Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfx, wrzuciłeś zdjęcie z dziołchą którą dotykają kobiety po brzuchu. Do tego taki tekst więc chyba byś chciał żeby ci faceci pogratulowali łapiąc cię za fiuta. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmierne zainteresowanie seksem szkodzi

:brawo::brawo::brawo:

 

Proponuję przyznać markowi123 Order Odrodzenia Polski i niech kandyduje na prezydenta 8) Nie znam porządniejszego chłopa.

I nawet żaden brud mu niestraszny. A że lubi colę ... nikt nie jest idealny. Zawsze można zainwestować kapitał w Polsce i produkować mix coli z jabłkami antonówkami ... będą zadowoleni zarówno polscy sadownicy, jak i miłośnicy bąbelków i karmelu amoniakalnego E 150c.

 

Dobra, spadam ... miałam nie pisać o tej porze w wątku o prawiczkach :hide: ( ale no nie mogłam się powstrzymać, taki porządny chłop :yeah: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, wrzuciłeś zdjęcie z dziołchą którą dotykają kobiety po brzuchu. Do tego taki tekst więc chyba byś chciał żeby ci faceci pogratulowali łapiąc cię za fiuta. :mrgreen:

Mój fiut tylko dla pań :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przyznać markowi123 Order Odrodzenia Polski i niech kandyduje na prezydenta 8) Nie znam porządniejszego chłopa.

I nawet żaden brud mu niestraszny. A że lubi colę ... nikt nie jest idealny. Zawsze można zainwestować kapitał w Polsce i produkować mix coli z jabłkami antonówkami ... będą zadowoleni zarówno polscy sadownicy, jak i miłośnicy bąbelków i karmelu amoniakalnego E 150c.

Podejście do seksu nie jest jedynym wyznacznikiem bycia/niebycia porządnym.

A co do brudu, to nie jest tak, że on mi nie straszny, moje podejście do brudu jest sprzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to samo psychiatra mówiła,że brak seksu szkodzi.

A mi niestety ani psychiatra ani psycholog nic takiego nie mówił, a szkoda, bo bym zapytał co niby według jego/jej mam z tym zrobić?

 

Z braku seksu chyba jeszcze nikt nie umarł (samobójstwa się nie liczą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×