Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, no to Arasha się teraz załamie! Musiałeś tak długo czekać z tym wyznaniem?

 

kurfa :mrgreen:

 

-- 24 lut 2015, 23:11 --

 

carlosbueno, czyli nie jestes prawiczkiem :mrgreen: dziewica tez drugi raz nie mozna byc :mrgreen:

jestem prawiczkiem duchem.

 

wez mnie nie załamuj :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra aniołki, bo się nie dogadamy ... ciotka zakłada nowy wątek, to tam ją możecie uświadamiać :pirate:

 

Mimo wszystko wolę tę drugą opcję ... ale najbardziej to mimo wszystko aseksualnych panów :105:

 

Facet bez stojącego ptaka to nie facet. Co to nietoperz że ma tylko wisieć albo lecieć tylko się odlać?

To idąc w tą stronę, można powiedzieć że facet homoseksualny lub biseksualny to też nie facet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idąc w tą stronę, można powiedzieć że facet homoseksualny lub biseksualny to też nie facet.

 

też facet... ale nie dziewica... bo mu wkładaja... afu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra aniołki, bo się nie dogadamy ... ciotka zakłada nowy wątek, to tam ją możecie uświadamiać :pirate:

 

Mimo wszystko wolę tę drugą opcję ... ale najbardziej to mimo wszystko aseksualnych panów :105:

 

Facet bez stojącego ptaka to nie facet. Co to nietoperz że ma tylko wisieć albo lecieć tylko się odlać?

To idąc w tą stronę, można powiedzieć że facet homoseksualny lub biseksualny to też nie facet.

 

A wg Ciebie to facet? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Twój coming-out nie był chyba do końca przemyślany! Jesteś już wśród nas - brudnych zboczeńców, jesteś przegrany. :(

 

Davin, ech, no i mamy pierwszy zonk! Ja tam nic nie mam do homoseksualistów i biseksualistów (o ile nikogo nie krzywdzą). Daj ludziom żyć! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet bez stojącego ptaka to nie facet. Co to nietoperz że ma tylko wisieć albo lecieć tylko się odlać?
To idąc w tą stronę, można powiedzieć że facet homoseksualny lub biseksualny to też nie facet.

 

Dlaczego? Toż mu tez może stać. A Ty Davin to cały czas z szabelką do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, czemu brudnych nazywanie nieuprawianie seksu czystością to choroba bo celibat nie jest naturalny. Zreszta ja przez 99, 999999999 % życia seksu nie uprawiałem i będę dozgonnym prawiczkiem chyba ze znajdę jakąś wyuzdaną dzięki której nadrobię stracone lata. :mrgreen: ale pewnie viagry bym potrzebował :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×