Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nadmiar seksu a depresja


zibimark

Rekomendowane odpowiedzi

To może zróbmy sobie jakąś terapię grupową. Ja mam takie objawy jak Ty, więc też chyba muszę iść na leczenie, bo coś jest nie tak... :mrgreen:

 

a będziesz zdrowy chyba jak Ci się przestanie seks podobać...

 

Tak po dłuższym namyśle, to ja chyba nie chcę wyzdrowieć :mrgreen:

 

---- EDIT ----

 

ciekawe czy jest tu jakis erotoman?

 

ekhm.... zdefiniuj słowo "erotoman" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibimark to przypomina strzelanie z AKMS. bierzemy ''partnera'', ładujemy go,wprowadzamy pierwszy nabój do komory.naciskamy odpowiedni guzik i ... BUM!!! każdy działa.tyle że to partner ''strzela''.tyle że pociskami przypominającymi białko od jajka..to zawsze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety nas nie zjadają ale zostawiają w pamięci specyficzne wydarzenia o których sie nigdy nie zapomni..niewiem co inni w tym takiego widzą.przecież sex ani nie uzdrawia ani nie daje wolności ani nie rozwiązuje problemów,nie zapewnia stabilnego i pewnego bytu w życiu,nie zapewnia pewnej przyszłości.co innego gdyby np uzdrawiał ciężkie choroby lub kalectwa,dawał wolność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zibimark to przypomina strzelanie z AKMS. bierzemy ''partnera'', ładujemy go,wprowadzamy pierwszy nabój do komory.naciskamy odpowiedni guzik i ... BUM!!! każdy działa.tyle że to partner ''strzela''.tyle że pociskami przypominającymi białko od jajka..to zawsze działa.

Stanowczo protestuje przeciwko porownywaniu aktu milosnego do strzelania.

A Ty masz jakas obsesje na punkcie broni, vide posty o strzelnicy.

w zasadzie podczas spółkowania kazdy mysli o swoim zaspokojeniu w którym partner odgrywa role narzędzia

Ja tak nie mysle, bo dla mnie partner to nie narzedzie, ale ktios kogo bardz bardzo bardzo mocno kocha, a akt milosny ta wiez umacnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebcio inaczej to wygląda kiedy jedna strona jest niesprawna sexualnie a przyjemność może dawać tylko innym.i patrzeć jak im sie zawsze świetnie udaje wejść na ''szczyt'' i całkowicie sie rozluznić.do tego za każdym razem.dlatego to przypomina strzelanie ze sprawnej broni..zawsze dochodzi błyskawicznie do wszystkich objawów.a one przerażają swoją spontanicznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dochodzi błyskawicznie do wszystkich objawów.a one przerażają swoją spontanicznością.

 

eee przerażają? Czemu? Co Cię przeraża? Mnie cieszy - zarówno u mnie jak i z drugiej strony.

 

No i nie tak błyskawicznie - trzeba się trochę nacieszyć.

 

Dla Ciebie nie ma w tym przyjemności? Tej odczuwanej w sobie i tej z czynienia komuś dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×