Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rok na forumie - Co sądzicie o Arashy ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zażenowana postami niektórych osób. To, co piszecie jest okropne. Tak, jestem zbyt naiwna i przyznaję, że to forum trochę inaczej funkcjonuję niż przypuszczałam :!: Bardzo mnie to smuci i skłania do wielu niefajnych refleksji.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

Założyłam ten temat w celach informacyjnych, a nie robienie sobie cyrku, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty, ale to nie powód, żeby urządzać sobie z mojej osoby zjeżdżalnię :nono:

 

Btw Co jest nie tak z moimi zdjęciami ? Może niech mnie ktoś oświeci :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, Wybacz, ale jak ktoś zakłada wątek i prosi o opinie na swój temat(w dodatku szczere) to chyba nie można się spodziewać tylko słodkiego pierdzenia, kadzenia i kółeczka wzajemnej adoracji? Będą zawsze opinie pozytywne, negatywne i neutralne choćby był świętym. Zgoda, niektóre wypowiedzi balansują na granicy dobrego smaku, ale nie uważam, żeby z kolei konstruktywna krytyka była żałosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, No wiesz ja to dokladnie tak odebrałam.Więc i mam/miałam prawo to napisać ( z pozwoleniem na szczerość)

 

:uklon:

Szkoda, że nie pomyślałaś, że swoimi domysłami z tyłkami wyjętymi możesz komuś sprawić przykrość. Nie masz dowodów, a oskarżasz mnie o coś, czego nie zrobiłam. I to nazywasz szczerością :shock: ? To ja Ci dziękuję bardzo za taką szczerość :silence:

Pomyśl sobie, jakbyś się poczuła czytając takie rzeczy o sobie ... cóż, niektórzy jak widać nie znają takich słów, jak empatia, a szkoda.

Jestem mocno zażenowana :?

 

-- 26 lut 2015, 13:00 --

 

Argish, tak szczerych. Ale pomiędzy szczerością a chamstwem niepopartym żadnymi dowodami jest zasadnicza różnica :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam się tu nie wypowiadać, ale jednak.....

Mogę się podpisać pod wszystkimi postami Darka Passengera, Argish, Pluszowej, itp.

Arasha powiem tak: na chvj Ci to było? Teraz siedzisz i rozkładasz na czynniki pierwsze opinie ludzi, których w życiu nie widziałaś i być może nie zobaczysz. Nie powiem, że te opinie są bezwartościowe, bo jednak dałaś się tu nam poznać od pewnej strony, na podstawie której wyrażamy swoje zdanie. Sedno w tym, że nie wiemy ile ta forumowa dziewczyna ma wspólnego z tą w życiu realnym, bo czasem jest tak, że w wirtualu obieramy inny "logarytm" postępowania/odczuwania/myślenia niż ten, którym kierujemy się w rzeczywistości. Próby obiektywnej oceny Twojej osoby mogą dokonać ludzie, którzy znają Cię nie tylko z tego miejsca. Jeżeli jednak tu jesteś taka jak "tam", to przed Tobą dużo do przepracowania na terapii :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, jestem sobą i nie obieram żadnych algorytmów postępowania. Po cholerę miałabym udawać kogoś kim nie jestem ?

Niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy, co robię nie tak, poza tym, że jestem naiwna i infantylna !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, na tym forum jest sporo osób (niektóre same to zresztą przyznawały), które nieumyślnie, czy też z pełną premedytacją (zapewne nie bez powodu) postępują inaczej niż w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Zadając pytanie musimy być gotowi na odpowiedż bez względu na to jaka ona będzie.Ty nie byłaś zakłądając ten wątek jak widzę to trudne przyjąć tak wszystko na raz i krytykę ,ale powiem Ci z własnego doświadczenia że ona także może być konstruktywna i dzięki innym możemy czegoś się dowiedzieć o samym sobie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, No wiesz ja to dokladnie tak odebrałam.Więc i mam/miałam prawo to napisać ( z pozwoleniem na szczerość)

 

:uklon:

Szkoda, że nie pomyślałaś, że swoimi domysłami z tyłkami wyjętymi możesz komuś sprawić przykrość. Nie masz dowodów, a oskarżasz mnie o coś, czego nie zrobiłam. I to nazywasz szczerością :shock: ? To ja Ci dziękuję bardzo za taką szczerość :silence:

Pomyśl sobie, jakbyś się poczuła czytając takie rzeczy o sobie ... cóż, niektórzy jak widać nie znają takich słów, jak empatia, a szkoda.

Jestem mocno zażenowana :?

 

:

 

 

Z całym szacunkiem ale przeczytalas mój post ze zrozumieniem? Nie oskarżam a zapytałam.

 

Zreszta widzę że szukasz dziury w całym :?

 

Jakbym sie czula?Po pierwsze nie zakladałabym takiego watku bo nie obchodzi mnie opinia obcych osób. Jesli interesowałaby mnie opinia na mój temat do tylko od osob które znam i które mnie znają..

 

To tyle w tym temacie ode mnie

 

Miego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, chcesz dalej w to brnąć? Najlepsze, co mogłabyś teraz uczynić, to poprosić modów o zamknięcie tematu. Podejrzewam, że niektórzy użytkownicy chcą Ci już dokopać z czystej przyjemności. ;) Naprawdę jesteś wdzięcznym tematem do żartów, a Twoje reakcje tylko rozbudzają w ludziach krwiożercze zapędy (lub zupełną obojętność, co również jest przykre).

 

Jeśli już przyszło Ci do głowy, żeby zakładać taki wątek, to po pierwsze primo, nie powinnaś w ogóle zabierać w nim głosu ani silić się na polemikę. Po drugie primo, mocno to wszystko przeżywasz, co pewnie jest w jakimś sensie naturalne, a czego efektem może być tylko kolejny bałagan w głowie, dół itp. Po co Ci to, pytam? Wykaż odrobinę instynktu samozachowawczego i po prostu zamknij ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumacz mi w jaki sposob fakt, ze "obojetnosc" czyli bycie obojetnym(=neutralnie) nastawionym do osoby ktorej sie nie zna, nigdy nie spotkalo, nie zamienilo slowa na privie ma byc "przykre"? Widze tez, ze koleczko wzajemnego slodkopierdzienia nie wyciagnelo zadnych wnioskow i konstruktywna krytyka jest "dowalaniem" i krwiozerczymi zapedami. Arasha sama napisala, ze temat ma byc szczery a nie litania tęczowych rzygow- "och Arasha jaka jest super extra hiper".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×