Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, to zrób sobie takie piciu malinowe na rozgrzewkę, pycha... ja też mam swoje malinki :D

 

i_am_a_legend, stęskniony za.... ? tak, to chyba wilczy zew :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, :**********

kosmostrada, ale pysznosci gotowalas , ja tez lubie lubczyk i daje glownie do sosow i zup.

 

Bylam cv zaniesc do sklepu z ubraniami ale watpie zeby cos z tego wyszlo.

Caly dzien jestem nijaka, niespokojna .

Mam goraca czekolade :105: moze sie oslodze troche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, młody wrócił ze szkoły i poszedł z psem. Nie muszę chwilowo wystawiac nogi... Późnym wieczorem umówiłam się z menszem na jedno wino na mieście (wincej nie mogę) i jak tu zrobic, żeby do tego czasu nie zalec i wykrzesac energię...Głowa krzyczy tak!, a ciało twardo - nie! Hmmm...

 

mirunia, Chyba zrobię sobie z gorącą herbatką. Co będziesz robiła na wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to był zew natury. :D Jestem lwem, mam grzywę i w ogóle. A wiecie, że lew może tylko z lwicą przez chwilę? Bo ona się odwraca i wali go pięścią w nos. :| I on potem przy niej siedzi i siedzi (żeby koledzy mu jej nie zabrali) i znów na nią skacze, gdy do najdzie odwaga. A ona znowu mu w nos. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no właśnie ja też to widziałem! Może, ponoć, dojść do ponad tysiąca niezbyt przyjemnych zbliżeń (dla lwa, bo za krótko, dla lwicy, bo zbyt boleśnie), zanim dojdzie do zapłodnienia. Już nie wiem, kim lepiej być, leniwcem czy lwem. :(

 

-- 26 lut 2015, 19:41 --

 

kosmostrada, no coś Ty, Makabra to dobra dziewczyna, nie złamałaby mi przecież tego, no... Serca! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, ja nie wiem co ty masz za dylematy, a nie lepiej po prostu byc człowiekiem... :shock::mrgreen:

 

-- 26 lut 2015, 19:52 --

 

Infinity, wiesz ja nieogarnięta jestem, zresztą nie nadążam za Wami - chyba jako jedyna jeszcze avka nie zmieniałam. No to jest dobra wiadomośc na dziś - kolejna spotkana dziś przeze mnie osoba, która na nastrój nie narzeka, mimo niesprzyjającej aury :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no coś Ty, Makabra to dobra dziewczyna, nie złamałaby mi przecież tego, no... Serca! ;)

 

Proszę mnie nie obgadywać :P

 

-- 26 lut 2015, 20:15 --

 

Maaaaaaaaaaakaaaaaaaaabraaaaaaaaa!

 

Hym? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×