Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz mi zepsuć nastrój, brutalu jeden?!

 

No skąd! Po prostu kojarzysz mi się z tym dziwnym zapisem. :> W ogóle nie pomyślałem o jego merytorycznej wymowie! Masz być zadowolona i nie marudzić mi tutaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi zepsuć nastrój, brutalu jeden?!

 

No skąd! Po prostu kojarzysz mi się z tym dziwnym zapisem. :> W ogóle nie pomyślałem o jego merytorycznej wymowie! Masz być zadowolona i nie marudzić mi tutaj!

 

Z czymś jeszcze Ci się kojarzę? :> A co do dalszej części... Zastanowiem siem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czymś jeszcze Ci się kojarzę? :> A co do dalszej części... Zastanowiem siem 8)

 

Tak, z tym, że wzbudzasz czasem silne emocje u płci przeciwnej i jesteś pyskata. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly dzien jakis niepokoj mnie dreczy , nie moge sobie znalezc miejsca, jem teraz obiad i najchetniej bym umarla.

Jak tu zyc z takim bagazem ?

Za oknem leje , nie wiem co tu zrobic ze soba , co z robic ze swoim zyciem. MOpS mi jeszcze decyzji nie wydal , trwam w zawieszeniu co tez przyczynia sie do moich lękow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czymś jeszcze Ci się kojarzę? :> A co do dalszej części... Zastanowiem siem 8)

 

Tak, z tym, że wzbudzasz czasem silne emocje u płci przeciwnej i jesteś pyskata. :P

 

Może w końcu któryś mnie unicestwi z tych silnych emocji 8) Jestem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, taki dzisiaj chyba dzień.

Coś mi się widzi, że w przyszłym miesiącu jednak wejdzie jakiś antydepresant, bo niedawno myślałam, że depresja jest wyleczona, ale depresja to jednak coś co się czai, gdzieś krąży, boję się, bo nie chcę się już nigdy czuć tak jak kiedyś.

Staram się nie tracić kontaktu z ludźmi, ale teraz jeszcze korzystam z wolnej środy, zrobiłam sobie wyszukanego drinka (pepsi z żubrówką dębową) i gram w grę.

 

Rozmyślałam trochę o tym, że dla mnie rzeczywistość nie jest wiele realniejsza od wyobrażeń, brakuje mi kogoś, komu mogłabym o tym opowiedzieć. Normalnie tak, wziąć pod rękę i powiedzieć, drogi kolego, mam taki a taki problem z rzeczywistością, może ci się to na początku nawet wydać interesujące, ale zabierz mnie choć na trochę z tego miasta, bo chcę w końcu pożyć na prawdę.

 

Kiedyś jak byłam mała, lubiłam trójwymiarowe slajdy, na których były różne scenki ustawione z figurek. Jedną z bajek była wycieczka misiów w góry. Byliśmy z rodzicami za miastem na skałkach, przyglądałam się temu niebu, tej trawie, tym skałom i tak się czułam, nie wiem jak nazwać to uczucie, ale że to jest wszystko taka sama makieta jak na tych slajdach.

 

-- 25 lut 2015, 17:42 --

 

Zalatana23, że pyszne, to się zgodzę, ale dlaczego placuszki miałyby być zdrowe? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly dzien jakis niepokoj mnie dreczy , nie moge sobie znalezc miejsca, jem teraz obiad i najchetniej bym umarla.

Jak tu zyc z takim bagazem ?

Za oknem leje , nie wiem co tu zrobic ze soba , co z robic ze swoim zyciem. MOpS mi jeszcze decyzji nie wydal , trwam w zawieszeniu co tez przyczynia sie do moich lękow.

 

Cho na przytulasa :*** Musisz jakoś do tego czasu dotrwać, nie denerwuj się na zapas :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Kochana :*********czai sie oj czai , wiem o tym sama i nagle znow sie ja ma a czlowiek myslalal z e juz lepiej.

Tez gre odpale, Gram sobie w taki lunapark (smieje sie ze to lupanar) zarzadzam nim , inwestuje ,,, chociaz w grze mam pieniadze :bezradny:

 

Zalatana23, :******** uwielbiam pancaksy , tez niedawno robilam ale raczej dietetyczne to one nie sa ....

 

Makabra, :********* :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a ja na Gwiezdnych Wojnach dostałam jako bonus apartamenty na różnych planetach i mogę urządzić moim postaciom mieszkania. To jest o tyle fajne, że mogę swoimi postaciami robić to, co widziałam w filmach, czyli np. przebywać w tych samych miejscach, mieć podobne statki kosmiczne, a nawet zwierzęta pociągowe :mrgreen: Chociaż najpierw chcę zrealizować część fabularną gry, stoliki i łóżka będę przestawiać, jak już na prawdę nie będę miała nic lepszego do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a to fajna ta gra :) :D ja moze tez sie rzuce na jakas w tym stylu . Zawsze to zajete mysli czyms innym :)

 

-- 25 lut 2015, 19:09 --

 

Zalatana23, mniami , ja uzywam teraz maki ciemnej , pelnoziarnistej , pwoiem Ci ze duzo lepsze wychodza na niej pysznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatku też jej używam :mrgreen: Ta ryżowa też jest pełnoziarnista.

Zainspirowana przepisem kupiłam dziś nasiona Chia. Nigdy o nich nie słyszałam.

http://organeoblog.pl/nasiona-chia-lecznicza-moc-ukryta-w-malych-nasionkach/

 

Najważniejsze, że zjedliśmy te placki z ogromnym smakiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, biegać i strzelać albo biegać i machać mieczem świetlnym \o/

Ale najlepsze i tak są dialogi :)

 

Zalatana23, a to cudne faktycznie.

Za trzy tygodnie wizyta u psychiatry, a potem może w końcu zrobię te badania czy ja trawię mąkę czy też nie. I zimnioka. Po smażonym zimnioku się czuję jak idź i nie wracaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatku nie mam jej książki, ale się nad nią zastanawiam. Czytam jej blog Healty plan by Ann. Robiłam kilka koktajli, ciasteczka i takie tam. Niektóre składniki są przedziwne i przedrogie, ale zawsze można je czymś zastąpić.

Szukałam fajnych, zdrowych i energetycznych przepisów dla mojego młodego, bo on ma bardzo dużo treningów. No i tak trafiłam na Lewandowską ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×