Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!!!


infostil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !!! :D

 

Mam 16 lat i chciałem podzielić sie z wami moja historią.

Wszystko sie zaczeło jak wpadłem w jaranie zielska paliłem około roku i jeszcze

wziąłem kilka razy dragi.Wszystko było cacy ale przez pewien okres czasu aż w końcu dopadł

mnie lęk.zaczałem miec jakies fobie nie mogłem z nikim normalnie porozmawiac.Wszczyscy myśleli że sie stałem mułem ale po prostu tak mnie ten lek zrzerał nei umiałem normalnie funkcjonować w sumie to nadal nie umiem i trudno z czymś takim życ.teraz po 4 miesiecznej przerwie od zielska jest lepiej ale nadal pozostaje ta fobia i jeszcze doskwiera mi boł kregosłupa , szyji ,ciagłe zmeczenie,brak checi do życia ,tzw."matrix" i jeszcze jakby mi cała twarz zdretwiała to mnie straszenie ogranicza bo nie moge sie normalnie uśmiechnac i dotego mam głos jakbym wczoraj był najebany :? . Straszna ch**nia :(

 

Co z tym robić !!!??? czy to minie ??

z góry bardzo był bym wdzieczny za odpowiedz

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infostil na pewno będąc na twoim miejscu nie zażył bym na razie żadnych środków odurzających i poszedł do psychologa a moim zdaniem najlepiej do psychiatry (jeżeli jeszcze nie byłeś) żeby on po prostu określił twój przypadek i powiedział co jest pięć A jakiego rodzaju fobie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infostil moim zdaniem masz typowe objawy jakiegoś przedawkowania. Ja miałam podobnie po przedawkowaniu leków - w pracy dostałam skurczu i sztywnienia karku, ramienia i części twarzy, przyjechało po mnie pogotowie i wylądowałam w szpitalu. To co mogę poradzić, to absolutnie niczego nie zażywaj, weź jakieś witaminy i odpocznij. Jak Ci nie przejdzie, to może zgłoś się na pogotowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, musisz mieć nieźle zanieczyszczony organizm... niestety na tym forum jest dużo wypowiedzi o paleniu trawy, bardzo często po tym ma się jakieś lęki... najlepiej idź do lekarza, zacznij coś z tym robić zanim sie to nie rozwinie dalej... no i zadbaj o zdrowie bo mamy tylko jedno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

No ja sztywnienie twary - takie charakterystyczne napiecie skóry, jakby mi ktos naciągał, drętwienie twarzy, szyi, ból z tyłu szyi i kręgosłupa to miałam najzwyczajniej od leków - długotrwalego stresu... no plus oczywiście straszne zawroty i jakbym była w innym świeci - owy matrix, bo im gorzej mi wirowało wokół to denerwoałam się coraz bardziej nakręcałam - efekt ściągało mi twarz strasznie, że też się bałam uśmiechnąc... tak chyba jest po liftingu twarzy...

tak więc owe objawy moga być od lęku....

trzymajcie się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej infostil, miło Cię poznać. Rozumie, że już się tego nie tykasz. Da się nie tykać - ja nie tykam od dwóch lat ;) Jeśli chodzi o problemy psychiczne to nic poza tym, co zostało tu już napisane nie dodam - bo nic dodać nic ująć jak tylko udać się do specjalisty. Udaj się też do lekarza ogólnego aby skierował Cię na badania krwi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×