Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Witamina C ma swój udział w zapobieganiu i leczeniu kaca (stąd polecane jest picie soku z kiszonej kapusty czy czegoś w tym stylu - to zawiera duże ilości witaminy C). Nie pamiętam dokładnych reakcji, musiałbym pogrzebać. Takie 2kc - zawiera witaminę C plus jakieś (nie mniej ważne pewnie) dodatki.

 

Przy 3. leszku zebrało mi się na mądrzenie. Bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heeej hej już jestem :mrgreen::mrgreen: wróciłem do domku to prosto do wyra i wstałem jakieś 30 minut temu. Jeszcze mnie rzuca trochę ale jest ok nie rzygałem w ogóle a byłem napruty jak bela xD Dzięki za troskę hehe widzę że pamiętaliście. A melanż był mmm pierwsza klasa..Narąbałem się poszedłem na koncert na koncercie było świetnie :twisted: i nie mówię o muzyce bo to akurat była średnia sprawa xD mówię o towarzystwie. Potem do domu kolegi (w ogóle to pół godziny z paczką nocleg załatwialiśmy bo nie wiedzieliśmy gdzie pójść) no to w domu dobiliśmy wódeczką i potem mi się film urwał. Obudziłem się na podłodze pod kołdrą (wow zadbali o mnie) okazało się że mój kolega dawał mi poduszkę 2-3 razy ale oddawałem to dał se spokój hehe. Więc spałem na podłodze, trochę połamany byłem rano ale cóż. Małe zakupy, potem do domku i do wyra xD a teraz jestem. I mogę jednym słowem powiedzieć że melanż był: WSPANIAŁY xD ahhh....pozdrawiam :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

---- EDIT ----

 

PS. dawać tą witaminkę jak ma pomóc xD

 

---- EDIT ----

 

uu właśnie zauważyłem że dostałem ładny Title: ExModerator xD dzięki ktokolwiek to zmienił hehehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kurde co wy???? co tak cicho? ja nie wiem co tu się dzieje. Stawiam buteleczkę wiśniówy każdemu na rozgrzewkę xD

trunek_632.jpg

No to się piło na imprezach jak się miało 14 lat xD hahaha nigdy nie zapomnę mojej pierwszej imprezy na sylwestrze.

A w ogóle to się cieszę bo idę w sobotę się ze starymi znajomymi spotkać z którymi się kilka miesięcy nie widziałem więc pewnie rozstanę się ze swoją świadomością na owym spotkaniu, po spożyciu zapewne sporych ilości alkoholu :P:twisted::twisted::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleeeee wiśniówka, tego się nie da wypić więcej niż łyka...

Ja w sobotę mam babską imprezę - ale w takiej ekipie, że jak się spotkamy wszystkie w 5 to jesteśmy gorsze niż Lejdis...... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×