisane, Arasha zapytała o opinie , których nie była gotowa przyjąc, niestety ,. Nie uważam , żeby ktoś tu naprawdę się nad nią szczególnie pastwił. Nie tego oczekiwała , ale tak jak ktoś napisał , zapytała, więc powinna przyjąć na klatę to co otrzymała,. Twoj dobiór jej osoby może być zupelnie inny, ale też jest tylko Twoim subiektywneym odczuciem , czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam tych kilkanaście stron raz jeszcze i nie znalazłam nic, co można by nazwać wylewaniem na kogoś szamba, mieszaniem z błotem, itp. Nikt tu nikogo nie wyzywał, nie oczerniał. Każdy odpowiadał na pytanie, mam wrażenie - dobierając ostrożnie słowa. Jprdl aż nie wierzę o co tyle szumu i te szkalowanie czy wyzywanie od chamów ludzi, którzy kulturalnie napisali swoją opinię :shock::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście, tak jak wcześniej pisałem, mam pozytywne zdanie o dziewczynie. Jest pomocna, kulturalna i pisze z wyczuciem. Kompletnie mi nie przeszkadza. Jak ma ochotę i to Jej pomaga, to niech zakłada liczne tematy. W końcu, jak komuś nie pasuje, to nie musi ich czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×