Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

Zebrec, Ciekawe od czego. Czasami mniej mi się trzęsą, a czasami bardziej. Nie wiem od czego to zależy, ale niekiedy jest to bardzo irytujące. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe od czego. Czasami mniej mi się trzęsą, a czasami bardziej. Nie wiem od czego to zależy, ale niekiedy jest to bardzo irytujące.

 

Mam ten sam problem, mi ręce się trzęsą do tego stopnia, że nie mogę się czasmi podpisać i unieśc kubka z herbatą. Słyszałam że ręcę sie trzesą z powodu braku magnezu, podobno też kawa wypłukuje magnez z organizmu, może za dużo kawy, albo na tle nerwowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

żabinka, Magnez faktycznie może na to wpływać. Ale ja przyjmuję magnez z B6 codziennie, bo muszę ze względu na wadę serca. Na tle nerwowym bardzo możliwe. Pewnie przyczyn może być dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żabinka, Magnez faktycznie może na to wpływać. Ale ja przyjmuję magnez z B6 codziennie, bo muszę ze względu na wadę serca. Na tle nerwowym bardzo możliwe. Pewnie przyczyn może być dużo...

 

Ja powiedziałam m.in o tym swojemu psychiatrze, to mi przepisał leki, które miały spowodować zaprzestanie drżenia rąk, i pomogło ale tylko na jakiś czas, znowu to powróciło ze zdwojoną siłą. Przez to czuję się głupio wśród ludzi, dziwnie na mnie patrzą jak na alkoholiczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×