Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wracają rodzice HUURAAA dobrze że mam 2 dni wolnego czas zabrać się za porządki Już nie mogę się doczekać będzie wreszcie w miarę spokojniej w domu (mam nadzieję) Jestem szczęśliwa z powodu wczorajszego sukcesu i jutrzejszego dnia no i jutro mam też wizytę u psychiatry :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pozdrawiam wszystkich i ściskam mocno mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Aniu ale jak ona zareagowała na ten opis derealki? powiedziała że to lęki czy coś? uspokoiła cię jakoś? a co do leków to miała tylko to do zaoferowania?

powiedziala ze to normlane ale leczy sie lekami na schizofrenie , powiedzialm ze jak bede miec to dluyzej to wezme te leki ale powoli umieram, nie uspokoila mnie bo ona zazwyczaj mnie straszy, tylko to mi chciala dac, bo np ja mam tabletki na atak- alprox ale jak je wzielam to derealizacja nie prezeszla. NIE WIEM KKIEDY TO SIE SKONCZY MAM DOSC!!!!!!!!!!!!! OSTATNIO WYDAJE MSIE ZE TO MINIGFDY NIE PZREJDZID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu mnie się tak wydaje od roku ze to po prostu nie minie...

Te leki na ataki raczej na odrealnienie nie pomagają, a oprócz tego łykasz jakieś leki np. antydepresanty ssri? A byłaś keidyś u innego lekarza? bo najgorzej kiedy jakiś straszy, sam takie coś przeszedłem to mi się pogłębiło wszystko

Wiem że masz dosyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piękna pogoda nasypało śniegu ze ho ho Przez prawie pół dnia przesiedziałam przy kompie a póżniej ogarnęłam troszku w domku i poszłam do parku pięęęknie tam jest tak biało Można tam o wszystkim zapomnieć porobiłam kilka zdjęć komórką i pochwalę się wam moim parkiem :mrgreen:

576316204_Zdjcie0046.jpg.596dc0962975f2a2cdaa5be0fa94156d.jpg

1928001113_Zdjcie0049.jpg.6a12c3861d2219e9c4d5d74bc909fd38.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kolejne dni coraz lepiej. Poza tym śnieżek prószy i moja ulubiona pora orku nadchodzi... Tylko miniona noc bezsenna - zasnąłem po pięciu godzinach o godzinie piatej rano i spałem do dziesiątej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umnie jakos ciezko nijako mysle ze wczoraj nie potrzebnie ogladalam polski film [Plac Zbawienia] film jest poswiecony dlatych co choruja na depresje jest wnim pokazane jak skutecznie mozna kogos wpedzic w straszliwa chorobe i chyba to mnie przybilo bo ogladajac to widzalam swoje zycie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Plac Zbawienia" czy "Plac Zbawiciela"?

Okropnie dołujący, dobijający film. Nie polecam oglądania go. Ja miałam ochotę wyjść z kina w środku seansu.

 

Mnie się dzisiaj chce ryczeć bez powodu. W środku trzęsę się jak galareta, a kark mam tak spięty, że ledwo umiem wysiedzieć przy biurku. Chciałabym, żeby mnie ktoś przytulił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zwolnienia ciąg dalszy.

Chce iść do okulisty, ale oczywiście boje się w ogóle wyjść, a potem boję się czekac w tej cholernej poczekalni. Booosz. Czemu to takie debilne wszystko jest.

A w ogole to mnie zwolnią z roboty chyba....

I wcale się fanie nie czuje.

Aha i nie piłam wczoraj, o nie, nie. Nie dalam się. 5 dni ez alko, dziś 6.

Ale zasnęląm dopiero ok. 5ej rano, maaaaaaasakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×